John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo już kiedy w Hejt Parku będzie ten nastolatek przed 60-tką?
2
@Tomo1989 Lepiej wierzyć, że odpowiedzialne są pierdy krów... XD
9
@koziar Okrutnie razi... ;)
1
@Mathew16 Nie potrafię sobie przypomnieć za co, ani typowego dla niego zagrania. Tyle pamiętam, że znajomy miał koszulkę AC Milan z nim. To samo mam z Litmanenem jak był w Ajaxie...
0
Szanowne Panie i Panowie. W najbliższym czasie będziecie widzieć jego jednowymiarowe posty w gorących. Pozwólcie, że Wam przedstawię sza... hmmm @elo1600
1
@barcelonaLM Przynajmniej podczas Euro był spokój!
0
@elo1600 Wiedziałem, że jest na LR za cicho... ;(
Warszawa to teraz takie sanctuarty city! XD
0
@FCMichalo Jorginho za Euro i LM by się obronił, ale Mbappe...
4
@doc Każdy klub będzie chciał u siebie takiego profesjonalisty jak Dembele... XD
0
@marcin000019 Można się było tego spodziewać. Skrytykujesz, obśmiejesz koran, któryś z dogmatów ISLAMU, to wierzący muzułmanin nie będzie się obchodził jak z jajkiem. Powiesz cokolwiek krytykującego judaizm, nie pomyśli osoby identyfikującej się jako Żyd czy na państwo Izrael jesteś dożywotnim ANTYSEMITĄ. Co zrobi prawdziwy Chrześcijanin na jakąkolwiek krytykę? Pomodli się za ciebie, nastawi policzek... Chrześcijaństwo jest łatwym celem.
0
@Kengo Co by nie mówić, Ronaldo się pokazał w kilku ligach. Czy Messi równie dobrze by grał w PL?
1
@Mr8lack "(...) I'm proud we lost with dignity" Chyba nie widział zachowań angielskich kibiców po meczu.
"(...) if this is what it takes to win..." Przypomina mi się jak przepchnięto Anglików przez półfinał, a Dolberg dostał ordynarnie z łokcia w twarz od Mount'a i nie było nawet żółtej kartki...
0
@Vebrol Kto wie, może bez kibiców nie będą mieli tremy i przełoży się to na jakieś rekordy
0
@ZielonySzparag Gdyby galę prowadził Steve Harvey to by się postawiło na Dembusia
0
Enrique Chiesa i Federico Chiesa. Ojciec dobry piłkarz, ale syn nie tyle, że mu dorównał a go przegonił. Równie rzadkie, co uczciwy w PO. Przychodzą mi jeszcze na myśl Maldini. Przykłady?
8
Kto by się tam przejmował jakimś karnym...
https://zapodaj.net/9c1930c7de1a4.jpg.html
0
@SkN Richtig. Mój błąd
3
@RomanHoffer Si, ale ostatni odcinek był mega świetny
0
@maroon Podejrzany o morderstwo rodziny pod Częstochową.
0
@adambądkowski93 Spróbuj sikać przy erekcji... :p
1
Z innej beczki. Dostali alert o Jarosławie Jaworku?
0
@masq U2 śpiewało jakąś tandetę
0
@JohnnyBarca Niech teraz fr**e przegrają w finale na swoim terenie, chyba że nie wyjdą z grupy. :)
2
@Kz1234 w Hejt Parku łączyli się z nim
80
Borek o kibicach Anglii: "Takiego bydła to ja nie widziałem nigdy" XD
Borek:"Biją jakiegoś Włocha, a Policja nie reaguje", a taki Sol Campbell straszył, że z Polski będą wracać w trumnach...
0
Brzęczek na lajcie by to wygrał! Peace
0
@Triv44 Gra Polski, a i porażka żabojadów u siebie zawsze cieszy. :)
0
@Encore Gdy chodziło wyłącznie o styl gry to 23 miejsce, a mieli być Turcy czarnym koniem turnieju...
2
Mimo pustawych trybun i tego, że tyle zespołów grało u siebie, to najlepsze EURO w historii?
0
@parpe Jeden sędzia powie tak, a drugi sędzia powie nie.
Byłem za Włochami, ale TAK