1

JEDEN filmik o Brytyjczyku, który identyfikuje się jako Koreańczyk. JEDEN!
https://zapodaj.net/79b426d7af2db.bmp.html
Ten algorytm musi odejść! Natychmiast!

2

@Criss18Barca Mariusz Pawełek zawsze był przereklamowanym bramkarzem.

0

@A_Gomesinho_21 Czy ja dobrze rozumiem... LaRamblowe pierdy winne globalnemu ociepleniu?

1

@pres Fajny avatar. Za garść dolarów?

0

@Masny Umtiti! Filar obrony. Opoka po prostu.

0

@Qlewer Przelew im przypomina...

0

0

@kamyk_23 Dziękuję!

0

@kamyk_23 Taki dumny jestem!!! Rozmiar buta 43...

1

@Lionel_Messi10 Chyba raczej 8 jednego dnia.

5

@Criss18Barca Ja i tak wolę 1 z 10. Pan Sznuk klasa

6

@Shapiro
"(...) Dobromir Sośnierz próbował się oddalić, jednak przeciwnicy "Lex TVN" ruszyli za nim. Wtedy doszło do rękoczynów."
https://wiadomosci.wp.pl/szarpanina-pod-sejmem-tlum-napadl-na-posla-sosnierza-6671220354787872a
Jak to było? Pokojowe protesty opozycji!? ;)

0

@LeoMessiah City na lajcie. O drugie Chelsea z United. Lfc o czwarte Tottenhamem

0

Gdyby tylko teraz w doliczonym Kepa wpuścił...

0

@Ratamahatta Lubię? Tylko?

2

@SelloutCrowd Popatrz jak zmienia się optyka. Wówczas Morawiecki był w ich oczach cenionym ekonomistą, a teraz chcą dla niego trybunału stanu.

2

@macio_944 Złota rybka albo mróweczka. Wybierz, który wariant bardziej Ci odpowiada.

2

@Qlewer Wypowiedzi Tuska sprzed lat i dziś. Kontrast. Świadczy o tym jakim słownym politykiem jest, ale w gwoli ścisłości tym z PiS też można to zarzucić.

Kiedyś to dopiero było! Amber Gold, autostradowa, gazowa, hazardowa, stoczniowa, taśmowa, wyciągowa.

2

@barcelonaLM NIE. Fala żółci na PiS, to i fala żółci na PO się przyda. I świat wraca do równowagi!

7

Poseł Grabarczyk (PO) o dzisiejszym głosowaniu: "Zamach na wolne media". Tych, którzy przegłosowali ustawę "wpisał na listę hańby".
Zapomniał, że gdy rządziła PO w koalicji z "arbuzami" agenci ABW wtargnęli do redakcji Wprost i domagali się oddania przed publikacją wszelkich nośników danych z rozmowami współpracowników D. TUSKA.


https://zapodaj.net/ff1b48d98b37c.jpg.html

Kandydaci PiSu i PO startują teraz z tych samych list wyborczych? xD

1

@19cukier48 Telewizja RT, rosyjski kapitał, musi się rejestrować w Stanach Zjednoczonych jako "zagraniczny agent".
W USA uznaje się telewizję mającą właściciela/źródło finansowania w innym kraju za agenta wpływu, ale Polacy w Polsce nie mogą...

3

@Ojciec5tkidzieci Najbardziej to obawiałbym się wariantu Alfa. ;)

5

@Wittgenstein Konfederacja. Jest mi do nich najbliżej. PO i Nowoczesna 2.0 to stary układ, któremu blisko było do zniszczenia Polski. No, ale niektórym polityka "zimnej wody w kranie" najwyraźniej odpowiada

1

@Witekk10 Ktoś mi kiedyś pisał na forum, że CELOWY błąd ortograficzny może być definiowany jako łamanie regulaminu.

0

@MarioVeB! Umiejętność czytania ze zrozumieniem być bardzo trudna. Vide w pierwszym poście "Blisko, coraz bliżej"

0

@MarioVeB! @Moderacja @wpwelement Z góry kojarzenie kłamstwa z byciem wyborcą PiSu łamie regulamin, prawda? 9.3.3

0

TV KIDAWA będzie miała przynajmniej większą oglądalność. ;)

0

@MarioVeB! Czemu nazywasz go kłamcą? Nieładnie!

0

Komentarz usunięty

0

@MarioVeB! Już nie sen, a jawa! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?