0

@macio_944 Wszystko ssaki

0

@macio_944 SLD, Lewica, PO, Nowoczesna 2.0

1

@LeoMessiah Oczywiście, że nagroda dla zawodnika PSG!

7

@Abominacja D. Trump ustalił datę odwrotu, a nie plan jej przebiegu. To, że ewakuowano najpierw wojsko, a nie personel cywilny i współpracowników USA, jest winą Biden'a.

0

@macio_944 Szczury z kolcami...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Miasto Nowy Jork będzie teraz płaciło 1 tyś. $ agresywnym nastolatkom za NIE łamanie prawa... xD
https://nypost.com/2021/08/15/de-blasios-plan-to-give-a-grand-a-month-to-violent-offenders-is-insane/
https://www.thecity.nyc/2021/8/11/22620185/nyc-payments-gun-violence

Ktoś narzekał na 500+, że to finansowanie nierobów?

0

0

@Kapitan hawk Po "Mój ból, to Staszewskiemu należy śpiewać "Jak bardzo sk****sz się, by sprzedać swą muzykę"

0

@Ascend Zgadzam się

0

@Kettger S. Roberto

2

@Uukasz_93 Pewnie ustawka. M. Andrejczyk ma nadal swój medal. Darmowa reklama dla sklepów Żabka. Olimpijka i sieć sklepów PR, że pomagają w szczytnym celu.

0

↓(wpisz co Ci wygodnie) tu, (...) tam, (...) ch*** zrobi nam.

2

@Deviler Hej, hej, ....

1

@Criss18Barca W Polsce ograniczenia można nakładać na zatrudnianie pracowników spoza UE i wyjątków

2

@JimMorrisonFCB Obowiązuje jedna zasada. Dają, to trzeba brać!

1

@HERORICH2 W Polsce rząd nie może przecież dofinansowywać należącej do skarbu państwa czy znajdującej się w rękach prywatnych polskiej firmy. To się nazywa "NIEDOZWOLONA POMOC PUBLICZNA". Tak przecież za rządów PO upadła stocznia, która musiała pomoc zwrócić do budżetu, bo tak nakazała miłościwie nam panująca KOMISJA EUROPEJSKA. To, że Niemcy wówczas swoją stocznię sztucznie dofinansowali i KE nie miała zastrzeżeń, to tylko nieistotny szczegół.

Gdyby sytuacja była odwrotna, napisałbyś, że rząd PiSowski marnuje publiczne pieniądze ratując firmę, która i tak upadnie...

4

Ale mają żniwa na Fox'ie
D. Perino: "Prezydent Biden każdy dzień prezydentury spędzał na odwracaniu decyzji prezydenta Trumpa, nawet gdy było to bezprawne"

3

Polska wysłała samolot po Afgańczyków (z rodzinami), którzy współpracowali z polskim żołnierzami.
Także będzie troszkę więcej narodu. ;)

0

@huberto286 Zdaniem Biden'a celem obecności wojsk USA w Afganistanie było "zapobieżenie ewentualnym przyszłym zamachom terrorystycznym na terenie USA"

0

@Persyfl "Wartościowy" sojusznik... ;)

3

@BorzyKrzys
1. Za kilka dolarów więcej (1965)
2. Znikający punkt (1971)
3. Zmartwychwstały (2016)

3

Trwa polowanie, od drzwi do drzwi, na sojuszników USA w Afganistanie, tymczasem Biden: "(...)Amerykańscy żołnierze nie powinni umierać w wojnie, w której afgańscy żołnierze nie chcą, nie są w stanie."

Po angielsku to się chyba nazywa: throw somebody under the bus.

2

@MarioVeB! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ok... Życzę zdrowia! NA PEWNO będzie Ci potrzebne.

0

@MarioVeB! Startą czasu było donoszenie, bo nie podoba się treść pierwszego postu.

0

@MarioVeB! "(...) bełkoczesz" ;) Bardzo, bardzo krótka pamięć krótkotrwała. Kto gdybał, że komuś słoneczko zbyt mocno przygrzało? Pamiętaj o nawodnieniu! Jeszcze raz pozdrawiam.

8

@MarioVeB! Trafny ten pierwszy post, co? Tobie chyba zdecydowanie bardziej te temperatury nie służą... ;) Pozdrawiam

2

0

4... Tego nawet ZZ nie wyklaskałby

0

To niby jest ręka teraz? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?