0

@LeoMessiah Wśród kobiet niby pomaga w odchudzaniu... XD Apetyt czy coś.

0

@LeoMessiah Czujesz się taki dorosły, macho...

5

@kiuba2000 Nie ma stanu pośredniego "zdrowo myślący człowiek". Jesteś ZA (fajny, odpowiedzialny, wykształcony, pelikan) albo PRZECIW (nieuk, wolnościowiec, płaskoziemca, foliarz).

0

@mkord To podchodzi pod kategorie tych modnych teraz szkółek-biznesów byłych piłkarzy

0

@LS Na zachodzie mogłoby być to samo przecież. Po co się schylać po drobne teraz, później byłyby pieniądze za awans w pucharach czy ze sprzedaży piłkarzy. Rozmienianie się na drobne...

1

@FC1899Barca Pewnie ten niezaproszony strzelił ich z ucha ;)

0

Szkółka przy dużym polskim klubie. Jeśli można o którymkolwiek mówić "duży". ;) Miesięczna opłata 100 zł... Bez tekstów typu: "ty pedofilu", "zdjęcia dzieci oglądasz". Na stronie www tego klubu poświęconej szkoleniu młodzieży zdjęcia. Tam przypadki chłopców, grubasków, którzy zdecydowanie lepiej by pasowali do pchnięcia kulą, czegoś siłowego. Zawsze myślałem, że w dużym klubie z regionu w trampkarzach, juniorach czy jak tam to się nazywa, grają najlepsi chłopcy z małych klubów z okolicy albo wypatrzeni na jakiś międzyszkolnych turniejach. Za free! Przecież to jest w interesie klubów z ekstraklasy żeby mieć jak najlepszy narybek, a nie bulić później odstępne za transfer. Chyba, że celem ponad wszystko u nas jest zatrudnianie podstarzałych Słowaków, Serbów czy noname'ów prosto z brazylijskiej plaży. Takie składkowe jeszcze jest do zrozumienia w małym klubie, gdzie na wszystko brakuje. Ciekawe jak to wygląda w takim Lechu czy Legii? Ilu jest faktycznie utalentowanych, ile jest takich, którym rodzice opłacają czesne bądź takich, którzy są w klubie za nepotyzm, siostrzeniec, syn tego czy tamtego. I jak się nabór do grup młodzieżowych w polskich klubach ma do naboru w takiej Barcelonie czy Realu? Te, kluby potrafią ściągać dzieciaków z całą rodziną do siebie, a ich rodzicom zapewnić miejsce zatrudnienia. O kuracji zdrowotnej jaką Messi'emu finansował klub nie wspomnę. Wiem. Musi być umiar. Gdzie tam Legia i Lech. Po prostu nie wydaje mi się żeby Lionel Messi czy Wayne Rooney musieli opłacać jakiekolwiek składki.

0

0

Komentarz usunięty

6

@kingJAMES Jaki był przebieg protestu? Czy były incydenty? Co to za miejsce i czy wypada żeby jakikolwiek protest, słuszny czy nie, tam się odbywał? Czy protestujący dostali szansę rozejścia zanim doszło do wystrzału gumowych kul?

1

Lewandowski > Arruabarrena

2

@Cule1234 Aby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek

2

@Encore Lepszego siatkarza w Polsce nie było i nie będzie.

0

@NGRonnie10 To akurat zawsze była wina Tuska :)

1

@shinthps dokąd/skąd/z siebie/z/za kogo/na co?

6

@puyol_presidend5 Przy autach zostaliby wyłącznie ci, którzy cenią sobie komfort i nie chcą być zależni od rozkładów jazdy.

13

@Barca1992 Gdy dziecko mądrzejsze od dorosłego

1

@kamyk_23 I tak mam większy numer buta od ciebie! if you know what i mean.
Gdzie to twoje słynne "komuno wróć"? xD

0

O "ile" jest większy rozstaw szyn w Rosji? xD

0

@patry295 To na pewno

0

@patry295 Wyżej od pierwszego zespołu?

0

@patry295 Chyba raczej spadnie do trzeciej

3

@Gaucho Conte, ale on odszedł z IM za transfery, więc do Barcy w takim stanie raczej nie przyjdzie

0

@Barca1992 Ciekawe czy to się obroni? Drukarza, który odmówił usługi fundacji LGBT skazali.

5

@VenoM R.I.P, moje kondolencje dla rodziny i najbliższych. Can we move on?

0

@hayek Co nie zmienia faktu, że to nadal dyskryminacja.

0

@AmigoBlancos Akcje Nacho pikują, na razie na lewej młody i Marcelo, a na prawej tylko LV

0

@AmigoBlancos Boki obrony to będzie największy problem RM w tym sezonie.

1

@equwesta Dzięki Bogu, że ten wiersz ma tarczę w postaci pochodzenia autora.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?