4

O RATOWANIU KONI było dzisiaj w Alarmie. Ludzie z organizacji/fundacji chroniącej zwierzęta przyjeżdżają i bez jakichkolwiek sentymentów zabierają zwierzęta. Przy takiej interwencji nie musi być obecny ich prawowity właściciel. Nie musi być nawet przed faktem poinformowany. Wszystko legalne, zgodnie z przepisami. Wchodzą na prywatny teren i zabierają prywatną własność. Wolność znaczy się, bo wolno im KRAŚĆ. Wyłącznie chodzi o zaniedbane zwierzęta? Nie, wręcz przeciwnie! Szybko wyrabiają im nowe dokumenty tzw. paszporty nie musząc się wykazać starymi/poprzednimi. Skąd zwierzę się wzięło jakoś urzędników nie interesuje, co dziwne, przecież każde takie zwierzę ma swoje dokumenty, chociażby zaświadczające o szczepieniach. Możliwe, że spadło z nieba… Mówi się przecież o „latających świniach”, ale żeby konie? Pewnie pegazy, ale te tu już chyba nieloty. Co dalej? Zainteresowani losem zwierząt odsprzedają je- O JAKIE ZASKOCZENIE- po dużo zaniżonych cenach. Jak nie trudno się domyśleć chętny kupiec łatwo się trafia. Kupić zwierzę warte kilkadziesiąt tysięcy za kilkanaście to okazja, chyba nie? Używają bardzo nie precyzyjnego przepisu o „zagrożeniu życia zwierzęcia”. Co, to dokładnie znaczy nie wie nikt! Może znaczyć dosłownie wszystko… W konkretnej sprawie, o której mowa była w programie, odebrano cztery konie, a trzy udało się odzyskać ich prawowitym właścicielom. Co z czwartym? Padła będąc „pod opieką” fundacji. Pewnie żeby nie musiała już cierpieć u rolnika, który latami o nią dbał. Tak to wygląda ta tzw. ochrona zwierząt. BIZNES! Cwaniacy znaleźli sobie źródło łatwego zarobku. Z odebranych zwierzą robią towar. Na swoich stronach facebookach organizują zbiórki żerując na ludzkiej wrażliwości albo robią „czyszczenie magazynów”. Wszystko oczywiście z myślą o zwierzętach…

1

@Arkon C. Eatwood za spaghetti westerny i serię o Brudnym Harrym. Jeden z nielicznych wielkich aktorów, który równie dobrze się sprawdził za kamerą.

T. Fijewski mała rola w Pętli. Świetny film o uzależnieniu od alkoholu. Seria komedii o Anatolu. Wiosna panie sierżancie.

1

@Arkon Clint Eastwood, Tadeusz Fijewski

0

Zarzut "promowania" anoreksji wśród nastolatek. Przymknięte oko na organizowanie się na platformie skrajnych grup i na nielegalne działalności. Rozwiązanie? Zmiana nazwy!
https://www.theguardian.com/technology/2021/oct/28/facebook-name-change-rebrand-meta
Facebook??? Nie znamy. My META! ;)

0

@BulaKG ale odprawa!!!

0

8 minut... ESCANDALO!!! ;)

0

Normalnie Luuk by to trafił!

1

On miał lepsze staty w Ligue 1 od Neymara? xD

0

"W Hiszpanii nie ma już słabych drużyn"...

0

@Odcinkowy Aibaby to liczba mnoga, a Alaba pojedyncza.

1

Kto włączył?

8

2

404: Strona nie istnieje. Mnie tam szkoda, że ten użytkownik usunął swoje konto.

2

@Przemek2323 Wyczuwam ironię...

0

@JohnnyBarca O ile tego MV niby szantażowali?

8

Tą koszulką po Messim go zaklepali

14

Popołudniowe wydanie Wydarzeń. Materiał o Irakijczykach ukrywających się w lasach przy granicy. Jeden z nich rozmawia z dziennikarką: "(...) My nie możemy tak mieszkać, my chcemy domu". Niech mi ktoś teraz zacznie narzekać na 500+. To jest dopiero postawa roszczeniowa...

Odmawiacie sobie, dzisiaj czegoś, żeby odłożyć na kupno mieszkania. Spłacacie raty kredytu czy udział we wspólnocie. Budujecie się, więc jesteście na bieżąco z cenami materiałów i robocizny. Okazuje się, że FRAJERZY, jesteście. Wystarczy NIELEGALNIE przekroczyć granicę i nie tyle, że prosić a żądać! Mi mi mi

1

@TheGoldenEleven
6 pkt - Lewandowski
4 pkt - Jorginho
3 pkt - Benzema
2 pkt - Messi
1 pkt - Kante

0

@Sulej Nie, To nie on.

0

CBS Sports, pomeczowe studio LM

Prowadząca: Kto jest najlepszym piłkarzem z jakim grałeś?
T. Henry: Bergkamp.
Prowadząca: Nie Messi?
T. Henry zrobił jakąś krzywą minę

Prowadząca: Czy Barcelona awansuje z fazy grupowej LM w tym sezonie?
T. Henry, J. Carragher i jakiś nieistotny czarny. Wszyscy: Nie.

0

@Kusco15 Słyszałeś kiedyś powiedzenie: "Jak Cię widzą, tak Cię piszą", a w tym przypadku potwierdzone.

0

@Dojaar GW broniła pewnego reżysera. Każdy broni swoich...

0

@barca87f Byle tylko włosów nie miała pofarbowanych na różowo, fioletowo czy inny jaskrawy kolor. Symptom tego, co ma w głowie.

0

@Joe_Pesci "Załóżmy, że przyjmujemy te 7 tysięcy i wśród nich jest jeden zamachowiec. I wysadza w powietrze, ginie 10 Polaków. Ale uratowaliśmy życie tych 6999 osób, które uciekały przed wojną" xD

0

@Khajio Można i tak...

3

Gdyby ktoś chciał zagłosować w plebiscycie Golden Boy:
https://www.tuttosport.com/sondaggi/calcio/golden-boy/2021/10/15-86223550/golden_boy_ecco_i_20_finalisti_-_vota_ora

Nic nie sugeruje, ale Pedro González López PEDRI!

2

@BorzyKrzys Nie dziwię się kobiecie. Spieszyła się do pracy, a tu aktywiści emeryci albo tacy do wynajęcia

0

@Sulimo George Lazenby też nie był zły

0

@Sulimo Fajno, że narodowy sport Polaków w tej samej stacji, w której wkładano polską flagę w odchody...

0

@zadafcb Nawet w futbolu ta pisowska inflacja... Won! ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?