John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetny ten włoski pomocnik PSG, Verratti chyba się nazywa. Barcelona powinna się zainteresować nim. Ciekawe, co by z tego wyszło? :)
0
@koksik2700 Finlandię wielokrotnie. Stawianie jej na tej samej półce co Soplicę czy Żytnią powinno być karane
0
@Szklaner Finlandia to dla ciebie "berbelucha do zalewania ryja na imprezie"? xD
1
@koksik2700 Nie kombinuj. Finlandia!!!
0
@koksik2700 60 zł.... za 0,5 ha ha ha i jeszcze raz ha ha ha. To litrowa Finlandia (49-57 zł w marketach), to przy tym taniocha!
0
@takisobiektos Zawodnik może teraz zmienić przynależność reprezentacyjną, jeśli nie ma więcej niż trzech występów na poziomie seniorskim i te występy miały miejsce przed ukończeniem 21 roku życia. Znaczy, że piłkarza trzeba wpuścić na boisko przynajmniej cztery razy w pierwszej kadrze, żeby go "zaklepać", o ile nie zmienią się znów przepisy na bardziej liberalne...
Także Zalewskiego kadra może jeszcze stracić.
0
@Dave2411 Wielki Polak, bo jedno z rodziców matki było z Polski.
2
@Dojaar Tendencyjna mapka zgodna z linią redakcji oko.press
1
To ładnie okazywać innym uczucia
2
@masq Lewica ma raczej 23+12+7[%]
0
@wawrzyn1 Dobrze. Zmniejszy się liczba psów, to i mniej kup będzie na chodnikach. Pieska mieć fajnie, ale sprzątać po nim to już nie...
0
@barcelonaLM Ktoś w ogóle miał wątpliwości?!
0
@Ronmes w 1/4 xD
0
@Pawel13sz Sebastian Tyrała 2.0
0
Osobiście nie byłem świadkiem, ale usłyszałem od bliskiej mi osoby. Godzina popołudniowa. Stary dwu wagonowy tramwaj, pomiędzy są kable czy łączenia. Dzisiaj sobie na tych kablach siedział czy klęczał jakiś nastolatek. Ludzie w tramwaju zaraz go przyuważyli. Na takiego powinno się od razu wezwać policję, a rodzice powinni dostać srogi mandat. Wzór DE**LA.
0
@Lub567 Powoduje raka jąder.
0
@Jakub1513 Ja, Klaudiusz; Dexter; Prawdziwy detektyw Sezon 1
7
@DonMatteo901 K. Grabara, to ten lepszy od Allisona Becker'a? ;)
0
@Peszko07 Z drugiej strony jakaś reakcja ze strony państwa, byłaby wtrącaniem się w prywatną własność. "Wylano by dziecko z kąpielą." Jakiś biurokrata miałby decydować, co możesz robić albo nie ze swoją ziemią.
8
@Ratamahatta Sergi Roberto to będzie dla niego mur nie do przejścia!!! xD
6
@dasouzar11 Mówisz masz
https://zapodaj.net/1f7f0795db76b.jpg.html
1
@dasouzar11 Wyobraźni kolego albo wyszukiwarka
4
OSTRZEŻENIE !!!18+!!! Laura Amherst, była gościem programu This Morning w brytyjskiej telewizji. Rozmawiano o tzw. „zmieniającym się klimacie”. Najwyraźniej slogan „globalne ocieplenie” jest już passé! xD Niczym by się ta rozmówka z telewizji śniadaniowej nie różniła od innych tego typu, gdyby nie fakt, że wspomniana pani wystąpiła nago. Było już kilka takich nagich happeningów, ale nagi ekspert w studio, to coś nowego!
https://www.thesun.co.uk/tv/16219699/this-morning-naked-topless-laura-amherst/
Czy to ważne, co ona faktycznie mówi!
Pani Amherst używa OnlyFans, żeby zbierać fundusze na grupy chroniące środowisko i „podnosić świadomość” społeczeństwa na temat ochrony klimatu... :)
https://www.hitc.com/en-gb/2021/09/23/laura-amherst-onlyfans/
Parafrazując słowa ŚP Z. Maklakiewicza z kultowego Rejsu: „Patrzę na to, aż mi się chce iść na protest!”
https://zapodaj.net/7afe0b2510270.jpg.html
0
@barcelonaLM Chyba raczej Barcelona nie ma na odszkodowanie dla trenera... ;)
2
Real ma straconych w lidze 8 goli. Natomiast Barcelona zaledwie 5. Zasługa Koemana!
2
Depay dostosował się do poziomu...
0
Teraz plan Koemana na mecz się posypie
0
@norbi77 Boli cię Wielki Luuk De Jong? ;)
0
Po strzale, komentator na beIN: "We know it will be better" i śmiech...
0
@Zawsze_Wierny S. Kisielewski