John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Przemek2323 Potrojenie pensji... Tu nawet Król Midas by nie pomógł.
0
Czemu pozwalają na grę na sztucznym w LM?
0
Nie ma żadnych przeciwwskazań żeby taka para mogła swobodnie adoptować dziecko.
https://medium.com/lessons-from-history/this-indian-girl-married-a-stray-dog-90b6fdd17832
Czemu sierota ma być w domu dziecka? W ten sposób będzie miało kochającą "rodzinę". Nie istnieje żadne badanie temu przeczące! xD
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
5
@Kgorecki2500 Zupełny obłęd
3
@Dojaar Widzę, że robi Ci się ciepło. Zrobiłbym przeróbkę twojego komentarza, tyle że z PO, TVN, ale to uchodziłoby za prowokację.
1
@Dojaar Pamięć złotej rybki? Napisałeś/aś "kiedy opozycja za pomocą swoich mediów robiła coś takiego?"
Podałem ci przykład okładki, a raczej przykłady. Gazeta Polska też jest PRYWATNĄ GAZETĄ, więc pomyśl zanim cokolwiek napiszesz.
1
@barcelonaLM Mój drugi komentarz jest parafrazą tego co napisał redaktor Tomasz LIS, ale o okładce Newsweeka
https://www.newsweek.pl/polska/kali-byc-patriota-tomasz-lis-o-okladce-newsweeka/yphg9nt
0
@barcelonaLM Może i była to dyskusyjna prowokacja, może jej cel i metody są do zakwestionowania, może, może – okładka Gazety Polskiej z Sławomirem Nitrasem jako talibem pokazała jednak i idealizm i moralność i obiektywizm sił liberalnych i pro-niemieckich.
8
@Dojaar Nie określiłbym Newsweeka mianem gazety pro-PiSowskiej...
https://zapodaj.net/4a32ba96b325e.jpg.html
https://zapodaj.net/811c2c82dd6ba.jpg.html
https://zapodaj.net/1f1922193016e.jpg.html
https://zapodaj.net/3cdf81e0133b8.jpg.html
0
@DonMatteo901 Poza tym sformułowaniem na początku treść całkiem na rzeczy, przecież istnieje pomoc socjalna, zasiłek dla zwolnionych z zakładów karnych. Czemu więc prostytutce podobna pomoc nie miałaby się należeć.
13
@Criss18Barca Sodówka
1
@PatrykBarca Maskotka do całowania w czółko.
1
Nieźle przypakował.
https://www.sovsport.ru/data/sovsport/preview/2021-03/01/image-7169-1614589464-800x450.jpg
Nazywacie El Nino na własną odpowiedzialność!
0
@mate92 Nie umieraj! Żyj, a zrobisz mu na złość.
0
@tomek8756 Dyskusja mnie nie dotyczy :), ale ze satysfakcją poczytam komentarze tych, którzy nadal zachwalają szczepienia
2
@Borneo Dzisiaj gen. SG Praga stwierdził, że tych ludzi może być nawet 10 tyś. na Białorusi. W samym sierpniu odnotowano 3,5 tyś. prób nielegalnego przekraczania granicy z Białorusią. Ponad 100 na dobę. Litwini budują, za aprobatą KE, płot za 150 mln €, więc coś jest na rzeczy.
Może nie chcą tam kolejnego obywatela UE ze Szwecji z busem, który ma odebrać tych ludzi. Wiadomo kruczo czarne włosy, śniada cera. Istny wiking... xD
4
@barcelonaLM Ostatnia deska ratunku. Po kieszeni ich! Jak się nie zaszczepicie teraz, to od przyszłego roku będzie odpłatnie...
5
@Roobo Tak, wziąłem udział. Formę spisu wymusiła histeria covidowa. Wolałbyś żeby do mieszkania przyszła Ci baba z formularzem?
Jak dla mnie obecna forma jest wygodna.
0
@Roobo Najlepszy Lucjan Szołajski bądź Marek Gajewski. Obaj ŚP niestety
0
Pytanie. „Jaka jest różnica między łosiem, myszą a rodziną?”
PS Jeśli wiesz z jakiego to filmu, to szczerze się Tobą brzydzę. ;)
1
@blodziakk J. Belmondo zmarł dzisiaj
0
@LeoMessiah Życzę żeby dentystka spryskała Ci lidokainą język, a nie borowany ząb :)
4
Mecz z Anglią skomentuje niewidomy od 5 roku życia Marcin Ryszka, m. in. trzykrotny mistrz świata na MŚ w pływaniu osób niewidomych IBSA 2011 w Antalyi, paraolimpijczyk i reprezentant Polski w blind futbolu. M. Ryszka będzie partnerował M. Iwańskiemu. Powodzenia!
Możemy być świadkami niecodziennej sytuacji. Możliwe, że M. Iwański po raz pierwszy w swojej karierze komentatora będzie opisywał, co się dzieje na boisku, a nie tylko wrzucał anegdoty z życia prywatnego piłkarzy...
0
@tomek8756 Mnie natomiast o hipokryzję tego postu :)
0
@Przemek2323
Na LR pisali, że wraz z rządami PiS-u odcięto "wolne" media od reklam spółek państwowych. "To zamach na wolność słowa, redakcję będą upadać." Jednak gdy chodzi o Gazetę Polską to już kupowanie dziennikarzy... xD
Najlepiej było gdy minister rolnictwa z PSL kupował sobie w GW za 15 tyś. przepytanie swojej osoby przez "opiniotwórczego" dziennikarza
0
@GeneralXavi Tajemnicze złote miasta?
1
@Nano22 "kraś to chyba Ty się uczyłeś od samego Tuska xd" Coś pięknego
0
Liga będzie ciekawsza... chyba :P
0
Kurcze, ale się Kuman zdenerwował