0

@Przemek2323 Potrojenie pensji... Tu nawet Król Midas by nie pomógł.

0

Czemu pozwalają na grę na sztucznym w LM?

0

Nie ma żadnych przeciwwskazań żeby taka para mogła swobodnie adoptować dziecko.
https://medium.com/lessons-from-history/this-indian-girl-married-a-stray-dog-90b6fdd17832
Czemu sierota ma być w domu dziecka? W ten sposób będzie miało kochającą "rodzinę". Nie istnieje żadne badanie temu przeczące! xD

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

5

@Kgorecki2500 Zupełny obłęd

3

@Dojaar Widzę, że robi Ci się ciepło. Zrobiłbym przeróbkę twojego komentarza, tyle że z PO, TVN, ale to uchodziłoby za prowokację.

1

@Dojaar Pamięć złotej rybki? Napisałeś/aś "kiedy opozycja za pomocą swoich mediów robiła coś takiego?"

Podałem ci przykład okładki, a raczej przykłady. Gazeta Polska też jest PRYWATNĄ GAZETĄ, więc pomyśl zanim cokolwiek napiszesz.

1

@barcelonaLM Mój drugi komentarz jest parafrazą tego co napisał redaktor Tomasz LIS, ale o okładce Newsweeka
https://www.newsweek.pl/polska/kali-byc-patriota-tomasz-lis-o-okladce-newsweeka/yphg9nt

0

@barcelonaLM Może i była to dyskusyjna prowokacja, może jej cel i metody są do zakwestionowania, może, może – okładka Gazety Polskiej z Sławomirem Nitrasem jako talibem pokazała jednak i idealizm i moralność i obiektywizm sił liberalnych i pro-niemieckich.

0

@DonMatteo901 Poza tym sformułowaniem na początku treść całkiem na rzeczy, przecież istnieje pomoc socjalna, zasiłek dla zwolnionych z zakładów karnych. Czemu więc prostytutce podobna pomoc nie miałaby się należeć.

13

@Criss18Barca Sodówka

1

@PatrykBarca Maskotka do całowania w czółko.

1

Nieźle przypakował.
https://www.sovsport.ru/data/sovsport/preview/2021-03/01/image-7169-1614589464-800x450.jpg
Nazywacie El Nino na własną odpowiedzialność!

0

@mate92 Nie umieraj! Żyj, a zrobisz mu na złość.

0

@tomek8756 Dyskusja mnie nie dotyczy :), ale ze satysfakcją poczytam komentarze tych, którzy nadal zachwalają szczepienia

2

@Borneo Dzisiaj gen. SG Praga stwierdził, że tych ludzi może być nawet 10 tyś. na Białorusi. W samym sierpniu odnotowano 3,5 tyś. prób nielegalnego przekraczania granicy z Białorusią. Ponad 100 na dobę. Litwini budują, za aprobatą KE, płot za 150 mln €, więc coś jest na rzeczy.

Może nie chcą tam kolejnego obywatela UE ze Szwecji z busem, który ma odebrać tych ludzi. Wiadomo kruczo czarne włosy, śniada cera. Istny wiking... xD

4

@barcelonaLM Ostatnia deska ratunku. Po kieszeni ich! Jak się nie zaszczepicie teraz, to od przyszłego roku będzie odpłatnie...

5

@Roobo Tak, wziąłem udział. Formę spisu wymusiła histeria covidowa. Wolałbyś żeby do mieszkania przyszła Ci baba z formularzem?
Jak dla mnie obecna forma jest wygodna.

0

@Roobo Najlepszy Lucjan Szołajski bądź Marek Gajewski. Obaj ŚP niestety

0

Pytanie. „Jaka jest różnica między łosiem, myszą a rodziną?”

PS Jeśli wiesz z jakiego to filmu, to szczerze się Tobą brzydzę. ;)

1

@blodziakk J. Belmondo zmarł dzisiaj

0

@LeoMessiah Życzę żeby dentystka spryskała Ci lidokainą język, a nie borowany ząb :)

4

Mecz z Anglią skomentuje niewidomy od 5 roku życia Marcin Ryszka, m. in. trzykrotny mistrz świata na MŚ w pływaniu osób niewidomych IBSA 2011 w Antalyi, paraolimpijczyk i reprezentant Polski w blind futbolu. M. Ryszka będzie partnerował M. Iwańskiemu. Powodzenia!

Możemy być świadkami niecodziennej sytuacji. Możliwe, że M. Iwański po raz pierwszy w swojej karierze komentatora będzie opisywał, co się dzieje na boisku, a nie tylko wrzucał anegdoty z życia prywatnego piłkarzy...

0

@tomek8756 Mnie natomiast o hipokryzję tego postu :)

0

@Przemek2323
Na LR pisali, że wraz z rządami PiS-u odcięto "wolne" media od reklam spółek państwowych. "To zamach na wolność słowa, redakcję będą upadać." Jednak gdy chodzi o Gazetę Polską to już kupowanie dziennikarzy... xD

Najlepiej było gdy minister rolnictwa z PSL kupował sobie w GW za 15 tyś. przepytanie swojej osoby przez "opiniotwórczego" dziennikarza

0

@GeneralXavi Tajemnicze złote miasta?

1

@Nano22 "kraś to chyba Ty się uczyłeś od samego Tuska xd" Coś pięknego

0

Liga będzie ciekawsza... chyba :P

0

Kurcze, ale się Kuman zdenerwował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?