John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Persyfl Jest jeszcze piękniej. W umowie niby jest ujęte na co klub otrzymane pieniądze może wydać... Kuku
2
Komentarz usunięty
0
Zawsze błędnie czytam @danielbociaga...
0
@Encore Jak miałem bana mnie wywołano i nic, zresztą słusznie, gościowi się nie stało. Decyduje treść postu z oznaczeniem.
3
Ale ta pogoda na TVP1 przesiąknięta propagandą... Szok!
0
@barcelonaLM Tylko KTO zbanuje tego M. Futergę? ;)
2
@barcelonaLM Przynajmniej będzie więcej mnie na LR!
:)
0
Oooo Kurnik zmienił swoją główną reklamę z żałobnej na komunistyczną!
0
@marcin000019 1, 2, 3...
0
@aldewir Co jeśli poszli po taniości i serwują paliwo lotnicze
0
@xVENUMx Cola rozpuszcza szkliwo
0
@Criss18Barca Wypożyczać
1
@Ojciec5tkidzieci Obowiązkowe szczepienia dla wszystkich coraz bliżej...
0
@Murazor Akurat ostatnio USA też się kłaniają Rosji... :)
3
@Shapiro Jak głosuje z nam to jest nasz, swój chłop. Odwrotnie, to do piachu z nim.
Przykładowo Gowina od jakiegoś czasu opozycja mami teką ministra, jeśli Porozumienie opuści koalicję, ale to nie kupczenie stanowiskami... xD
0
@Cule1234 Skora Barcelona osłabiona lepiej przeczekać sezon. Za rok Mbappe za "free", a Haaland w promocji.
0
@Messibestplayerintheworld Powinni jak Laporta iść na korki u Pereza
1
@ranger3120 PiS przegrał głosowanie o odroczenie posiedzenia sejmu. Marszałek anulowała głosowanie. W wznowionym głosowaniu partia Kukiza głosowała wraz z PiSem, bo się wcześniej "pomylili". ;)
Kukiz powiedział kiedyś żeby go nazywać sz***ą jak się sprzeda.
2
@ObiwanKenobi Każdy ma swoje "wolne media"...
3
@MichuPlayPL Zaraz po rozdziale o Cesarzu Europy Donaldzie Tusku...
0
@tadzik447 W Polsce na pewno po polsku, a nie z francuska
6
Nadal niesprawiedliwe wobec drużyn z niższych lig. Kasy teraz nie dostaną, a stracą 11% ze swoich przyszłych przychodów z TV gdy awansują do Segundy czy Primery
0
@don'T.R.I.P.e Znaczy Irlandczycy i Polacy gęsi...
0
@tadzik447 Tour de Pologne ;P
2
Wyścig kolarski organizowany w Hiszpanii nazywa się Vuelta a España, w Francji Tour de France, we Włoszech Giro d’Italia,
a w Polsce...
Polacy swój język mają.
0
@DonMatteo901 Teraz na dział warzyw i owców...
0
@Toretto O, to jest cenna informacja. Dzięki.
0
@Toretto Bo ludzie schodzą z rowerów na przejściu. xD Jeden z tych martwych przepisów
1
@Transu96 Nie zmieniły się przepisy? Niby teraz samochód powinien się zatrzymać zanim, ktoś wejdzie na pasy, a jest nich blisko. Możliwe, że miałbyś wymówkę tym piachem, ale trochę nerwów by było...
0
@macio_944 Coś sugerujesz...? ;(