0

@Persyfl Jest jeszcze piękniej. W umowie niby jest ujęte na co klub otrzymane pieniądze może wydać... Kuku

2

Komentarz usunięty

0

Zawsze błędnie czytam @danielbociaga...

0

@Encore Jak miałem bana mnie wywołano i nic, zresztą słusznie, gościowi się nie stało. Decyduje treść postu z oznaczeniem.

3

Ale ta pogoda na TVP1 przesiąknięta propagandą... Szok!

0

@barcelonaLM Tylko KTO zbanuje tego M. Futergę? ;)

2

@barcelonaLM Przynajmniej będzie więcej mnie na LR!
:)

0

Oooo Kurnik zmienił swoją główną reklamę z żałobnej na komunistyczną!

0

@marcin000019 1, 2, 3...

0

@aldewir Co jeśli poszli po taniości i serwują paliwo lotnicze

0

@xVENUMx Cola rozpuszcza szkliwo

0

@Criss18Barca Wypożyczać

1

@Ojciec5tkidzieci Obowiązkowe szczepienia dla wszystkich coraz bliżej...

0

@Murazor Akurat ostatnio USA też się kłaniają Rosji... :)

3

@Shapiro Jak głosuje z nam to jest nasz, swój chłop. Odwrotnie, to do piachu z nim.
Przykładowo Gowina od jakiegoś czasu opozycja mami teką ministra, jeśli Porozumienie opuści koalicję, ale to nie kupczenie stanowiskami... xD

0

@Cule1234 Skora Barcelona osłabiona lepiej przeczekać sezon. Za rok Mbappe za "free", a Haaland w promocji.

0

@Messibestplayerintheworld Powinni jak Laporta iść na korki u Pereza

1

@ranger3120 PiS przegrał głosowanie o odroczenie posiedzenia sejmu. Marszałek anulowała głosowanie. W wznowionym głosowaniu partia Kukiza głosowała wraz z PiSem, bo się wcześniej "pomylili". ;)
Kukiz powiedział kiedyś żeby go nazywać sz***ą jak się sprzeda.

2

@ObiwanKenobi Każdy ma swoje "wolne media"...

3

@MichuPlayPL Zaraz po rozdziale o Cesarzu Europy Donaldzie Tusku...

0

@tadzik447 W Polsce na pewno po polsku, a nie z francuska

6

Nadal niesprawiedliwe wobec drużyn z niższych lig. Kasy teraz nie dostaną, a stracą 11% ze swoich przyszłych przychodów z TV gdy awansują do Segundy czy Primery

0

@don'T.R.I.P.e Znaczy Irlandczycy i Polacy gęsi...

0

@tadzik447 Tour de Pologne ;P

2

Wyścig kolarski organizowany w Hiszpanii nazywa się Vuelta a España, w Francji Tour de France, we Włoszech Giro d’Italia,
a w Polsce...
Polacy swój język mają.

0

@DonMatteo901 Teraz na dział warzyw i owców...

0

@Toretto O, to jest cenna informacja. Dzięki.

0

@Toretto Bo ludzie schodzą z rowerów na przejściu. xD Jeden z tych martwych przepisów

1

@Transu96 Nie zmieniły się przepisy? Niby teraz samochód powinien się zatrzymać zanim, ktoś wejdzie na pasy, a jest nich blisko. Możliwe, że miałbyś wymówkę tym piachem, ale trochę nerwów by było...

0

@macio_944 Coś sugerujesz...? ;(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?