8

A Zidane wolał McHazarda od Viniciusa...

2

"Oznacz wszystkie jako przeczytane" i człowiek ma spokój!

0

@VamosRakieta Palisz?

1

@Kondziubarca To się zgadza! Skąd wiedziałeś? ;)

2

Robertowi Lewandowskiemu ZP należy się jak psu buda. Koniec.

2

@tobiasson92 Ciekawe kiedy Niemcy wykonają swoje wyroki... ;)

0

@dorkizos Nie ma miejsca dla gryzonia wśród najgorszych?

1

@paweldunajecfcb Pókim nie przeczytał odpowiedzi pod twoim postem nie byłem świadom, że aż tylu tu sympatyków CRISTIANO RONALDO. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@dzejdzej Przyjąłem do wiadomości! Mógłbym odpowiedzieć, ale odpowiadanie na posty o covid-19 już mnie zaczyna z lekka męczyć. Zakończone tym, że każdy powinien decydować o sobie indywidualnie. Ja się nie zaszczepiłem i nie zachorowałem, a może tak, tylko nawet tego nie zauważyłem. Zdrowia życzę!

2

@Arkon Tak! Elegancki serial.
Wokulski (J. Kamas) do Starskiego (R. Wilhelmi): "Myślisz, że masz Pan właściwości szampańskie, ale tak naprawdę masz właściwości starego sera" xD

1

@dzejdzej Napisałem "nie obyłoby się bez strat w ludziach". Szpitale znowu byłyby przepełnione, ale w końcu szybciej by się to skończyło. Odporność z przechorowania jest trwalsza od tej szczepionkowej.

1

@Arkon Zmiennicy, Lalka, Kariera Nikodema Dyzmy, Alternatywy 4

3

@norbi77 Dlatego najlepiej byłoby gdyby społeczeństwo przechorowało chorobę i naturalnie zyskało odporność. Nie obyłoby się bez strat w ludziach, ale nie trwałoby to tak długo i gospodarka byłaby w zupełnie innym miejscu.

12

@AbelKabel Dlaczego mam nie dzwonić po karetkę gdy zachoruję skoro płacę składki na u. zdrowotne? Idiotyczne. Znaczy pracującym nie należy się opieka zdrowotna gdy nie dbają o zdrowie tak jak to mówią w TV... Pilnuj przed cukierniami czy nie robią tam zakupów ludzie z otyłością bądź cukrzycą. Wg tej logiki im też tak opieka by się nie należała. xD Gościu, który pracuje, na wolnym po pijaku złamie nogę. Też ma 100% zapłacić za lekarza? xD

1

@GeneralXavi To akurat chyba holenderska polskojęzyczna jest. ;)

0

@BarcaInfo Taki Hajto nie potrzebował kursów i się zna... :)

0

@Vebrol Urwij się choćby zaraz

6

@AbelKabel Szczepić się żeby nie zachorować, pardon, teraz to już "łagodnie przechodzić chorobę". Mimo nie zaszczepienia się nie zachorowałem? U mnie w domu jeszcze dwa takie egzemplarze. Właściwie to wirusa znam tylko z tv. Jednak ja Cię rozumie. Teraz jest coraz więcej ateistów, a w człowieku jest potrzeba przynależności do grupy. Kościół wyznaniowy czy szczepionkowy, nieważne, w coś trzeba wierzyć! xD

Czemu zmyślony sąsiad? Równie dobrze mógłbym wątpić w napisane tu na stronie historie o śmierci bliskiej osoby. Czego nie robię! Szacunek.

19

@Peszko07 Ja się nie zaszczepiłem i żyję. Kosiniak-Kamysz, PSL zaproponowali pomysł jednorazowej wypłaty 600 zł za zaszczepienie się. Dawaliby 10 koła i tak bym nie poszedł.

6

180 lat. "Pamiętała" czasy zaborów, przeżyła dwie wojny światowe, czerwoną okupację, nie przetrwała prezydentury Aleksandry Dulkiewicz.
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-gdansk-180-letnia-palma-z-oliwy-obumarla-sprawe-bada-prokura,nId,5663006#crp_state=1

Zapewne i tym razem zdaniem ekologów obumarłe drzewo to ważny składnik bioróżnorodności.

5

@Essos Na pewno Kamil Stoch, ale bez Małysza pewnie by go nie było. Stoch ma jeszcze tą przewagę, że ma partnerów w drużynie. Małysz miał Mateję i siostrzeńców Tajnera...

1

The Rockafeller skank w reklamie Superbet, aż mi się przypomniała Fifa1999

1

@Arkon
1. Ja, Klaudiusz
2. Breaking bad
3. Dexter
4. True detective (sezon 1)
5. Korzenie

2

@MesQueUnClub96
20/21 skoki w TVP, 21/22 skoki w TVN. Przypadek? Nie sądzę

0

@taris Wolałbym Portugalię, ale awansują makaroniarze.

0

@ElKamil Gambit Sousy?

0

@chavez Jednak Włosi sami sobie winni.

0

@mekston Tam nie było nawet goal line... ;)

0

@klopx Katar tak, ale nie Katar

2

W gwoli ścisłości Portugalia miałaby już zapewniony awans gdyby nie przekręcili ich w Belgradzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?