John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 Jestem sceptycznie nastawiony do wiarygodności wojennych wspomnień Andy'ego.
W Bożonarodzeniowym odcinku było jeszcze, że kiedy Andy był dzieckiem "nie dawali sobie prezentów, tylko ból głowy"...
2
@macio_944
1. Anthony Hopkins "Ojciec". Udzielił mi się te film. Normalnie się wkurw**em jak ten zięć zaczął starego zaczepiać.
2. Daniel Day Lewis. Gość jest zajebisty. W każdym filmie metamorfoza.
3. Humphrey Bogart "Skarb Sierra Madre"
4. Marlon Brando "Ojciec chrzestny".
5. Mark Hamill za głos Jokera.
0
@LeoMesjasz Ronaldo, T. Henry, Lewandowski, Suarez, Zlatan
1
@LeoMesjasz Zależy od urody ankieterki.
0
@Pawel13sz Jeśli transfer Moraty dla klubu jest "operacją trudną", to transfer Haaland do Barcelony zobaczycie jak świnia niebo.
5
Suchar. Jak się nazywa trzecie piwo?
*
Odp. Dawka przypominająca.
0
@koksik2700 Może dlatego ludzie mają tyle kotów i psów... Kiedyś gadali, że smalec ze psa dobry jest na gruźlicę. ;)
0
@Przemek2323 Jak się głosuje na partie lewicowe światopoglądowo i udających ich oportunistów (PO, Nowoczesna), to się ma...
1
@busquets5 Odpowiedź. Wolny dzień dla pracowników sklepów.
Czemu większość aptek nie jest otwarta w niedzielę? Wyłącznie ta, która ma aktualnie dyżur. Na ogół apteki otwarte są w tygodniu do 19, a mogłyby być otwarte, jak taki Auchan, do 22.
Czemu większość placówek pocztowych nie jest otwarta w niedzielę? Podobnie jak w przypadku aptek, na określony obszar, jest jedna, która ma aktualnie dyżur. W dniach roboczych do określonej godziny wieczornej (u mnie do 19) są wszystkie usługi, a później tylko odbiór litów, paczek z awizo. W sklepie można kupić, co się chce do godziny zamknięcia.
W niedzielę nie jest otwarty (przynajmniej u mnie) urząd miejski. O godzinach przyjmowania dla petentów nie wspomnę. Szybko się tam męczą bidulki... Przy tej całej koronce to całkiem jest cyrk. Trzymali cię przed głównym wejściem i trzeba było rozmawiać przez domofon albo umawiać się telefonicznie.
Argument o dorabianiu studentów mnie nie przekonuje. W aptece, urzędach czy na poczcie nie pracują studenci, stażyści? Tam nie wolno im sobie dorobić, co ważniejsze, zdobyć doświadczenie? Niedziela byłaby dodatkowym dniem na praktykę. Wiadomo, że kasjer z tych grup zawodowych zarabia najmniej. No i słusznie. Nie musi mieć takich kwalifikacji, jak chociażby aptekarz. Czy musi być jednak piętnowany tym, że kiedy inni nie pracują, to on musi. Tak, jestem świadom, że są takie zawody, które muszą być "na posterunku"/do dyspozycji 24/7. Policjant, strażak, lekarz, stróż, pracownik techniczny, itp. Ci sobie nie mogą wybierać. Taka praca. Malkontent pewnie odpowie: "A kasjerzy sobie wybrali taką pracę i basta!". Z tego bierze się kolejny argument. Sklep musi być otwarty w niedzielę, bo ktoś sobie nie potrafi zrobić zakupów w tygodniu, a też chodzi do pracy.... Sklepy są otwarte od 6, 7 do 21, 22, 23. Jak ktoś potrzebuje zrobić zakupy, to znajdzie na nie czas, JEŚLI oczywiście CHCE! Z ludzi wychodzi wyrachowanie/chamstwo. Kasjerzy mają pracować w dzień kiedy inni mają wolne, bo "Panisko" może chcieć zrobić zakupy. Wiadomo, tylu w Polsce wynalazców i naukowców, że czasu na przyziemne kwestie nie mają... xD
0
@dniel Polska przyjęła te 3 mln, to jeden więcej nie robi różnicy.
2
@domin682 Ale tylko zaszczepieni mają wielkie serca.
0
Nie zna życia bezrobotny. Nie rozumie prawdziwego znaczenia słowa urlop.
1
Będzie jeszcze coś z Fatiego? Będzie jak Casillasem? Barcelona musiała mieć swojego. Teraz musiała mieć swojego Jese...
0
@Borneo Niech zrobią będzie o czym pisać. Możliwe też, że nie ma tak obszernego materiału...
0
@paweldunajecfcb Uświadomienie sobie ile to kosztowało...
1
@DLFCB Praktyczny... ;)
1
@barcelonaLM Oglądałeś dokument czy tylko dla zasady.
Fragment wywiadu z Adamowiczem w TVN-ie...
Dziennikarz: Ile ma pan mieszkań?
P. Adamowicz: Można sprawdzić na stronie internetowej. Dwa.
Dziennikarz: Tylko dwa! A nie 6?
Kiedy dziennikarz zasugerował, że pewnie przepisał na żonę itd.
P. Adamowicz: Jestem bardzo charytatywny. xD
Fajne było również zestawienie, co Politycy PO, mówili przed i w trakcie kampanii o prezydenturę w Gdańsku, a potem jaki obrót o 180° w narracji zrobili zaraz po śmierci Adamowicza...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Criss18Barca Tomasz Lis lubi to.
5
@DawidekFCB Tak zostanie wydymany, że dostanie bonus za podpis z wolnego transferu...
1
@Djzordon Prędzej jak po dwumeczu w LM nic nie ogłoszą, a najbardziej prawdopodobne, że po zakończeniu sezonu.
0
@Medium Kiedyś na takiego mówili "jeleń", dzisiaj chyba "łoś".
0
Ta okładka Mundo z Umtitim, który lada moment parsknie śmiechem... ;)
0
@SebeQ12 sprzed kontuzji
3
„Hitler i narkotyki”. Ciekawy dokument był dzisiaj na kanale WP. Osobisty lekarz podawał kanclerzowi codziennie, na energię, zastrzyk mieszankę glukozy, witamin i hormonów z… nasienia byka. Redbull? Przeciwbólowo Eukodal, a żeby zasnąć barbiturany. Pod koniec wojny Hitler miał być wręcz zachwycony kokainą. H. Goring był uzależniony od morfiny, a Mussolini od opium. Żołnierze niemieccy już podczas najazdu na Polskę dostawali Pervitin, tabletki na bazie metaamfetaminy. Niemieccy załoganci łodzi podwodnych dostawali gumę do żucia… z kokainą, oczywiście... Żołnierze amerykańscy dostawali tabletki z amfetaminą. Brytyjczycy, czołgiści armii Montgomery’ego dostawali stymulanty na pobudzenie. Wywalili armię gen. Rommela z Afryki, więc towar musiał być dobry. WWII wojna narkomanów.
Osobiście jestem przeciw legalizacji narkotyków.
2
Gdyby ktoś twierdził, że w wigilię nie zdażają się CUDA. xD
https://www.newsweek.com/president-biden-trolled-lets-go-brandon-santa-tracking-broadcast-1663074
0
Lewandowski z nagrodą- UWAGA -Tik toka. Są nagrody ważne i ważniejsze. Teraz Messi może sobie wsadzić tą ZP.
0
@KrychaFCB Może Marek Papszun?
2
W tym roku kolędowanie ze Lwowa. Natomiast w następnym, z Putinem wśród gości, z Kaliningradu.
0
@szkutnik91 Team makowiec