John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BombowiecKrawczyk "Ucieczka przed wojną for dummies"
0
Co byście w pierwszym odruchu zabrali z domu gdybyście musieli uciekać przed wojną?
1
Przynajmniej nie trzeba będzie budować tego muru na Podlasiu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bartekvisca Będzie "business as usual"
0
@maniak33333 Ty może wiesz, ale reszta... Nie sądzę
0
@Rust_Cohle V kolumna imperialistycznego zachodu xD
24
Twierdzenie, że armia rosyjska jest "kolosem na glinianych nogach", bo armia ukraińska skutecznie stawia im opór, jest idiotyczne. W. Putin po prostu nie chce zniszczyć infrastruktury Ukrainy. Czym niby jego potencjalny marionetkowy nowy prezydent Ukrainy miał zarządzać? Kupą gruzu... Po za tym posypałaby mu się narracja, że to "misja ratunkowa".
5
@Bykunn Wycofuję to o Finlandii. Uświadomiłem sobie coś: https://zapodaj.net/347a22b096856.jpg.html
0
@Bykunn Co niby wniosą Finowie do NATO? Nokię.
1
@paweldunajecfcb Bufor przeciw NATO... ;)
4
Wjazd do Polski na wschodnich przejściach granicznych został uproszczony do minimum. Nie potrzeba paszportów czy dokumentów tożsamości! [via TVP Info]
Także tyle było tego weryfikowania...
0
@Freudysta Del Piero
2
@FioletoweOczy Jest jeszcze lepiej... "(...) niemiecki rząd zamierza także zezwolić Estonii na przekazanie Ukrainie haubic wyprodukowanych jeszcze w NRD" xD
2
Niemcy zezwoliły Holandii na przekazanie Ukrainie broni wyprodukowanej w Niemczech... ;)
https://www.dw.com/pl/niemcy-zgadzaj%C4%85-si%C4%99-na-eksport-broni-na-ukrain%C4%99/a-60930131
Także nie mówcie, że nie pomagają!
0
@tbas Przecież trzeba kopalnie wygaszać, bo smog... ;)
4
@Dertinho I znowu ten Sikorski... xD
0
@Zoker Problemy rodzinne zapewne... ;)
1
@Zoker Oho, już ich świerzbi
0
Jak rozpoznać czy to jeszcze przyjaźń, czy może już kochanie?
https://zapodaj.net/6a9f9e6f2607a.jpg.html xD
0
@Kacper1998 Rosja nadal sprzedaje 300 tyś. baryłek ropy dziennie... Stanom Zjednoczony. xD
0
@Hellrider Na siłę rezygnują z atomu i węgla, a że zielona energia nie wystarcza posiłkują się dostawami z Rosji. W Polce na hołdach węgiel leży a i tak kupują ten miał z Rosji...
0
@Kacper1998 Teraz będą po prostu sprzedawać mniej baryłek, ale za wyższą cenę...
9
Przekop Mierzei Wiślanej nabiera zupełnie innego wymiaru.
2
@szela1899 Od teraz wszyscy będziemy oglądać te ich telenowele? ;)
0
@anxted Kwestia finansowania
1
@anxted Gdyby Europa i nawet USA nie byłyby tak uzależnione od rosyjskiej ropy i gazu. Władimir P. nie miałby czym finansować swoje mocarstwowe aspiracje
0
Polityka klimatyczna zachodu pośrednio zabija ludzi na Ukrainie. Trafna teza?
8
@tobiasson92 Ta "lewacka" Europa robi interesy z Władimirem P.
1
Prędzej w barażu zagra następna reprezentacja z grupy H (Słowacja) niż Polska miałaby wygrać walkowerem.
P. Sousa wiedział, co robi nie wystawiając Lewandowskiego w meczu z Węgrami. GENIUSZ! ;)