John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Pep przy akcji bramkowej Viniciusa. :)
3
Prezes J. Korwin-Mikke zwykł sobie żartować:
"Po czym poznać, że się wjechało do Holandii?"
Odp. "Krowy są ładniejsze od kobiet."
Pozwolę sobie się nie zgodzić. Eva Vlaardingerbroek:
https://zapodaj.net/6b9a1dc29629d.jpg.html
Rzadko bo rzadko, ale nawet JE Korwin-Mikke się czasami myli
24
E. Musk: "Wolność słowa to podstawa funkcjonującej demokracji, a Twitter to cyfrowy plac miejski gdzie sprawy istotne dla przyszłości ludzkości są debatowanie."
0
Isco jeszcze gra w piłkę? :O
1
@Bykunn Było, było. Na Info Moraw, Niedzielski i dyrektor szpitala, konferencja na temat stanu zdrowia górników. Pytania dziennikarzy o Migi dla Ukrainy...
0
@Semafor80 Ciesz się, że w ogóle było cokolwiek o tym w TV...
0
@cules100pro Realna szansa na ZP. Więc pewnie sam KB chce grać i ładować kolejne bramy.
0
@patry295 Będzie miało to tylko odwrotny skutek do zamierzonego. Popierających Władimira Władimirowicza Rosjan i tak nic, nikt nie przekona do zmiany zdania. Natomiast reszta może się poczuć dotknięta tymi sankcjami, pr-owymi zagrywkami korporacji. Pomyśli karzą mnie, za to że jestem Rosjaninem.
Przeciw wykluczaniu rosyjskich drużyn i indywidualnych sportowców, bo takie widzimisię mają politycy czy szefowie koncernów. Pokonując ich w rozgrywkach sportowych mogliby przecież Rosjan upokorzyć. No chyba, że boją się przegrać... xD Co stoi na przeszkodzie żeby nie wykluczać polskich sportowców, bo nie wprowadza się tych zachodnich, "nowoczesnych" wynalazków, jak małżeństwa jednopłciowe? Dla mnie CANCEL CULTURE w najgorszej postaci.
0
@Kusco15 Natomiast Ty nie chcesz jak zwykle odpowiadać na pytanie, tylko szukasz na siłę czego by się tu uczepić. Odp. Polska i kraje bałtyckie. Najwyraźniej boli przyznanie, że to m.in. Polska pierwsza zrezygnowała z rosyjskich węglowodorów a nie umiłowany "zachód".
Reszta jest o tym dlaczego importowano węgiel z Rosji, bo wiesz tańszy niż polski. Nie zdarzyło się to wczoraj czy wciągu rządów PiS-u. Który rząd przeprowadził największą reformę górnictwa (= zamknął najwięcej kopalń). Nie rząd Premier Szydło. Nie rząd Premiera Morawieckiego. Rząd Jerzego Buzka! Jaka jest obecnie jego przynależność partyjna?
0
@Kusco15 Które państwa pierwsze zrezygnowały z importu rosyjskiego węgla i ropy po inwazji Rosji na Ukrainę?
Jakoś import rosyjskiego węgla nie przeszkadzał rządowi L. Millera i rządowi Tuska... I tak węgiel wydobyty w polskich kopalniach leżał na hołdach i długi kopalń rosły tak, że można było je pozamykać- pardon -zrestrukturyzować. Gdyby Ślązacy mieli odrobinę godności obronili by te miejsca pracy dla przyszłych pokoleń. Sprzedali się jednak za judaszowe odprawy. Teraz to już tylko plują im w twarz przerabiając pokopalniane/pohutnicze budynki na galerie handlowe albo muzea górnictwa/hutnictwa... xD
0
@Kgorecki2500 Jeszcze Marszałek Karczewski zwrócił się po ukraińsku się do Ukraińców, że rząd PO finansuje reżim Putina... WRÓĆ! Chyba wyszło mi coś a la dowcip, że na Placu Czerwonym rozdają mercedesy. Nie Karczewski, a Grodzki. Nie rząd PO a PiS.
0
@Przemek2323 Homeopatia to pseudonauka, a jednak istnieją ludzie, którzy w nią wierzą... Poza tym niby jak rząd powinien pomóc rolnikom żeby nie splajtowali?
0
@Barca1992 Oby wygrała Le Pen
0
xD. Przepraszam, że włączyłem w 82 minucie.
0
Może wróci wolność słowa na ćwierkacz.
https://www.reuters.com/technology/elon-musk-offers-buy-twitter-5420-per-share-2022-04-14/
4
@Don-Corleone Dzięki wielkie! Teraz już wiem, że wyłącznie politycy PiS-u byli komunistami. Kwaśniewski nie był ministrem w PRL-u. L. Miller nie był przedstawicielem rządu PZPR przy obradach okrągłego stołu. Syn oficera Armii Czerwonej W. Cimoszewicz nie był w PZPR. Józef Oleksy vel "Olin" nie był agentem współpracującym z KGB. M. Boni nie był agentem SB i nie donosił na kolegów. Znaczy Korwin-Mikke sprzedał mu plaskacza za nic. Wzór dobrego wychowania S. Niesiołowski nie donosił na swoją ówczesną partnerkę. Udział w pochodach pierwszomajowych nie był obowiązkowy, a maszerowali wyłącznie ludzie związani później z PC czy PiS-em... ;)
0
Carvajal na ŚO. xD Żal, że nie ma Lukaku,
0
@Sulimo Fateful findings (2013)
Próbka aktorstwa...:
5
@Bykunn Celowo napisałem o 500+ dla uchodźców z Ukrainy, bo i na tej stronie, dziwnym trafem pochowali się wszyscy krytycy tego programu. Odsuwam na bok cel programu i jego finansowy wpływ na budżet państwa. Kolejny dowód, że Polak Polakowi jest nieżyczliwy. Gdy Polacy mają dostać 500+ to wielu Polakom to przeszkadza, ale gdy uchodźcy z Ukrainy, to już nie jest rozrzutność. Jak dla mnie też hipokryzja.
2
@barcelonaLM Znaczy rezygnujemy z 500+ dla dzieci uchodźców z Ukrainy?
0
@ddanioofcb Rocznice np. 2.04, święta 24.12; 25.12. Wysp w internecie ludzi, którzy obrali sobie za cel- ponure musi być ich życie -zohydzanie tych dni...
PS Tak. Wiem, że 24.12 właściwie nie jest świętem.
1
Zima znowu zaskoczyła kierowców!?
2
@kewin Lewandowski nie grymasił!? xD Przez niego Bonio wywalił Brzęczka przed turniejem. Gra czwórką obrońców mało nowoczesna, a Sousa obcokrajowiec dla wielu z automatu fajny (= lepszy bo nie Polak).
Jak dla mnie przez dziennikarza przemawia tłumiona zawiść. Myli "wielkie ego" z domaganiem się szacunku na jaki sobie Żyła, Kubacki i przede wszystkim Stoch zasłużyli. Tak nie może być! Do mnie (Jabłońskiego) jacyś tam skoczkowie powinni chodzić jak petenci z opuszczoną głową przecież... Mega głąb.
Małysz "(...) w gronie tych sportowców, którym "należało się z urzędu", ale zabrakło szczęścia". Z urzędu mu się nic nie należało i nie należy. Jeden z najlepszych skoczków w historii, ale olimpijskiego złota nie wygrał, więc mu się nie należy. Tak, swoimi sukcesami rozkręcił skoki w Polsce na dobre, kiedy ten sport jeszcze nie był odpowiednio dofinansowany (poniekąd socjalizm). Gdybam, bez niego możliwe, że nie byłoby sukcesów Stocha. Brawo Panie Małysz!
0
Komentarz usunięty
1
@Ojciec5tkidzieci Możliwie, że choroba spowodował taki zjazd. Zagrać jak najwięcej ról, nieistotne w jakim dziadostwie, byleby jak najszybciej zainkasować gażę.
0
Magia stadionu śląskiego. Przesąd czy fakt?
1
Michniewicz. Dwie wygrane i remis, w ciągu 180 minut!
0
Są tu jacyś alergicy? Co stosujecie? Ja Zyrtec i Sudafed 60mg.
1
@eckov Znaczy lubisz szynkę!? ;)
1
@Kgorecki2500 Szałot