1

Głosujcie na Serbię! Dziołcha ma durś czorne ręce od roboty. Nawet podczas "śpiewu" musi je myć. O ile można to nazwać śpiewem...

0

@SuperPatsonFCB Dobrze się stało dla Barcy, że wpuścili na boisko 24.10.2004 piłkarza z potencjałem, a nie takiego na już.

0

@Momals11 Here we go again...

1

@MesQueUnClub96 Ze wzoru Hajty wyszło mi, że 8-12 lat.

0

@tristan87 Siepomaga?

1

Mimo sentymentu do R. Lewandowskiego, któremu należała się ZP 2021 jak temu psu buda, to lepszą imo opcją byłby Darwin Núñez.
*wyższa suma odstępnego za Urugwajczyka, ale klub zaoszczędziłby na pensji. Nie oszukujmy się! Lewandowskiemu trzeba będzie płacić za przysłowiowe nazwisko.
*D. Núñez ma 22 lata, a Lewandowski już 33. Co najmniej dekada grania w przypadku Urugwajczyka. Wy chcecie robić z FC Barcelony "przechowalnie dla martwych cza*****ów"?
*D. Núñez nie potrzebuje aklimatyzacji. Zna Hiszpanię. Był tylko sezon w Almerii, a i tak został królem strzelców ligi.
*język hiszpański jest językiem ojczystym D. Núñez'a.
* teoretycznie 22-letni D. Núñez będzie się piłkarsko jeszcze rozwijał. Tzw. najlepsze lata jeszcze przed nim. U Lewandowskiego coraz bardziej to będzie równia pochyła.
* D. Núñez to typowa 9, a jest lepszy w rozegraniu od LR. Nie sprawia mu problemu gra w roli lewoskrzydłowego.
* bramki Lewandowskiego nie są żadnym miernikiem, przecież dla LaRamblowców Bundesliga to liga ogórkowa, a sam Lewy to taki trochę lepszy dobijak. Pozdrawiam!

2

Piękne te "licka" ma reprezentantka Hiszpanii!

2

Ta EUROWIZJA miałaby sens jakby każdy uczestnik miał OBOWIĄZEK śpiewać w swoim ojczystym języku. Polska (E. Górniak) była najbliższa wygranej, gdy piosenka była po polsku. Człowiek mógłby się też POŚMIAĆ, a tak Czeszka śpiewa tak JAK RESZTA po angielsku...

0

Zaczęło się to euro wycie, je je je o o ooO

1

@Faun Tak.
Ogólnie w dokumencie była taka puenta, że człowiek żeby się dostosować zmienia środowisko, a zwierzęta dostosowują się do zmieniającego środowiska.

2

"Nieoczekiwani zwierzęcy goście"
Ciekawy dokument jak zwierzęta potrafią się adaptować do zmieniającego się, przez działalność człowieka, środowiska.

We Włoszech kozice alpejskie wchodzą na krawędź tamy, zbudowanej pod niemal katem 90°, żeby ją lizać i uzupełnić sól. Jakoś nie słuchają tych ekspertów żywieniowych z TV, a niby sól taka szkodliwa na serce. Podnosi przecież ciśnienie. Zwierzęta wiedzą/czują, że sól jest im niezbędna żeby mięśnie mogły normalnie pracować. Pal licho tam te szopy pracze, rozprzestrzeniające się po Florydzie pytony, azjatyckie osy z Chin we Francji czy kojotowilki, co innego zabawne. MANATY "RATUJĄ" od likwidacji ELEKTROWNIĘ WĘGLOWĄ. Zagrożone wyginięciem manaty mają jelita pełne gazów, nazwijmy po imieniu, pierdów i wydłużone płuca, dzięki czemu mogą regulować swoją wyporność. Są wyjątkowo wybredne jeśli chodzi o środowisko, w którym żyją. Jeśli temperatura wody spadnie poniżej 17°C, to mogą umrzeć na hipotermię. Ludzie budują się na Florydzie zaraz przy rzekach, stawach niszcząc ich naturalne żerowiska. Zatem 80% populacji manatów na Florydzie zdecydowało się na "przeprowadzkę". Za sąsiada mają budynki elektrowni węglowej... xD. Woda w zalewie przy elektrowni ma przynajmniej 22°C. Jakoś manatom nie przeszkadza emisja CO2. Gdy jakiś manat jest słaby, w ciężkim stanie- coś pięknego -ekolodzy odławiają go, transportują i wypuszczają do wód przy elektrowni. Manaty ratuje od wyginięcia emitująca CO2 elektrownia, emitującą CO2 elektrownię ratują od likwidacji manaty! Jak będą chcieli zamykać elektrownię to ekolodzy nie pozwolą, będą się przywiązywać... :)

0

@sonek W tym doppel też chyba jest ze 14%.

3

@sonek Kup lepiej jagermaistera. Niech dziadek ma coś z życia.

0

@PawkoFCB Bo wiesz prime Suareza

4

Patrzę na te zachwyty nad grą Świątek... Serena Williams w prime to była tenisistka kompletna. SW pozamiatałaby Igą podłogę, a potem wypucowała okna przed odpustem i czekała z obiadem na męża. Jak każda porządna kobita. :)

0

@gumaz "Bieganie" po sklepach przeplatane ze staniem w kolejkach.

0

@Kurkmen Filmik (na którym ofiara jest opatrywana) z reakcją tych Ukraińców równie szokujący.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Pewniaczek dla typerów. Ukraina wygra Eurowizję, a Polok będzie w pierwszej piątce.

24

@Adao420 Ważne, brama brandenburska będzie podświetlona na niebiesko-żółto.

1

@trolownik Więcej niż 20%. Kelner powinien uklęknąć, pocałować twoją dłoń i przyłożyć do swojego czoła.

0

@Kitek1640 Ja też lubiłem w-f

0

@AdamaTraore "Odpłynął" już chyba za daleko.

0

@Adamski69 Ciekawe ile Legia będzie dokładać, ale PR będzie się zgadzał...

2

ABW powinna jeszcze zablokować ten portal, toż to tuba "rosyjskiej dezinformacji". Przecież to nastawianie Polaków przeciwko Ukraińcom...
https://kresy.pl/wydarzenia/polska/podlasie-ukraincy-zatrzymani-po-poscigu-przewozili-nielegalnych-imigrantow/

Stek kłamstw, w które ja po prostu nie wierzę. Tą są ludzie, którzy walczą i za NASZE bezpieczeństwo też, i mi żaden artykuł taki nie jest potrzebny. Każdy Ukrainiec w Polsce winien dostać od momentu przekroczenia granicy roczną amnestię na mniejsze występki. Niech nasi wschodni sąsiedzi wiedzą, że MY jesteśmy z Ukrainą w tym trudnym czasie! :)

0

@Nazio87 Maseczka to pal licho, ale jak masz zostać leżeć to cię zaszczepią?

0

Czy na wizycie u lekarza w szpitalu obowiązuje jeszcze zakładanie maseczek? I czy gdyby kazali zostać w szpitalu obowiązkowo cię zaszczepią? Istotne, kwestia nie związana z układem oddechowym.

1

@kondzix2115 Ciekawą opcją byłby Samuel Umtiti! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

"Nieudane operacje plastyczne"
Pomijając materiał o tym jak zmieniał się wygląd gwiazdy na przestrzeni lat w wyniku operacji plastycznych, to bardzo pouczająca seria dokumentalna. Przykładowo przy tzw. liftingu, tj. naciąganiu skóry twarzy w celu usunięcia zmarszczek, ubocznie rozciągają (= zniekształcają) się też usta.

W ostatnim odcinku było o kobiecie, która chciała sobie powiększyć swoje bumbum. Zamiast udać się do profesjonalnego gabinetu zdecydowała się na tańszy zabieg, który odbył się na chybcika w jej pokoju hotelowym. Miesiące mijają, a zwykłe siedzenie sprawia jej ból. Kobieta nie wie, co jej wstrzyknięto. Badający ją lekarz też nie był w stanie tego stwierdzić. Zasugerował kolejne badanie po... kilku miesiącach. W programie było o dziewczynie, która chciała wyglądać jak- za przeproszeniem -jakaś lafi***da/celebrytka z UK, Katie Price. Pierwszy raz o niej słyszę. Oficjalne. Czuję się staro. Usta wyglądały jakby przyczepiła sobie nadmuchane dętki rowerowe, a ona pyta przeprowadzającego rozmowę: "Mam małe usta, prawda?". Dziewczyna wywaliła na operacje plastyczne 60 tyś. £ żeby upodobnić się do swojej idolki.

W programie była statystka, że 1 na 5 dziewczyn przed ukończeniem 21 roku życia myśl o operacji plastycznej. Średnia wieku kobiet, które poszły pod nóż chirurga plastycznego to 22 lata. Nie ma równouprawnienia. Kobiety zdecydowanie częściej decydują się na taki zabieg niż mężczyźni. Powód? Chcą się podobać, wzbudzać zainteresowanie. Płacą krocie żeby się upodobnić do swojej idolki, żeby być tak jak one. Po wszystkim okazuje się, że nie są nimi, tylko nadal sobą.

Potrafię zrozumieć, że ktoś jest na skutek wypadku, choroby, wrodzonych wad potrzebuje zabiegu chirurgicznego żeby normalnie funkcjonować, ale bez przesady. Sam chciałbym być wyższy, ale nigdy nie dałbym sobie przeciąć kości piszczelowej, udowej żeby wprowadzić tam wydłużające się śruby.

Dokument powinni oglądać nastoletnie dziewczyny wspólnie z rodzicami. Do czego prowadzi brak pewności siebie przez obsesyjnie przekonanie o swojej nieatrakcyjności.

TVP Kobieta Czwartek 23.10

0

Putiflacja... Inflatin... Jak jest poprawnie? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?