0

@JimMorrisonFCB Imo przy takich sprawach jak najbardziej się należy, o ile winę udowodniono. Jedyny argument przeciw to możliwość powtórki z przypadku z T. Komendą.

6

Ludzie powinni żałować, że nie stosuje się w Polsce kary śmierci.
https://wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-robert-j-skazany-za-zamordowanie-i-oskorowanie-studentki,nId,6285095?parametr=polecamy

Teraz społeczeństwo pokryje koszta postępowania karnego, będzie go żywić, finansować zgodne z prawami człowieka warunki w zakładzie karnym, zapewniać mu opiekę zdrowotną i pewnie wiele więcej. W najgorszym możliwym scenariuszu, jeśli wyjdzie na wolność, będzie mu przysługiwało prawo do zasiłku dla osób opuszczających zakłady karne...

0

@Culer_1906 Krycie przy rożnym TOP! ;)

0

Jeszcze Thomas Müller. 8 goli w 7 meczach z Barcą.

0

Kciuk od Neuera do Raphinhi za to że nie trafił

1

Ten Musiala w sumie to mógł grać w reprezentacji Polski tak jak "Gotówka". Jeden jednak miał 0% szans na grę dla kraju urodzenia.

0

@Colon Pluton?

8

Narzekali, że Probierz w prowadzonych przez siebie zespołach woli stawiać na podstarzałych obcokrajowców kosztem Polaków. Do kadry U-21 powołał wyłącznie Polaków. Nie wstyd Wam? :)

0

Mundialowa koszulka reprezentacji ponad 700 zł... :( Z drugiej strony koszulka na cały sezon, tj. 3 mecze.

52

Zmarła Elżbieta II, no i co z tego?

„Niech Jej ziemia lekką będzie”. Gdziekolwiek teraz trafi albo- to dla ateistów –i nie oby ją oceniono sprawiedliwie. Tyle! Niby czemu więcej? Zmarła osoba w podeszłym wieku. Naturalna kolej rzeczy. Kto ma umierać? Młodzi ludzie? Wielka tragedia… Tragedią dla mnie byłoby gdyby zmarł książę William, a jego babcia by go przeżyła. Porządek jest właściwy.

Świat w żałobie, bo zmarła królowa angielska. Nie zmarła wybitna osoba, która dzięki swojemu talentowi, ciężkiej pracy doszła do czegoś od „zera”. Nie zmarła osoba, która dokonała czegoś wybitnego. Nie zmarła osoba, o której by powiedzieli „mało, kto by tak postąpił”, w pozytywnym sensie. Elżbieta II zawdzięczała swoją pozycję, tylko temu, w jakiej rodzinie się urodziła. Nie mogło być lepiej. Rodzina królewska nie musi płacić podatków od dochodu. Sama Elżbieta nie płaciła podatków do 1993 roku. Nie przeszkadzało to by Brytyjczycy opłacali ich utrzymanie. W zeszłym roku te koszty wyniosły 102,4 mln £! Smutno Wam by było gdyby jutro- nikomu nie życzę -zmarł Konstanty Radziwiłł albo Anna Czartoryska? Wątpię. Dodajcie do tego, że musielibyście wypłacać im pensje z racji ich urodzenia. Łezka zakręciłaby się w oku, bo ŚP Pani Czartoryska nie kupiła sobie już nowej torebki?

Można zrozumieć smutek śmiercią Elżbiety II u Brytyjczyków czy nawet mieszkańców byłych kolonii brytyjskich. Zbyt długo musieli się kłaniać wyspiarzom. Pozostałość w głowach po kolonializmie. Ale smutek u Polaków…? xD Wszędzie pełno tych kondolencji na polskich stronach. Odnoszę wrażenie, że gdyby zmarła czołowa postać pewnej polskiej partii politycznej, nie napiszę której, poszłoby to w przeciwną stronę! Strzelałyby korki od szampanów! (Nie)pozdrawiam La Ramblowego ”Jimmy’ego Hendrixa”.

Pewnie przez jakiś czas będą dyskutować o Elżbiecie II. Może „skonsumujecie” jakiś dokument o Lizzie, ale takiego zdjęcia raczej nie uraczycie. Rok 1933. Co się wtedy wydarzyło? :)
https://zapodaj.net/12adfa87dcce8.jpg.html

0

@marcin62 Co, że niby Lewandowski nie dostał premii przy podpisywaniu? Ten jego agent Żyd, też 0? ;) Nie rozśmieszaj mnie.

0

@czółkovsky Piłkarz na dekadę.

1

60 mln € za Haalanda to była mega promocja.

4

Pogba wspiera finansowo brata i przyjaciół z dzieciństwa. Wynajęty szaman zapewnia mu ochronę przed kontuzjami i rzuca urok na Ymbape.
*
Ymbape zostaje w P$G.
*
Uzbrojony brat i „przyjaciele” próbują wyłudzić od Pogby 13 mln euro. Ten zgłasza sprawę na policję. Ochrona czarownika przestaje działać.
*
Pogba odnosi kontuzję łąkotki i podobnie jak legenda Barcelony nie decyduje się na operację przed mundialem.
*
Loading...10 czerwca 2023 P$G zdobywcą LIGI MISTRZÓW.

1

Cisną na początku, później dostaną dwa

0

Kartkę na ławce Barcy dostał Óscar Hernández.

Tak na marginesie nepotyzm.

1

@Comfortable_ ...najlepszy polski polityk młodego pokolenia

0

@MatBac1991 XD, dobre, niebieskooki blondyn

4

Zachwycacie się Norwegiem, a przecież 10 goli jest dzisiaj mniej warte przez inflację.

0

Gospodarzem AC Milan, a Inter wygląda jakby grał u siebie. :)

1

3:2 Gonicie to!

0

@mateusz1989VeB W krótkim czasie, bo za wiele do nauki od Piątka nie było.

0

@SelloutCrowd Jeśli "pieprzony populista" to synonim dla pamiętliwy, sprawiedliwy to tak, jestem! :)

"(...) moge byc kim chcesz pisząc to" Oj nie obrażaj się. Napisałem przecież "Ktoś, NIE JA, (...)". Tak niestety jest obecnie. Kto ma inny pogląd niż Żydzi na jakąkolwiek kwestię, to przypinają mu łatkę antysemity... XD

Tu się zgadzam, że Polska jest "pyłkiem" w porównaniu do krajów, które wymieniłeś, ale to nie winna tych krajów, tylko nasza.

1

Leo, leo, leo, zawiesił się kurła komentator.

0

@ranger3120 1. MacGyver; 2. Nikita (1997);
3. Policjanci z Miami

0

@SelloutCrowd Czemu więc Niemcy spłacały Francję i W. Brytanię za I wojnę światową jeszcze w 2010? Czemu Żydzi domagają się odszkodowań za pozostawione w Polsce w czasie WWII mienie? Znaczy Twoim zdaniem to nie są zdrowi psychicznie ludzie. Żyją przecież przeszłością? Ktoś, nie ja, mógłby cię nazwać antysemitą... A może tym państwom po prostu wolno domagać się czego im się należy, a Polsce nie. Zgodnie z obraną przez Ciebie logiką tym państwom (Francji, W. Brytanii, Izraelowi) nie zależy na utrzymaniu dobrych stosunków z Niemcami.

W kwestii słynnych stosunków międzynarodowych. Według mnie bardziej się szanuje osoby, która broni własnego interesu niż takiej, która od razu ugina przed kimś kark.

3

@Wilczeq "Polsce się one po prostu należą jak psu buda"
Szkoda strzępić ryja. W Polsce jest zbyt wielu ludzi mających kompleks niższości wobec Niemców. "Europejczycy" znad Wisły prędzej wypłaciliby Niemcom odszkodowanie za powojenne wysiedlenia niż chcieliby odzyskać odszkodowanie za zrujnowanie Polski. Takiego D. Tuska można jeszcze zrozumieć. Wnuki często podają się na dziadków. Für Deutschland! Natomiast reszta nie mająca pochodzenia niemieckiego a z takim mindsetem? Powinnna już chyba wybrać się na kozetkę.

1

Arthur: "Liverpool ma wspaniałą historię. Grałem przeciwko temu klubowi (...)" [jako piłkarz Barcelony]
"Byłem wtedy ich przeciwnikiem, ale dzisiaj jestem PO DOBREJ STRONIE (...)"

Uszczypliwość? Tylko, żeby nie okazał się drugi Dejan Kulusevski.

0

@SkilledHydra16 Why don't we just wait here for little while, see what happens [muzyka Morricone]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?