2

El Classico? Nie martwię się. Po takim meczu z Interem tym bardziej będą chcieli się zrehabilitować.

1

@WilliamTheBloody Heil dźwignie! ;)

1

@Janiama Druga świetna, bo dwie bramki, ale w pierwszej po raz kolejny Skriniar go zezłomował. Niewykorzystane przez kolegów podania tego nie zmienią. W dzisiejszym meczu:
Lautaro Martinez > Lewandowski

0

ZMIENNIK NEUERA znów ratował dupska.
E. GARCIA to poziom Getafe.
PIQUE już po drugiej stronie rzeki. Lepiej się nadaje do biura niż na boisko.
ALONSO i ROBERTO nijacy.
GAVI powinien dziękować, że Dumfries frajer nie wykorzystał podania Barreli.
RAPHINIA po za niewykorzystanym podaniem od Lewego i niecelnym lobem to niewiele. Rzucenie trykotem być może było jego najcelniejszym zagraniem
KOMAR widać, że chciał, ale wielu sytuacjach znowu jeździec bez głowy. Powinna być czerwona kartka za chamski faul na Darmianie
LEWANDOWSKI super druga połowa, a właściwie końcówka, ale w pierwszej Skriniar nakrył go czapką.
FATI, sorry, ale imo nic już nie będzie. Po wejściu raczej przeszkadzał albo zły wybór. Pospieszono się z 10 dla tego chłopaka.

0

@Kgorecki2500 Do 2035 eksperyment zwany UE pewnie się rozpadnie albo Polska wyjdzie z unii, ale do tego ludzie w naszym nieszczęśliwym kraju musieliby zmądrzeć.

0

@RoberDzik Ulubiony smak Crunchipsów?

2

@Pawel13sz *rozśmieszyć

1

@Medium Oglądałeś Salo? Wytrzymałem tylko do uczty weselnej...

3

@Rl9k1nG Wyjazdowy z Albanią też może być fajny...

0

@Transu96 "Polak potrafi!" ;)

0

Brzęczek "wolnym" trenerem. Po mundialowym wpier***u selekcjoner jak znalazł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@okiemtypera_lucaxx95 M. Neuer, T. Kroos, T. Müller i Świniotygrys. Mogliby tworzyć załogę leoparda.

1

@lucas/catalan W punkt! Samo to, że Orły Górskiego nigdy się nie zakwalifikowały na euro powinno dać do myślenia.

0

Myślą, że Polska ma już pierwsze grupie... ;) Dwa słowa. Patrik Schick. Gość na euro wyglądał lepiej od Roberdziga. Lewego w meczach, reprezentacji i klubu, z "dużymi chłopcami", a i czasem średnimi (jak Czechy), po prostu nie ma.

3

@Ascend Przede wszystkim powinno się odejść od nazywania Tuska liberałem, a i całego PO jako partią liberalaną. To jest stricte partia lewicowa. Gdyby nie poszli ostro w lewo nadal by rządzili, ale zachciało się Tuskowi europejskich synekur...

0

Jadłem dzisiaj wędzoną makrelę. Wypiłem 0,2 eksportowego produktu, obok Nokii, pewnego kraju. Teraz cały czas mnie się odbija. Nikt nie pytał. Pardon

2

@Kgorecki2500 Życzę tylko dobrze Ronaldo

0

@FcPortoFan1999 Brakuje Hansa Flicka, a nie Roberciga

0

Kler (2018) na kanale TVN Fabuła.

2

@Rl9k1nG Demokraci dbają po prostu o swój elektorat.
Z naszego podwórka, 82,7% głosujących więźniów oddało głos na Komorowskiego. Natomiast na Dudę tylko 14,8%...

0

@sokot Co by nie powiedzieć o Putinie, to trzyma za mordę radykalniejszych od siebie. W Rosji jest 14 mln muzułman i największy arsenał broni nuklearnej. Kiepskie połączenie. Obalenie Husseina czy Kaddafiego wszystkim wyszło na dobre... xD Czy może radykalniejsi dostali się do władzy.
Imo NATO nie powinno kiwnąć palcem.

1

@ElTomas Będzie mistrzostwo LaLiga i może puchar króla.

1

@maroon Jesteś przeciw!? Znaczy, że jesteś częścią wojny dezinformacyjnej Putina! ;)

0

Ukraina oficjalnie wespół z Hiszpanią i Portugalią kandydatem do organizacji mundialu w 2030... ;)

Wygrana kandydatury zaklepana. Trzeba przecież pomagać napadniętym przez zbrodniarzy Putina.

0

W ustawie budżetowej na 2023 rok inflacja została zapisana na poziomie poniżej 10%.

Tak się rozwiązuje problem z inflacją! xD Rozsądna polika monetarna? Atfuuu tfuu I spit on you! :)

0

Piękny jest Haaland

2

Dobrze, że Sikorski to wyjaśnił. Inaczej wykorzystałaby to amerykańska propaganda.
https://zapodaj.net/56f155a61ea47.jpg.html

1

@Toretto Drugi wariant. Drożej za nadwyżkę.

1

@Przemek2323 Nie graj u buków, bo stracisz kasę.

Napisałem, że "nie wszystko było złe", czyli złe kwestie też były. Ani demokracja nie jest taka wspaniała, ani komunizm taki zły. Tyle. Pozdrawiam

1

@Colon "Bonifacy zawsze był lepszym kotem i ty Filemon dobrze o tym wiesz"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?