John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 Ksiądz dobrze mówi. Karne mu wyszły.
0
@Aragorn33 Jeden z nich, ojciec Libijczyk, matka Marokanka, on urodzony i wychowany w Holandii. Kim on się ma teraz czuć... ;)
0
Najlepsi bramkarze turnieju? Livaković, Bono i ?. Szczęsny mimo wszystko odpadł za wcześnie.
0
@MAGNETO On jest beneficjentem tego, że ma tylu fanów. Problemem nie są sajkofani, tylko Ci którzy mu tego zawiszczą.
0
Oby M. BOREK po meczu: "it's not coming home".
*
Mbappé na króla strzelców i gracza turnieju.
1
@Murazor Wyeliminowali, bo gdy trzeba było bronić bronili w 11, a nie w 10. Lewandowski tylko biegał od obrońcy do obrońcy. Z Francją po wejściu Bielika, to nawet w 9.
0
@Mroziu +1 Wywalić na zbity pysk Regraguiego za ten "archaiczny" futbol xD
2
Jak się teraz musi czuć Francuz z samochodem pod blokiem... ;p
2
"Dośrodkowanie! Pepe obok! Marokańczyk całuje Pepe w ten łysy łeb. xD
2
Lionel MESSI zakończy karierę, jako najlepszy bądź jeden z najlepszych w historii. FAKT! Nie ma dyskusji. To nie znaczy, że Leo jest „wyjęty spod prawa”. Zawodnik umyślnie dotyka piłkę ręką i osiąga dzięki temu korzyść. Niebo jest niebieskie, trawa jest zielona, a to jest zagranie na żółtą kartkę. CHYBA, ŻE jesteś Leo Messim…
https://zapodaj.net/6e2bea3ecc0f6.jpg.html
Jaki bóg taka ręka... ;)
Życzę miłego popołudnia. Kciuki za awans Maroko do półfinału!
0
@Adran360 Chorwaci sobie nie pograją. Argentyńczycy mają przyzwolenie na robienie fauli. Paredes i De Paul to tacy typowi południowoamerykańscy "rzeźnicy". Aż mi się się przypomniał Gary Medel.
0
@michal26 Kylian Mbappé: Je ne suis pas d'accord
0
Ciekawe jak po dogrywce Argentyna będzie wyglądać w 1/2. Dla Chorwatów to chleb powszedni. Dobry mecz się szykuje!
0
@cold_play Dobry, bo skuteczny. Leo nie potrafi przyjąć do wiadomości, że są inne sposoby na strzelenie goli niż "jego gra".
1
@SkN W. Weghorst. Dwie bramki i w 115 minucie zablokował strzał Enzo Fernandeza!
0
@Rewolucja123 Wniosek. Michniewicz jest genialnym trenerem
1
@Jakchcesz Trzeba było głosem Gosztyły. Lepiej by siadło
3
Podania podania nic nie dają. Wprowadzenie dwóch wysokich zawodników. Dośrodkowania na nich. Od razu zagrożenie pod bramką Argentyny i dwie bramki. Cieszy, że ARCHAICZNY futbol nadal się sprawdza.
Bramka z wolnego Holendrów. Coś pięknego. Nie siła, nie technika strzału. Inteligencja. Pomysł! @arasz1819 jesteś świetnym trenerem!
1
Lahoz ładnie pomógł. Messi ręka. Brak żółtej kartki. Rozbójnik Paredes chamski faul i odkopnięcie piłki w kierunku ławki tulipanów. Powinien wylecieć. Ewidentne czerwo. W zamian żółtko dostał też Van Dijk, bo jakiś Argentyńczyk się od niego odbił... xD
0
Argentyńczycy agresywnie faulowali. Nie dziwcie się. W sztabie trenerów Argentyny jest Walter SAMUEL... ;)
1
@Sulimo "(...) 17-letni Pepe przychodził do łóżka spać z matką."
Bardzo pożyteczna informacja podczas oglądania meczu... Iwański też ma taki styl. Zamiast komentować wydarzenia meczowe, opowiadają o życiu prywatnym piłkarzy...
1
Znowu ten gossipiarz Laskowski...
1
@Tabaluga37 Szpakowski musiał się wściekać , że wchodzą sami z kudłam pofarbowanym na blond. ;)
0
@MesQueUnClub96 Gdyby na MŚ był Lukebakio, to awansowałaby dalej Belgia i Brazylia, taki to crack! ;)
1
@NeKenI Nie miałbym nic przeciwko. I Maroko z wygraną.
2
Sami sobie winni. Paqueta dwie sytuacje. Neymar po za bramką jeszcze trzy sytuacje, a jedna gdzie zachował się samolubnie a mógł wystawić "patelnie" Vinciusowi.
0
@GeraltzKatalonii Tego meczu też mieli nie wygrać... Na papierze gorsza kadra i dogrywka w nogach!
1
@Kessie Biedne chomiki :(
0
2022 FIFA World Cup Final: Chorwacja vs. Portugalia. Loading...
0
@Sulimo Dania wygrała kiedyś turniej bez najlepszego piłkarz, bo się tam pokłócili czy coś.