John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spora ta pomostówka od Saudów dla Cristiano.
1
C. Ronaldo podpisuje z Al-Nassr 2-letnią umowę z pensją 200 mln. € rocznie.
nołnejmy: Upadek, wstyd...
C. Ronaldo: "No trudno. Trzeba będzie jakoś żyć."
1
@panderski99 Dodałbym, że Lewandowski chociaż jest mega skuteczny, to jednak kompletnie nie potrafi dryblować. A i z prowadzeniem piłki jest słabo. Gdzie mu tam do Ronaldo czy nawet Batistuty, który miał "młot" w nodze.
Deyna nie strzelił Karnego z Argentyną i na niego potem gwizdali. Błaszczykowskiemu wypominali/ją karny z Portugalią. Lewandowski nie strzela karnego z Meksykiem i go "rozgrzeszają". O co chodzi? Że Warszawiak, to na inne traktowanie może liczyć... xD
0
@Kessie Śpiącym gigantem... xD
2
@Comentateiro ;) No i kto się odzywa?! O tobie już piszą Świętej Pamięci.
[edit] W sumie Gary Cooper też... ;(
1
@Criss18Barca Jak ktoś lubi w c**j reklam i mało śpiewania, to pewnie Polsacik... ;)
1
"Każde pokolenie odejdzie w cień.
A NASZE NIE!"
0
@KidusFCB Subaru Impreza. Niebieska karoseria i złote felgi.
29
Słowo ciałem się stało i zamieszkało między Nami. Chrystus się narodził.
Życzę Wszystkim zdrowia, pomyślności i wygospodarowania czasu dla siebie i bliskich.
1
@DonCarletto Gdyby nie Messie, to ten człowiek jeszcze by żył...
0
@Azi Może się identyfikuje...
0
@JohnDeere Oby tylko olx zrobił kontynuację tej akcji. Posprzątaj głano po sowim piesku.
0
@HighestInTheRoom Może by wiedział czym się posypuje chodnik zimą. Nigdy się nie dowiemy...
0
Widzicie Warszawiacy, ano gdybyście nie wybrali Trzaskowskiego, to teraz młodzi ludzie nie ginęliby zimą na chodnikach... ;)
https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/warszawa-38-latek-przewrocil-sie-na-chodniku-nie-zyje-6545753
1
@Azi W oparciu o statystyki to robią... Przykładowo. Niemcy nie wyszli nawet z grupy, ale mieli najwyższe xG na mistrzostwach! xD
0
@Azi Całego turnieju.
4
Najgorsza jedenastka mundialu wg Sofascore:
https://zapodaj.net/02c3301eb93b1.jpg.html
Wszyscy zawodnicy, którzy awansowali co najmniej do 1/8, a i miejsce dla mistrza świata i ulubieńca LR też się znalazło. Mnie osobiście fest dziwi obecność Bereszyńskiego i brak Lukaku…
0
@PatrychoO link na priv
0
@Kamiloza91 Do pomocy S. Amrabat i L. Modric. Do obrony Konate i ?LO?
0
L'Equipe oceniło sędziowanie Marciniaka. Ocena 2/10... xD
0
@Peszko07 1986*
0
Najgorsza decyzja Marciniaka w finałowym meczu?
*
Gwizdek kończący spotkanie.
1
@Roobo Byłoby 44...
2
Smokowski dobrze prawi. Świetne ćwierćfinały, słabe półfinały. Genialny finał. Finał finałów!
1
@mateusz1989VeB CR, mistrz Europy jako piłkarz i jako trener jednocześnie... ;)
0
Benzema ze srebrnym medalem wraca z mundialu. Tj. medal pocztą z Kataru mu wysyłają.
0
Materiał TVP Sport o Katarze.
Wśród pozytywów: "Jest tu (w Katarze) bezpiecznie" w tle przejeżdża flaga Stanów Zjednoczonych... xD Aluzja do przestępczości w USA?
1
@Chaoss Fejk nie fejk. Zalatuje CR i jego marokańskim przyjacielem.
0
@szymon6847 Oto też chodzi!
0
@gumaz Na MŚ Polska przegrała tylko z mistrzem i wicemistrzem. Czesio jest moralnym zwycięzcą tego turnieju... ( ͡° ͜ʖ ͡°)