0

Spora ta pomostówka od Saudów dla Cristiano.

1

C. Ronaldo podpisuje z Al-Nassr 2-letnią umowę z pensją 200 mln. € rocznie.

nołnejmy: Upadek, wstyd...

C. Ronaldo: "No trudno. Trzeba będzie jakoś żyć."

1

@panderski99 Dodałbym, że Lewandowski chociaż jest mega skuteczny, to jednak kompletnie nie potrafi dryblować. A i z prowadzeniem piłki jest słabo. Gdzie mu tam do Ronaldo czy nawet Batistuty, który miał "młot" w nodze.

Deyna nie strzelił Karnego z Argentyną i na niego potem gwizdali. Błaszczykowskiemu wypominali/ją karny z Portugalią. Lewandowski nie strzela karnego z Meksykiem i go "rozgrzeszają". O co chodzi? Że Warszawiak, to na inne traktowanie może liczyć... xD

0

@Kessie Śpiącym gigantem... xD

2

@Comentateiro ;) No i kto się odzywa?! O tobie już piszą Świętej Pamięci.
[edit] W sumie Gary Cooper też... ;(

1

@Criss18Barca Jak ktoś lubi w c**j reklam i mało śpiewania, to pewnie Polsacik... ;)

1

"Każde pokolenie odejdzie w cień.
A NASZE NIE!"

0

@KidusFCB Subaru Impreza. Niebieska karoseria i złote felgi.

29

Słowo ciałem się stało i zamieszkało między Nami. Chrystus się narodził.
Życzę Wszystkim zdrowia, pomyślności i wygospodarowania czasu dla siebie i bliskich.

1

@DonCarletto Gdyby nie Messie, to ten człowiek jeszcze by żył...

0

@Azi Może się identyfikuje...

0

@JohnDeere Oby tylko olx zrobił kontynuację tej akcji. Posprzątaj głano po sowim piesku.

0

@HighestInTheRoom Może by wiedział czym się posypuje chodnik zimą. Nigdy się nie dowiemy...

0

Widzicie Warszawiacy, ano gdybyście nie wybrali Trzaskowskiego, to teraz młodzi ludzie nie ginęliby zimą na chodnikach... ;)
https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/warszawa-38-latek-przewrocil-sie-na-chodniku-nie-zyje-6545753

1

@Azi W oparciu o statystyki to robią... Przykładowo. Niemcy nie wyszli nawet z grupy, ale mieli najwyższe xG na mistrzostwach! xD

0

@Azi Całego turnieju.

4

Najgorsza jedenastka mundialu wg Sofascore:
https://zapodaj.net/02c3301eb93b1.jpg.html
Wszyscy zawodnicy, którzy awansowali co najmniej do 1/8, a i miejsce dla mistrza świata i ulubieńca LR też się znalazło. Mnie osobiście fest dziwi obecność Bereszyńskiego i brak Lukaku…

0

@PatrychoO link na priv

0

@Kamiloza91 Do pomocy S. Amrabat i L. Modric. Do obrony Konate i ?LO?

0

L'Equipe oceniło sędziowanie Marciniaka. Ocena 2/10... xD

0

@Peszko07 1986*

0

Najgorsza decyzja Marciniaka w finałowym meczu?
*
Gwizdek kończący spotkanie.

1

@Roobo Byłoby 44...

2

Smokowski dobrze prawi. Świetne ćwierćfinały, słabe półfinały. Genialny finał. Finał finałów!

1

@mateusz1989VeB CR, mistrz Europy jako piłkarz i jako trener jednocześnie... ;)

0

Benzema ze srebrnym medalem wraca z mundialu. Tj. medal pocztą z Kataru mu wysyłają.

0

Materiał TVP Sport o Katarze.
Wśród pozytywów: "Jest tu (w Katarze) bezpiecznie" w tle przejeżdża flaga Stanów Zjednoczonych... xD Aluzja do przestępczości w USA?

1

@Chaoss Fejk nie fejk. Zalatuje CR i jego marokańskim przyjacielem.

0

@szymon6847 Oto też chodzi!

0

@gumaz Na MŚ Polska przegrała tylko z mistrzem i wicemistrzem. Czesio jest moralnym zwycięzcą tego turnieju... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?