0

@kalabanga Gdzie napisałem, że amfetamina i heroina występują naturalnie? O zastosowanie mi chodzi. Marihuana ma być legalna, bo ma jakieś zastosowania, więc i Ja piszę heroina, opium też mają.

Pieniądze z tych podatków, to też byłyby "owoce zatrutego drzewa"

0

@Danger204 A wątroba cierpi! No way!

0

@cracker Wg mnie też. Narkotyk to pojęcie abstrakcyjne. Może nim być wszystko, co nie jest niezbędne do życia, a nie możemy się bez niego obejść. Oczywiście, że trzeba mieć umiar. Problem w tym, że wielu ludzi nie zna umiaru, stąd m.in. zakazy i obostrzenia.

0

Komentarz usunięty

0

@Johnson Heroina idealna na kaszel palacza! ;)

0

@FanBarcYxD O zastosowaniu mowa, nie o pochodzeniu.

1

@adi7adi8 Bo ja wiem, na dworze 2°C

4

Legalna marihuana? Bo marihuana ma zastosowanie w onkologii. Mam propozycję zalegalizujmy/depenalizujmy też heroinę! Dlaczego nie? Skuteczna w leczeniu kaszlu, ponoć... Amfetamina? Wybudujmy muzeum ku chwale. Gdyby "białego" nie zażywali piloci bombowców, kto wie jak potoczyłaby się WWII... ;) Dwulicowe argumenty. Pewnie wielu z buisnessplanami czeka i zaciera ręce, wszystko rzecz jasna w trosce o zdrowie pacjentów. XD Bogacić się na odurzaniu społeczeństwa?! Htfu tfu I spit on these people!

0

@MesQueUnClub_87 Eugenika.

0

@Nazio87 I tak dobrze! U mnie duży krojony 9,1...

2

@RoberDzik A gdzie napisał nieprawdę?

0

@Kgorecki2500 Płaca minimalna się kłania...

0

@Kinginiesta Jak się jest z najbliżej rodziny to nie płaci się podatku od spadku.

5

W wieku 86 lat zmarł aktor Leonard Pietraszak (1936-2023). Ja kojarzę z ról w Vabankach, Czterdziestolatku, Kingsajzie i serialu Czarne chmury, którego w sumie nie lubiłem.

3

Nieuzasadniona ta krytyka Tebasa. La liga przecież też się wzmacnia! Matt Doherty w Atlético. ;)

0

@gumaz 0,5l Rockstar, koniecznie ten bez cukru, raz na dwa dni. Wszystko ok. Natomiast po klasycznym Redbullu z cukrem (0,25l) miałem uczucie, że pulsuje mi skroń. Nigdy więcej!

1

@Rastafarnianin Tam jedna skrajność, a w krajach rozwiniętych przeciwna.

0

@Kondziubarca Zajmie swoją ulubioną pozycję, horyzontalną.

0

@PatrykBarca Dziwne to. Im większe ubóstwo, tym ludzie mają więcej dzieci, bardziej trzymają się razem, jest większa wspólnota. Im większy dobrobyt, tym większy indywidualizm, myślenie tylko o sobie i mniejsza dzietność, jak wśród rodowitych Szwedów.

1

Na Pulsie leci POZA ZASIĘGIEM (2004). W rolach głównych m.in. Ida Nowakowska. No i jeszcze ten Seagal Steven.

5

Kolejny Araujo. Wszędzie, kurła, ten nepotyzm...

2

Była dzisiaj relacja z papieskiej pielgrzymki do Demokratycznej Republiki Konga. Co kawałek do przejścia, to wieźli Franciszka na wózku. Przed pałacem prezydenckim podczas odegrania hymnu stał obok Prezydenta kraju. Widać, że sprawiało mu to trudność, w końcu 86 lat daje o sobie znać. Kiwał się w przód i w tył, aż nie wytrzymał i wspomógł się laską. Jak podstawili mu krzesło i usiadł, widać było ulgę na twarzy. Oj, powoli kończy się nam Papież Franciszek.

Btw ciekawe rzeczy mówili o DRK, w Polsce dzietność wynosi 1,3 a tam ponad 3. Na każde 8 zgonów przypada 41 narodzin. Przez to DRK są narodem młodych ludzi. Tylko 4% społeczeństwa ma dostęp do internetu.

1

@tbas Bambry na eksporcie więcej zarobią niż na sprzedaży w kraju. W Polsce popyt ten sam a podaż mniejsza, to ceny, tego co zostanie, nie pójdą przecież w dół...

2

Oglądałem polsatowskie Wydarzenia. Ulga. Człowiek czegoś się dowie. Natomiast w innych programach informacyjnych... "Zdrajca polski", "zła opozycja" i Ukraina albo "dyktator", "zła partia rządząca" i Ukraina. Co się w Polsce dzieje, to ich nie interesuje.

1

@jeyx77x Zdróweczka życzę.

8

Teraz już nie będzie tak wesoło na wulkanizacji @Luciano99 ...
https://www.prawodrogowe.pl/informacje/news-tygodnia/prezydent-podpisal-pracodawca-sprawdzi-trzezwosc-pracownikow
Tylko kto sprawdzi szefa?

0

@Pedri16Future Długo? Ciekawe kiedy będzie premiera Batgirl... ;)

0

@karci0 Jeszcze ten GK od skorpiona w meczu z Anglią.

0

Dobranoc !


0

@adi7adi8 Napisałeś "Ameryka decyduje gdzie oni będą mogli latać jak wlecą w rosyjską strefe to nie dostaną więcej amunicji (...)" Odpisałem, że "Wątpię", bo nawet gdyby Ukraińcy przeszarżowali, to i tak USA będą ich dalej dozbrajać. USA chciałby upadku Rosji, i pewnie wielu innych państw.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?