26

@Survier Prędzej czy później upadają.

5

@Nano22 Najpierw zarzeka się przed kumplem, że z laską go nic nie łączy, a potem ma pretensje, że kolega się do niej zbliżył. Cymbał sam sobie winien. Lepiej to wyjaśnijcie między sobą. Najprawdopodobniej latawica.

33

@tomek8756 Trzeba docenić, że gdyby nie jej głupota nie byłoby dowodu jak znęcają się nad tym nastolatkiem.

0

“If you kick someone in these boots, they go boing!”
https://zapodaj.net/9eef7cee5b01a.bmp.html
MSCHF Wielkie czerwone buty. Cena 350$. xD Cały zapas został wysprzedany... Teraz można kupić jedynie w drugim obiegu przy cenie 1000$ i więcej za parę.

Tak, jestem stary. Nie potrafię tego pojąć. Zapłacilibyście ponad 1500 zł za kalosze albo- i lepiej -4400 zł za używane?

0

Lionel MESSI teraz o LM:


0

@michal26 Włosi może z trzema drużynami w 1/4, ale tę edycję LM i tak wygra hiszpańska... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@agaFCB Wypij coś gorącego, naoblykaj się i do łóżka wypocić. Nie kumam tych sposobów z zimnymi okładami. Mnie przy gorączce trzęsie z zimna.

2

Przecież P$G bez Neya miało ograć Niemców. Drużyna bez Brazylijczyka jest bardziej zrównoważona. XD

Neymar aktorzy, ma w "D" obronę, ale w ataku zawsze może zrobić coś ekstra. Lepszy Neymar z dyskoteki niż większość piłkarzy.

0

@agaFCB Tabletka polpiryny i do wyra przespać.

0

Będzie o czym pisać w newsach transferowych. Ojciec tego, matka tamtego...

2

"Obecny czas drugim zamachem na Jana Pawła II."

0

@Ultra_Barca A potem "Czy boisz się ciemności?".

0

Pytanie do ludzi na poziomie.
O 15 włączali RTL 7?

4

@Ojciec5tkidzieci "(...) Katowice są najlepszym miastem do życia w Polsce" XD
Niech się przejdą po centrum po zmroku. Głównie patola.

0

@LjakRoberciik Dragon Ball (oryginał, Z, GT).

6

LOKATORKA (2021). Dawno RÓWNIE DOBREGO polskiego FILMU nie oglądałem. Gangsterka. Polityka. Interesy i przepychanki elit. Zbrodnia. Życiowy PROBLEM zwykłych LUDZI. Wszyscy o wszystkim wiedzieli, a i tak z różnych względów nie reagowali. [Cytat z filmu: ”Tu przeciwnie niż na poczcie. Pierwsze idą grube koperty.”]

Tomasz SAPRYK, aktor.- Wróć! -PAN AKTOR. Genialny w roli „czyściciela” kamienic. [SPOILER] W filmie ostatnie słowo należy do niego. Zupełnie inna rodzina. Pukają do drzwi. Starsi państwo otwierają. Grany przez Sapryka Rakowicz: „Dzień dobry. Chciałem zapytać czy dobrze Wam się U MNIE MIESZKA.” Koniec filmu.

Wszedłem sobie zobaczyć, jaką ocenę ma film na filmwebie... 5,8 XD Wiem, że mój odbiór filmu może być zupełnie inny niż kogoś innego. Dla mnie? Spokojnie 7, 5 powinno być, może 8. Według mnie film świetnie zrealizowany pod każdym względem. Można górnolotnie powiedzieć, że to WAŻNY FILM. Niewiele polskich film zrobiło na mnie podobne wrażenie po pierwszym seansie: Że życie ma sens, PSY, Symetria, Wołyń, Dom zły, Człowiek na torze. Gorąco POLECAM!

0

W oryginale „zagubieni chłopcy” to chłopcy, którzy wypadli z wózka, kiedy opiekunka patrzyła w przeciwną stronę. Nikt po 7 dniach po nich się nie zgłosił, to trafiali do Nibylandii. Wyłącznie chłopcy! Dziewczynki SĄ ZBYT BYSTRE, żeby wypaść z wózka.

2023: Piotruś Pan i Wendy:



Wniosek? Dziewczyny są równie tępe, co chłopcy... Ja wspieram równouprawnienie! Przecież dziewczyny mogą, są w stanie i powinny robić to samo, co chłopcy. :)

0

@Gogonatra Ciekawy materiał. Aczkolwiek, jak świnia niebo, że tzw. rozwinięta państwa będą rozwijały nieemisyjne rozwiązania, bo ciąży na nich odpowiedzialność za dekady rozwoju okupionego emisją zanieczyszczeń. Już to widzę jak (USA, UK i Niemcy) porzucają chęć zysku i z uwagi na środowisko rozpowszechniają zielone technologie po kosztach... XD

Materiał nie był o tym, ale nasuwają się kolejne pytania. Czy te mało emisyjne, nieemisyjne technologie faktycznie nie szkodzą środowisku czy jednak też? Poza tym są z goła droższe niż te demonizowane. Co odczują w rachunkach przede wszystkim "szarzy" obywatele.

2

@NeKenI Wychodzi na to, że generalnie Azjaci mają w "D" środowisko.
Podobnie z C02. Ile emitują Chiny i Indie, a ile Europa, Polska. Tam budują nowe kopalnie i elektrownie węglowe, a tu wygaszają. xD

0

@NeKenI A tam pewnie zwykła sieja...

0

@PatrykBarca 20% orginal, a warianty fresh i aromatyzowane miały bodaj 16%. ;)

0

Eric Cantona nie zgadza się z tą opinią.

1

Kupiłem JINRO. Z lodówki, słabo smakuje. Jakby wódka rozcieńczona wodą... Niezmrożona całkiem nieźle. Jakby słodzona słabiutka wódka. Generalnie nie warto. Butelka 350 ml, 20,1% alko, wersja orginal 24 zł w Auchan.

Co ciekawe Jinro to alkohol, który ma najwyższą sprzedaż na świecie. Nie powinno dziwić skoro popularny w Korei i Chinach.

0

@FCB_dimiC W TV wypowiadali się, że to również domena wieku. W podobnej sytuacji tam, gdzie dorosły powie dość, osiągnąłem swój "cel", małolat będzie dalej kopał...

2

@Spider_64 Dokładnie. Wyrok jak dla dorosłego. Ewentualnie jakby jaki, dajmy na to, 14-latek zabił kogoś, to najpierw wyrok odsiadywać w jakieś zamkniętej placówce dla młodocianych. Tam mógł mieć możliwość edukacji, żeby zrobić zawodowe. Z ukończeniem 18 przeprowadzka na resztę wyroku z dorosłymi.

8

@Jakchcesz Ministrant?

0

@Kgorecki2500 Przynajmniej cokolwiek...

0

@tadzik447 P. Najsztub: "Sąd, kiedy rozstrzygał tę sprawę, nie ustalił ponad wszelką wątpliwość, z jaką prędkością ta pani weszła na pasy." XD

5

„Skazany został Jerzy S. Ojciec Macieja Stuhra.”
Nie, no nie wiem, o kogo chodzi… xD

Btw. 12 tys. zł zł grzywny i 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

1

@Comentateiro Pewnie, że TAK.
Świetna sprawa, gdy trenerem pierwszej drużyny jest jej wychowanek, ale muszą być realizowane cele sportowe.

Klopp, nawet gdyby nie załapał się do czołowej czwórki, to i tak utrzyma posadę. Raz, za to co osiągał z klubem. Dwa, gdyby w LFC pojawił się nowy właściciel, widzą ile dało zwolnienie Tuchela w Chelsea. No chyba, że Klopp sam powie pas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?