0

@Xxxbarca4ever Reszta kobiet nie ma podjazdu do Świątek, a Świątek do mężczyzn.

0

Grzmoty. "Je**o żabami."Łuuch... Zimą człowiekowi w mieszkaniu nie było tak zimno. Kiedy to globalne ocieplenie się skończy?

1

@barcelonaLM :) Fakt! #metoo nie daliby mu żyć

0

@Tollusiek "Uderz w stół, a..." :)

0

@PatrychoO Niemal te same okoliczności. Follow the money!

0

@NeKenI Taki film z Garym Cooperm był. Polecam.

0

@Death_voice Rok wcześniej CR strzelił dla MU 18 goli w lidze. Przyszedł Ten Hag i posadził go bez powodu na ławce. Łysy Holender? Niderlandczyk? po prostu nie radzi sobie z silnymi charakterami.

0

@PatrychoO Kiedy było pewne, że Leo nie przedłuży z P$G, to jego ojciec był w Barcelonie. Niestety nie chcieli poczekać aż klub ogarnie kilka kwestii. Sam Leo Messi mówił o czekaniu: "Nie chcę znowu tego przeżywać"

2

@SeWo77 CR7 mistrzostwo Europy i pierwszą historyczną ligę narodów.

15

Cristiano Ronaldo podpisuje kontrakt z Al-Nassr.
Skończył się; W taki sposób przekreślać swój dorobek; Poszedł za hajsem; Kończyć karierę w taki sposób; Przykro patrzeć

Loading... Leo Messi podpisuje kontrakt z Interem Miami.
Mistrz; Zasłużył; Godna emerytura; Za to ile zrobił dla futbolu; Należy mu się jak psu buda; Wieku nie oszukasz

4

@RosjaninBut Uroki społeczeństwa "bogatego" kulturowo...

5

BIDEN przemawiał i chwilę później się wywalił, ZNOWU. Niemniej jednak jak na 80-latka nieźle się trzyma.


10

Komentarz usunięty

0

@wasacz Na Polskę wypięła się Francja i Anglia. USA nawet sympatyzowały z nazistami. Z jakiegoś powodu osobisty pociąg Hitlera nazywał się Ameryka…

6

@Medium Byłaby powtórka... Podobno "mądry Polak po szkodzie". Głanoprawda. Ten naród się w ogóle nie uczy.

6

Zelensky na szczycie EWP w Mołdawii miał naciskać na Przewodniczącą KE von der Leyen o pełne otwarcie granic UE dla produktów rolnych z Ukrainy. Bez żadnych ograniczeń. [źródło: Wydarzenia Polsatu]

Polska, Polacy ponieśli i nadal ponoszą ogromny wysiłek na rzecz pomocy Ukraińcom, a oni za pleckami kręcą. Było lepiej wysłać te 5 tyś. hełmów...
#Ми з Вами XD

19

Pożar samochodu elektrycznego w Gdańsku. 6 zastępów straży pożarnej gasiło kilka godzin.

Fajne są te "przyjazne środowisku" technologie...

0

@Miszcz Textu FCB Pewnie chce dziewiątkę, a trykot z 9 ma już Dzeko. Zamorano był lepszy! ;)

31

Koszulki piłkarskie bez sponsora wyglądają najlepiej.

1

@GeraltzKatalonii Nikt ich tu nie "trzyma na smyczy". No chyba, że oni sami siebie na tych paradach, dosłownie. Na zachodzie to jest równoznaczne z dyskryminacją hetero.
Ma wiele wspólnego. Najpierw małżeństwa, potem już "z górki".

8

@GeraltzKatalonii Na zachodzie też mówili, że chcą wyłącznie prawa do zawarcia związku małżeńskiego... To był tylko pierwszy "krok". Ile teraz jest płci? Ile jest orientacji seksualnych? Obecnie to atut na rynku pracy. Tych ludzi się promuje na stanowiska nie ze względu umiejętności, tylko ze względu na orientację. Jak gej i niegej dostanie po buzi, to różne wyroki są dla sprawców ... Bo tylko jedno jest z automatu "przestępstwem motywowanym nienawiścią". Świat oszalał. Polski ciemnogród to normalność.

5

@Roobo "Jeśli przyjąć że dziecko zaczyna się od poczęcia to aborcja ogranicza jemu wolność." Jak pet! +1

1

@Kidd I tak dobrze żeś mnie poinformował. Dzięki.

0

@Kidd Woj. śląskie. Sprzedawca chce 48, czyli któryś z nas będzie musiał zapłacić skarbówce jeszcze 960 zł...

0

@darek60 Nie o to mi chodzi. Przy zakupie, czy trzeba coś odpalić skarbówce?

0

@Jarema2000 50+... Serio? Mogę powiedzieć pa pa... XD

1

ILE ZAPŁACILIBYŚCIE ZA GARAŻ? 20 lat, murowany, stan dobry. Wewnątrz otynkowany i pomalowany, aczkolwiek, na upartego, można byłoby „odświeżyć”. Prąd doprowadzony. Licznik elektryczny wewnątrz garażu. W podłodze jest murowany, otynkowany kanał. Na tyle głęboki, że można stanąć. Podjazd/parking przed garażem wybrukowany. Właścicieli mówił, że nie zależy mu na szafach wewnątrz. Lokalizacja, miasto, niemal centrum aglomeracji. Znajomy 10 lat temu sprzedał podobny za 33 tyś. Czas gonił chłopa, bo się rozwodził… ;) Żal, że nie miałem wówczas odłożonego hajsu. Sprzedawca ma nastawienie sprzeda/nie sprzeda. Wiem ile chce sprzedawca, ale jestem ciekaw ile WY bylibyście w stanie wyłożyć. Niestety nie zrobiłem zdjęć… ;(

Kolejne pytanko. Gdybym jednak kupił. Co z podatkami? @michal26 Trzeba gdzieś zapłacić… Ktoś ogarnięty doradzi, co i jak.

0

@Nazio87 Niech Polskę reprezentuje Polka/Polak.

1

"Żadnych granic" Wiśniewskiego, ostatnia dobra piosenka z Polski na konkurs eurowizji imo.

0

Zwycięzca Eurowizji. Widzę, że machają polskie fagi. Brawo Blanka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?