0

Myślałem, że max od Polski poleci dla Ukraińców. A tu, ZASKOCZENIE, 12 dla Izraela. Bardzo dobrze. Lepiej trzymać z Żydami.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MeS5i_99 Rudiger

0

Afroniemiec kopnął tureckiego Niemca. Aryjski Niemiec kopnął Niemca. Zgodny ten niemiecki naród. Wszystko robią razem.

7

200 zł i 3 PUNKTY KARNE. Tyle może kosztować nieuprawnione użycie świateł. ;) Stoją chłopcy radarowcy. Może dalej coś się stało. Już Ci nie mignie jadący z naprzeciwka. Wzajemna życzliwość wśród kierowców? Trzeba coś z tym zrobić...

Wcale nie dziwię, że jak kogoś biją na chodniku nikt w jakikolwiek sposób nie zareaguje. Nadal aktualne: "KAŻDY DOBRY UCZYNEK MUSI BYĆ PRZYKŁADNIE UKARANY!"

1

@Mario96w Fetyszysta...

9

Polacy będą jedli chlebuś ze zboża do celów przemysłowych (m.in. produkcji paliw i tworzyw sztucznych), które może powodować ślepotę. Byleby ukraińska gospodarka nie padła. Natomiast zboże od polskich rolników spełniające normy jedzie do Afryki bądź leży u rolnika, bo nie ma gdzie zbyć. BRAWO! Poklepmy się po pleckach. Znowu pomogliśmy potrzebującym... SWOIM KOSZTEM.

Z drugiej strony, prywacioki skupowali zboże z Ukrainy żeby zaoszczędzić, a duży chleb w piekarniach nadal ponad 9 zł. Ile ten chleb by kosztował, gdyby był z mąki z polskiego zboża. To wcale nie musiała być hiperbola, gdy Herr TUSK mówił, że chleb będzie po 30 zł.

0

L.vG.: "Potrzebujemy tego z powrotem."
O.B.: "To tylko piłka..."
L.vG.: "Nie! Jest okrąglejsza!" ;)


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie wiem co mnie bardziej cieszy polski finał siatkarskiej LM czy to, że ZAKSA wyeliminowała Perugię "pOlAkA".

5

Polacy to jednak potulny naród. Jak ten pies, który natychmiast wykonuje polecenia swojego pana żeby zostać poklepanym. We Francji podnoszą wiek emerytalny z 62 na 64 i leją się równo. Jeszcze tylko czołgi i wypisz wymaluj Wujek '81. Natomiast w Polsce przedłużyli kobietom pracę o 7 lat, a mężczyznom o 2 do 67 roku życia i nic. Przecież według danych statystycznych dłużej żyjemy... No chyba, że we Francji faktycznie już tak źle jest, że tam krócej żyją niż w Polsce, w takim razie pardon. W Izraelu lali się, bo Binjamin przepychał ustawy sądowe. Na marginesie, inspirowane tymi polskimi. Izraelscy dyplomaci mieli dopytywać o szczegóły polskich ustaw rządzących... xD W Australii, nie tak dawno temu, lali się przez obostrzenia covidowe. Na przeciwnym biegunie Polacy łykają wszystko jak bądź. Potrafią się mobilizować jedynie na jakieś acta czy mordowanie dzieci nienarodzonych. Co się stało? Kiedy ten naród stał się tak uległy w sprawach istotnych, a jednocześnie taki skrzywiony moralnie?

0

@MrPGG NIE. Subiektywna opinia.

0

@michal26 L. Miller dobrze prawi, ale nie bądźmy naiwni. Dobry polityk wie co kiedy ma powiedzieć żeby zyskać trochę poparcia. Oportunizm i tyle.

Z tym Braunem zgoda. Ludzie nie potrafiliby rzetelnie bez emocji ocenić treści wypowiedzi, bo autorem jest Braun.

0

@Deathwing112 xD Co data urodzenia ma do rzeczy? Kwaśniewskiego też na świecie nie było podczas WWII, a za Jedwabne przepraszał.

Z tym Jedwabnym, to w ogóle dziwne. Polska chciała przeprowadzić badania, zrobić ekshumacje, a Żydzi się sprzeciwili... Byleby się nie okazało, że to nie Polacy spalili tych ludzi. Teraz do końca świata będą mówić, że w Polsce pełno było takich stodół.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@michal26 Osz**om. Określić ją trafniej, przy zachowaniu taktu, nie można. Zawsze można powiedzieć, że są gorsi/gorsze. Sławomir NITRAS, to dopiero kawał *****!

1

@RonnieVEB Przynajmniej nie w meczu rewanżowym.

0

@Bartula Koleś rzuca się o to, że nie dostał dodatkowego hajsu za udział w reklamie P$G, od którego to dostaje rocznie 70 mln €. Jak to się ma do robotnika, któremu pracodawca nie płaci od kilku miesięcy? "Nie mieszaj systemów walutowych".
@bartas97 Otóż to.

0

@tristan87 Piłkarz świetny, ale powiedzieć pazerny na pieniądze, to niedomówienie. Ciągle mało.

0

@Kamiloza91 Nie zapominaj o Pucharze Gampera... ;)

0

@Borneo Małże jadłem. Średnio to smakuje. Krewetek nie. Ślimaka nigdy bym do ust nie włożył.

0

@Zoker Kiedy Polska stanie się płatnikiem netto do UE, to w składkach oddamy te dotacje z nawiązką. Z czego? Prywaciok będzie się czuł, sam z siebie, w obowiązku dołożyć, bo kiedyś dostał z UE dotacje do inwestycji w swojej firmie? xD Rolnik, którego nie wykończyli przepisami, dołoży się, sam z siebie, bo dostaje dopłaty? xD Dopłaty dla rolników, to nie ich kolejny zysk, a rekompensata żeby nie upadli. Z wejściem Polski do UE zagraniczny kapitał zyskał dostęp do polskiego rynku i tu inwestował, przy jednoczesnym upadku polskiego. Niemiecka firma się dołoży do składki członkowskiej? xD Na rozwoju Polski dzięki pieniądzom z Unii na ogół bogaciły się zachodnie firmy, a nie polskie. Deptak, odnowione fasady budynków, sala komputerowa w szkole czy nowe autobusy nie dołożą się do budżetu. Państwowych firm, które mogłyby wspomóc budżet, już niemal nie ma. Możliwe, że dlatego ORLEN jest taką "solą w oku" dla liberałów. Państwo będzie podnosiło podatki i nakładało kolejne. A z wejściem Ukrainy do UE, to będzie dopiero katastrofa. Wszystkie zagraniczne firmy, które mają tu swoje zakłady, bo nie muszą szaremu pracownikowi płacić ile by musiały u siebie, natychmiast się przelokują. Dopiero się pootwierają oczka.

1

Kwestia czasu, kiedy zakażą w UE spożywania mięsa. Co rusz ludzi przekonuje się do alternatyw. We Włoszech oferowane są już takie pizze.
"Pizzę! Hawajską? Nie, tą z mrówkami!"
Protel należy do hienowatych. W przeciwieństwie do swoich bardziej znanych kuzynów żywi się termitami. Protel z panią protelową potrafi spółkować bez przerwy nawet do 6h! Także jedzenie ROBACTWA wcale nie musi być takie głupie. Dokument „Domownicy sawanny”.

Xavi OUT!

5

@kynio302 Odpowiedź brzmi: Sleepy Joe Biden! ;)
Krym Rosjanie zajęli, gdy w białym domu też był demokrata. Najlepiej byłoby zapytać, czym Obama i Biden zachęcili W. Putina do aneksji Krymu i wojny na Ukrainie?

0

@kynio302 Kto był prezydentem w białym domu, gdy żołnierze Federacji Rosyjskiej wkroczyli na Ukrainę? :)

2

@macio_944 XD Podobno wykonał przelewy, których nie ujął w wydatkach kampanii wyborczych, dzięki którym ukrył przed wyborcami kompromitujące informacje, czym wpłynął na wynik wyborów i zatuszował poważniejsze przestępstwo. POTĘŻNE zarzuty.

Tak na marginesie. Prokurator, który przedstawił zarzuty, nie potrafił określić jakie to faktycznie jest to poważniejsze przestępstwo.

"Polowanie na czarownice"

2

D. J. TRUMP: "Rosja i Chiny się dogadały. Uwierzycie! Iran dogadał się z Arabią Saudyjską. Rosja wkroczyła na Ukrainę. Tysiące martwych. Zniszczone domy. Nic z tego nie wydarzyłoby się gdybym był prezydentem"

0

@ObiwanKenobi Pozory demokracji...

1

Donald J. TRUMP: "Nie wierzyłem, że to może się wydarzyć w Ameryce. Jedyne przestępstwo jakiego się dopuściłem, to nieustraszona obrona naszego narodu przed tymi, którzy chcą go zniszczyć"

0

@DonMatteo901 Raul będzie po Ancelottim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?