4

@don'T.R.I.P.e Macron musiał widzieć, bo był niżej. Uchwycony na nagraniu moment kiedy już dwóch kolesi podniosło i przesuwało strażnika. Trzeci nawet zasłonił żeby nie zepsuł zdjęcia.

12

Koleś zasłabł, a Macron ma wyj**ne. Skup się! Najważniejsze jest pozowanie do zdjęć... "LIDER"


0

@VegetaPolska A nie jest tak, że reklamy wykorzystują dane z twojej przeglądarki?

1

"To nie mężczyzna powstał z kobiety, lecz kobieta z mężczyzny.
Podobnie też mężczyzna nie został stworzony dla kobiety, lecz kobieta dla mężczyzny. " NT; I Kor, 18, 8-9

https://www.tiktok.com/@strawberrycreampie0/video/7231296543066737962

0

@goldenboy oszą

0

@MesQueUnClub_87 Brazylia?

1

@DaPidejpi "Kawałek języka za przewodnika". Tylko pytam.

4

@Bykunn I odwrotnie. Randomowy obcokrajowiec, zdaniem lewicy, wyjeżdża ze swojego kraju, bo jest prześladowany. Ma zawsze wyłącznie dobre intencje. W jednym się zgadzamy, mnie też nie uśmiecha się kłócić.

0

Zidane po zdobyciu LM. Spalletti po mistrzostwie kraju. Guardiola ma odejść po potrójnej koronie. Ci trenerzy boją się sezonu po sukcesie czy jak?

3

@Deviler Panie, następnym razem KEFIR!

3

@Bykunn Skąd Ty to wiesz, że ma w p****ie?
No tak, on wg Ciebie nie wie o czym mówi albo celowo kłamie, ważne, że Ty wiesz, że to są ludzie prześladowani... ;) Można wiedzieć skąd Ty to wiesz?

8

@Bykunn Pie******iem jest pisanie, że osoba stamtąd, uczony wie mniej o tubylcach niż Polak w Polsce.

Pełna zgoda, że on ma na pierwszym miejscu swój interes. On najchętniej widziałby tych ludzi odizolowanych od społeczeństwa, w kryminale.

14

@HighestInTheRoom Ej tam, to są kobiety z dziećmi w większości przecież... xD

1

@Borneo Ten nożownik z Francji, uchodźca z Syrii był chrześcijaninem. Religia nie ma tu nic do rzeczy. Ludzie stamtąd mają inną kulturę bycia, inne zachowania jak Europejczycy.
Oczywiście, że PiS jest tematem z zainteresowany dlatego, że może zyskać kilka punktów w urnach. Tak samo PO. Tylko w przeciwną stronę. Politycy PO chodzą na te tęczowe parady, bo są im bliskie ideowo? xD Grupa wyborcza i tyle. Dzięki tym 5% mogą wygrać wybory.

43

@Barca1992 Warto dodać, że dla UE migrant z Afryki czy Bliskiego wschodu wart jest 22 tyś. € , a dla kontrastu uchodźca z pogrążonej wojną Ukrainy aż 45 € . xD

4

@hayek +1. Nie wierzę, że Polacy zagłosowaliby ZA polexitem. Zbyt się uzależniliśmy od pieniędzy z UE.

0

@tbas Sorry, ale "Rosja" już nie jest dla Brukseli trendy

4

Morawiecki: „W Brukseli mówią, że jak będzie rządziła PLATFORMA, to ZGODZI SIĘ NA WSZYSTKO.”

O przyjęciu imigrantów z Afryki i Bliskiego wschodu.
Cezary Tomczyk (PO): „Jako kraj jesteśmy przygotowani NA KAŻDĄ LICZBĘ uchodźców.”
:)

0

@ricardo0705 Śmiem się nie zgodzić

7

Kibice Realu mają fatalny rok. Messi mistrzem świata. FC Barcelona mistrzem Hiszpanii. RM odpada z LM. Guardiola wygrywa LM. Nie mogłoby mi być żal ich mniej. :)

0

Dzisiaj poznamy zwycięzcę Ligi Mistrzów 2022/2023, ale też zdobywcę Złotej Piłki 2023.

6

@kuz A jak co to mówią, że dla ukochanego klubu mogliby grać za darmo...

0

@Rust_Cohle Mimo to Barca jest mistrzem La liga.

0

@MESSIah16 FFP się zgadza. :)

0

@Faro Gdy(by) go zwolnią będzie większa odprawa do działkowania.

1

@Gav1Krul Przecież nie będzie grał w żeńskiej sekcji... ;)

1

Rezerwowa "9" do Barcelony? Może... Greenwood. Obunożny, zagra na każdej pozycji w ataku. Chociaż oczyszczony z zarzutów, to w PL jest już "spalony". Tania opcja. United spokojnie zaakceptowałoby wypożyczenie.

0

@Nazio87 Nie

9

@KlonaZepan Xavi bądź Iniesta w 2010 i Neuer w 2014.

0

Nole musisz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?