John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
"BĘDZIE LEPIEJ". Dawno się tak nie uśmiałem na polskiej komedii.
[SPOILER] Dwaj główni bohaterowie filmu Tońko i Szczepko znajdują porzucone w parku niemowlę. Co tu zrobić z dzieckiem? Postanawiają, więc je zanieść na policję. Dochodzą z dzieckiem do posterunku. I jedne do drugiego mówi:
"Co on [dziecko] takiego zrobił żeby go na policję już pakować?!" XD
Rozmawiają między sobą o dziecku:
Szczepko: "Ja będę matką."
Tońko: "Ja też!"
S: "DWIE MATKI? Toż to nie możliwe!"
T: "To ja będę ojciec."
S: "Ty, jak on będzie się nazywał?"
T: "Niech się nazywa po ojcu, Antoni!"
S: "Antoni? NIECH SIĘ NAZYWA PO MATCE, SZCZEPAN!" XD
Polska 1936 i jakie aktualne dialogi...
Tońko i Szczepko spotykają byłego pracodawcę, u którego pracowali w fabryce zabawek przy taśmie produkcyjnej. Ten zaskoczony, że teraz są dyrektorami...
Szczepko mu odpowiada:
"MY SZUKALI ROBOTY! NIE BYŁO. MY MUSIELI ZOSTAĆ DYREKTORAMI." XD
Komedia nader aktualna. Część akcji filmu dzieje się we Lwowie. Po za tym, Tońko i Szczepko, mówią w tamtejszej gwarze.
1
@Michael24
Nadejdzie wiosna i lepsze czasy
powróci Ruch Chorzów w szeregi Ekstraklasy!
2
@daniel32778 Mężczyźni grają do 3 wygranych setów. Większy wysiłek, to i większa pensja imo się należy.
1
Nadal lubimy czy przestajemy?!
https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,163229,29490872,iga-swiatek-zaapelowala-o-wyrownanie-zarobkow-kobiet-i-mezczyzn.html?disableRedirects=true
0
@A4ron ;) Czego nie rozumiesz?
2
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.
Zaginął Robert Lewandowski. Lat 34. Ponad 1,8 m wzrostu. Brunet, krótko obstrzyżony. Ostatni raz widziany w Manchesterze. O jakiekolwiek informacje proszą zaniepokojeni kibice FC Barcelona.
0
Teraz Lewandowski niech se strzeli kwadrylion goli kadyksom i innym majorkom.
1
Cymbał uderzył piłkę w upadającego. Trybuny skandują: Bruno, Bruno...
0
Brzydko! Chamskie zachowanie Fernandesa.
0
Liga hiszpańska znów weryfikowana. Przyszły mistrz ligi z pełnymi portkami przed trzecią drużyną PL.
1
@LambiPL Dlatego też napisałem wyżej, że dla mnie "(...) to skur******two". Ja bym tak nie zrobił, ale ludzie są różne...
4
Na teren cmentarza wchodzi koleś z wilczurem. Pies spuszczony, swobodnie sobie po grobach hasa. Zero reakcji właściciela czworonoga. Ja przy swoim grobie. Po chwili słyszę trzask tłuczonego szkła… Do cmentarza są trzy wejścia i przy każdym wywieszka „zakaz wprowadzania psów”. Jeszcze można by przełknąć, gdyby pies był prowadzony blisko na smyczy ścieżką, ale co to, to nie. Totalnie wyj***ne! Idiota nawet nie przyszedł na cmentarz odwiedzić grób, tylko sobie skracał drogę idąc przez cmentarz…
Takiemu lepiej nie zwracać uwagi: „Panie tam jest zakaz. Z psem się nie wchodzi na cmentarz”. Napiszcie, że jestem przewrażliwiony, że zakładam po ludziach najgorsze, ale wiesz jaki to jest człowiek? Przeprosi, może coś odpysknie i pójdzie w c**j albo się Ciebie dobrze zapamięta, a właściwie twój grób i jak przyjdziesz za jakiś czas na cmentarz, to się dowiesz. Widziałem już na cmentarzu kompletnie rozbity pomnik.
Właścicielu psa proszę NIE CZYTAJ DALEJ! Dlatego się nie dziwię. Nie dziwię się, że gdzieś porozrzucano haczyki z kiełbasą. Żeby nie było, tak czy siak, to skur******two. Nie pochwalam, wręcz przeciwnie, ale… Może ktoś też widział podobną sytuację na cmentarzu, a potem za jakiś czas poszedł odwiedzić grób i zastał potrzaskane znicze. Później „połączył kropki”. Na trawniku, pod blokiem właściciela psa jest znak „zakaz wyprowadzania psów”, więc idzie z pieskiem pod czyjeś okna. O tych „minach” na chodnikach, nie wspomnę. Wieś gmina niesie, że za nie sprzątanie po swoim psie przysługuje mandat. Według mnie to miejska legenda jak ze schodzeniem z roweru przed pasami. Ktoś miał już po prostu serdecznie dość. Pomyślał sobie, wy mi robicie na złość, to teraz ja wam…
100%. Gdyby wszyscy właściciele psów po prostu szanowali tych, którzy psa nie mają, to na pewno znikłyby haczyki z kiełbasą, nie używano by tylu fajerwerków. Z byciem właścicielem psa powinno być jak z paleniem na przystanku, powinno „wyjść się za wiatę”. Ja nie chcę być biernym właścicielem psa.
Pozdrawiam
0
@barcelonaLM Odpowiedź druga na pewno.
3
@626 Za pchnięcie na Nunezie
3
Gdyby podyktowano karny za faul Carvajala, mogłoby być 3:3 i kto wie jak to by się potoczyło...
Przegrywać 2:0 na wyjeździe. Nie panikować. Strzelić 5. Wygrać 2:5. Nie każdy potrafi.
0
To tylko pokazuje jak zmieniła się piłka w ostatnich latach. Jak ważna obecnie dla gk jest gra nogami. Mecz lm i obaj bramkarze z asystą.
0
Hiszpańska drużyna, jeden Hiszpan w wyjściowej 11tce. Angielska drużyna, trzech Anglików. xD
0
@Cygan BRC Gdy by nie "Sleepy Joe", to byśmy już po rosyjsku gadali? Przesada, ale z tym, że "obojętnie kto by do władzy doszedł to rozkrada nasz kraj" się w pełni zgadzam. Pytanie tylko czy cokolwiek jeszcze zostało?
0
Lada moment, Błaszczak, ogłosi kolejny zakup uzbrojenia amerykańskiej produkcji."Wzmacniamy zdolności obronne Rzeczypospolitej Polskiej", powie...
Ciekawe ile Nas kosztowała ta wizyta?!
0
@Joe_Barbaro Malina, czarna porzeczka, jabłka lobo, banan, obowiązkowo w lato arbuz
5
@tbas Kontakt z nią?! Dla kolegi się pytam.
8
"Nie będziecie jedli mięsa, jajek i mleka, nie będziecie latali samolotami i nie pojeździcie prywatnym samochodem. Będzie Wam lepiej" XD
Rozmowa z P. Szypulskim z GREENPEACE Polska w RMFie. Posłuchajcie sobie rozmowy z kompletnym odkle***cem.
Samochody:
Produkty mleczne:
Kwestia wynagrodzeń zatroskanych kwestiami przyrody:
Finansowanie organizacji ekologicznych:
NERWOWY ROCZNIK:
Przekop Mierzei Wiślanej a wojna na Ukrainie:
Mur na granicy z Białorusią a bezpieczeństwo Polski:
0
@tomek8756 @patrix211 Donald TUSK: "Chcemy dialogu z ROSJĄ, TAKĄ, JAKĄ ONA JEST." Jedno nie wyklucza drugiego... ¯\_(ツ)_/¯
7
W życiu pewne są tylko trzy rzeczy: śmierć, podatki i to, że Neymar odniesie kontuzję, gdy zbliżają się urodziny siostry...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Krzysztof1987 Florentino Péreza Rodrígueza
6
@Emhyr To już kwestia czasu, kiedy wezmą się za ludzi.
1
Dzisiaj 550. rocznica urodzin Mikołaja KOPERNIKA. Nadal nierozwiązany jest spór o narodowość słynnego astronoma… Polak czy Niemiec? ;) Mamy 2023 rok, czas dorosnąć! Pierwej udowodnijcie, że Kopernik nie była kobietą.
73
Vinicius imo jest bardziej kompletny od Mbappe. Francuz z chwilą gdy straci przyspieszenie, to jest koniec jego gry. Natomiast Jr pozostaną jeszcze symulki i prowokowanie.
5
@Pawel13sz Widzę ten avatar, czytam DaPidej