John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@macio_944 A może "kobieta, która pomaga Twojej mamie", to wyjątek...
Tak można pisać w obie strony.
3
"Nienawidzę tego kraju (tj. Polski), wszystkich ludzi, którzy tu mieszkają", powiedziała Ukrainka, która znalazła schronienie w Polsce. Zaskoczeni? Ja, nie.
https://zapodaj.net/plik-QODGwCZoQO
Ale pomagać trzeba, żeby granica z Rosją nie była zbyt długa... xD
3
@tomek8756 Nikt nie zarzuci, że Bosak nie zrobił nic w kwestii katastrofalnej demografii.
2
@Mixtape Nie ta to inna, ale młodsza!
1
@hayek Mało humanitarne.
2
@Sulimo do tenisa ziemnego
0
„ZBOMBARDUJEMY szpital Szifa, wszystkie szpitale, wszystkie tunele i zabijemy ICH WSZYSTKICH. Najwyższy czas.”
https://www.tiktok.com/@btsinfluence/video/7299782102055243014
Zaryzykuję stwierdzenie, że to nie jest odosobniony przypadek…
0
@sevs Jabłka i pomarańcze. Po za tym Martinez zmarnował najlepsze pokolenie belgijskiej piłki.
1
@barcelonaLM Serio uważasz, że te drużyny są dla reprezentacji Polski do ogrania? Nie doceniasz naszych... ;)
0
@jacob345 Mąk ciąg dalszy.
1
@Kgorecki2500 Do McDonalda? Tam ludzie idą zjeść, gdy chcą sami siebie ukarać. Takie samobiczowanie...
0
@arsenallondyn0 Lepiej żeby nie awansowali. W spokoju, bez wku***ania się, będzie można obejrzeć ME.
0
@maroon Konkretnie? Mógł ignorować to pismo. Nigdzie nie jest ujęte w jakim terminie ma reagować na taki wniosek, który wpłynie do kancelarii Marszałka. Na takiej samej zasadzie jak tzw. zamrażarka sejmowa. No, ale tu chodzi o Karpińskiego, kolegę Herr Tuska, więc "ręka rękę myje".
0
@Sulimo Ból pewnej części ciała Cię dopadł?! xD
0
@yzyr Zarzuca człowiekowi brak argumentów, a sam nic sensownego nie napisze, tylko klasyczne wyzywanie. Powiedziałbym, że typowe dla określonego środowiska politycznego i ich wyborców.
I jeszcze ta przyczepka się do Trumpa na avce... ;) @MarioVeB! to twoje drugie konto?
Najwyraźniej lubisz/nie przeszkadza Ci jak sprawujący funkcje publiczne wykorzystują swoje stanowisko do przyjmowania korzyści majątkowych. A ich koledzy partyjni pomagają im w uniknięciu konsekwencji. Bardzo praworządnie...
0
@maroon Zachować się przyzwoicie, a nie stawać po stronie człowieka z zarzutem przyjmowania łapówek.
0
@MOLESTA Fakty są faktami! Zaakceptuj je.
https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,30408526,marszalek-witek-odsuwala-od-siebie-te-decyzje-i-w-koncu-to-szymon.html
1
@Lucerfi Wstyd powinno być tym, którzy współpracują z Giertychem.
0
@maroon Karpińskiego wypuszczono z aresztu na pismo od Marszałka Hołowni w związku z tym, że Karpiński zyskał immunitet europosła.
Oczywiście, że Hołownia mógł się zachować inaczej, ale to byłoby jednoznaczne z tym, że przyzwoitość nie jest mu obca.
0
@Kgorecki2500 Pewnie było w umowie koalicyjnej! XD Ręka rękę...
0
@Hosh Hołownia nie powiedział tak?
Karpiński mimo zarzutów przyjęcia łapówki nie wyszedł z aresztu na wniosek Marszałka sejmu?
Nie było postępowania karnego za batonika ukradzionego przez upośledzonego?
2
Marszałek HOŁOWNIA: „Sejm nie będzie azylem dla przestępców, Sejm nie będzie polem do korupcji”.
Karpiński NA WOLNOŚCI! Szybko działa nowy marszałek. Jak powiedział tak zrobił!
Ciekawe, czy gdy upośledzony ukradnie batonika za 80gr, to też Marszałek Hołownia będzie tak ochoczo interweniował czy będzie postępowanie sądowe o MilkyWay'a, jak to zresztą miało miejsce... Z drugiej strony, trzeba kilku takich upośledzonych zamknąć, żeby zrekompensować te 5 mln, które przytuli jakiś tłusty miś. W przyrodzie musi być równowaga... ;)
0
@mleczkoo Lekka kara, zdecydowanie tak. Żeby było im wstyd i przemyśleli swoje zachowanie. Jednak gdyby pojawiła się recydywa. Pomyśleli sobie, że im wolno więcej, bo lepiej kopią bal od innych, to dożywotni ban od gry w reprezentacji. Żeby stanowili przestrogę dla kolejnych.
1
@HighestInTheRoom To nie oznacza, że to nepotyzm. Bawimy się w szukanie kompetentnych osób w sejmie? Może być ciężko... xD
2
@Warte Jaki nepotyzm? A to Krzysztof BOSAK ją zatrudnił w sejmie czy ludzie na nią głosowali?!
0
@takisobiektos Opie**ol przy reszcie drużyny że zawstydzić, dodatkowy trening czy ława w pierwszy meczu za karę. TAK! Wyrzucać z kadry? To nawet nie jest śmieszne, a żałosne.
0
@A4ron Dokładnie. "Suszarka" i lekka kara, ale od razu wywalać z drużyny, bez sensu.
Swego czasu zepsuto tak, również bardzo dobrze zapowiadającego się młodego piłkarza, Macieja Korzyma, ale okoliczności były trochę inne.
0
@DaPidejpi Im to nie było wolno, nam tak. ;)
@Warte Bardzo możliwe! Jak będą samodzielnie rządzić, to się przekonamy. Może kiedyś...
2
Przegrana 1:0 z Japonią, porażka 4:1 ze Senegalem, ŁOMOT 4:0 od Argentyny. Kadra, która zdobyła brąz na ME-17, na fazie grupowej kończy przygodę na mistrzostwach świata. NA WŁASNE ŻYCZENIE śmiem twierdzić. Pewni ludzie wokół piłki chcieli na siłę zrobić z siebie świętoszków kosztem młodych piłkarzy. Jak gdyby sami przed 18tką nigdy piwa nie wypili… xD Lepszych wyników nie sposób oczekiwać, gdy o obecności w drużynie decydują kwestie inne niż umiejętności czysto piłkarskie. Do sytuacji pasuje cytat przypisywany jednemu z najbardziej wyśmiewanych trenerów w polskiej piłce: „Drużyna piłkarska to musi być BANDA, na czele której stoi herszt”. Nie każdy zrozumie…
0
@MarioVeB! Trzeba być atencjuszem, żeby drugiego rozpoznać, co? ;)