John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Cechy, które powinien posiadać Marszałek sejmu?
Potrafi ronić łzy nad Konstytucją.
2
@fart xD Kiepska pamięć! Premier z której partii mówił o rozwiązaniu siłowym. Prezydent z której partii mówił, że "Czasami musimy walić przeciwnika dechą w łeb (...)". Minister obrony z której partii mówił, że "Przyjdą silni ludzie i wyprowadzą (...)". Wyborców, której partii nazwano moherowymi beretami? Pamiętasz jeszcze hasło "zabierz babci dowód".
0
@DonCarletto Teraz to będzie powrót polityki "zimnej wody w kranie"...
2
Stare, pewnie już było tu o tym. Ależ STANOWSKI w swoim nagraniu o odejściu z Kanału Sportowego zdemolował BORKA. Pana od padla zresztą też. Niemal 2 mln wyświetleń i ponad 100 tyś. polubień świadczą o tym, że ludzie się z nim zgadzają.
3
@PatrychoO Polubienie mema vs. łapówkarstwo. Hipokryzja. Zero wartości.
7
Patryk JAKI (Suwerenna Polska) za polubienie mema o nielegalnej imigracji traci immunitet. xD Tymczasem Włodzimierz KARPIŃSKI (PO) z zarzutem przyjęcia 5 mln łapówki za ustawianie przetargu, z aresztu rwie się do objęcia mandatu europosła, bo wie że koledzy z EPP obronią. Fajnie ta Unia Europejska uczy PRAWORZĄDNOŚCI...
11
@hayek Nie powinno dziwić. Osoba publiczna, która krytykuje, ma inny pogląd czy nie wspiera Izraela/Żydów w wojnie z Hamasem, właściwie w czymkolwiek, z automatu naraża się na etykietkę antysemity. Nie każdy jest ustawiony finansowo żeby sobie na to pozwolić. Dla osoby mającej polityczne ambicje, to game over.
0
(...) after the war... xD
https://www.tiktok.com/@gowokeandfindout/video/7299165538389953793
Polska: "Tej dychy już nigdy na oczy nie widziałem!"
0
@FrankliN7 Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który przed 18tką nie napił się alkoholu.
1
„Dzień apokalipsy”, trylogia „Ojciec chrzestny”, „Rozmowa” już nigdy nie będą takie same. Podczas oglądania będzie w głowie krążyła myśl jaką GN*DĄ JEST Francis F. COPPOLA. To, że ten Victor SALVA to ludzkie ści*rwo, nie podlega dyskusji. Tak lubiłem „Smakosza” I i II. Rzadko się zdarza żeby kontynuacja była lepsza od pierwszego filmu w serii. Na ogół jak jedynka odnosi sukces, to sequele są po prostu skokiem na kasę. „Dom klaunów” też w sumie niezły.
Reżyser, skazany pedofil czy małoletni aktor ofiara tego pedofila? Kogo czeka kariera w Hollywood…
0
@Faro Zrobić "suszarkę" i usadzić na ławce w następnym meczu, ale od razu wyrzucać... Dla mnie przesadzona reakcja i głupia, chociażby z tego powodu, że w Polsce, jeśli chodzi o kopaną, nie ma za bardzo z czego wybierać.
0
@pt9 Spokojnie można by oskarżyć o morderstwo.
0
Czterech chłopaków poszło sobie do baru i od razu wyj**ali ich ze zgrupowania. Niepotrzebnie osłabianie kadry U-17 przed mistrzostwami świata. Ciekawe, co robią rozrywkowi Brazylijczycy w czasie wolnym na zgrupowaniach. Czytają książki czy idą się zabawić? W Brazylii pewnie mają w D, co piłkarz robi w czasie wolnym, byle potrafił kopać bal! U nas zawsze muszą zgrywać świętoszków... Ciekawe tylko czemu na co drugiej ulicy monopolowy? Na pewno nie skuli tych czterech. W ostatnim meczu reprezentacji Filip Rózga, jeden z tej czwórki, strzelił bramę. Jak to mówił ŚP Paweł Zarzeczny: „KOWALCZYK Z DYSKOTEKI lepszy od większości piłkarzy”. Gdyby na pierwszej kadrze zorganizowali bibę i wśród bawiących się byłby Lewy. Też wyrzuciliby z kadry? xD
4
Wypadek, czy celowe działanie? Hokeista podczas meczu podciął łyżwą drugiemu gardło...
Tak czy inaczej, cymbał powinien dostać dożywotni zakaz wstępu na lodowisko.
2
@AmigoBlancos Bellingham jeszcze wyrówna do poziomu Brazylijczyka. Vinicius pajacuje, w nagrodę klub go przedłuża i dostaje podwyżkę. Zatem po co się wysilać na boisku, wystarczy zostać aktywistą.
3
@thorin Spalenie żywcem ludzi w budynku związków zawodowych w Odessie, złamanie porozumień mińskich, dyskryminacja ludności rosyjskiego pochodzenia, przesuwanie się NATO na wschód. Trudno powiedzieć…
Btw, ilu ludzi zabił Hamas, a ilu Izrael?
8
Rosja bombarduje obiekty cywilne na Ukrainie. Giną dzieci. Krwawa łaźnia pod Donieckiem. Ukraińcy bohatersko bronią się przed bestialskim atakiem Rosjan. #Ukraine
A few moments later… Dokładnie ci sami ludzie.
Izrael bombarduje obiekty cywilne w Strefie Gazy. Giną dzieci. Walka z terroryzmem. Izrael walczy ze, jak to określił szef izraelskiego MONu, zwierzętami. #Israel
„Co wolno wojewodzie, to…”
1
@Herato Mbappe, przez to ile osiągnął w kadrze.
1
@MESSIah16 Wysłać oddziały, a nie naloty. Tyle, że oni wyślą żołnierzy jak wszystko zaorają. Chyba żeby dobić, kto jeszcze się rusza...
0
@maroon Bez różnicy. Mogli przecież je ściąć. Kiedyś nie było takiej obsesji na punkcie środowiska, nie trzeba było pozwoleń.
0
@Essos Haaland, Kwaradona, w Bayernie Kane. Nie będzie miał łatwo.
1
Drzewa sadzić na środku cmentarza... Jeszcze przy płocie można zrozumieć, ale na środku. X razy więcej sprzątania jest. O tym, że jak większa gałąź spadnie, to już po pomniku, nie wspomnę. Tydzień temu posprzątałem grób. Liście pozbierane. Pomnik wymyty, świeci się jak temu psu oczy. Idę wczoraj zobaczyć czy wszystko OK. Na wszelki wypadek zabrałem cały osprzęt. Przychodzę i tyle samo tych ebanych liści, co tydzień wcześniej, więc powtórka z rozrywki. ;) Jedno dobre, że wybrałem się wczoraj, a nie na „ostatnią chwilę”. Pogoda dzisiaj „pod psem”.
0
Samopoczucie nie najlepsze?
0
Jeszcze siatę założył Matsowi...
0
Xavi out!
0
@kiper09 Tak. Wszedł na boisko.
0
O kurła, ale przypierniczył
0
@goldmetaxa Ino Biedroń zostanie min. edukacji i wszystko ruszy pełną parą.
0
Żaden Robbie nie ucierpiał przy produkcji tego teledysku.
0
@Barca1992 Wewnętrzne piękno ważniejsze niż to co na zewnątrz przecież. ;)