0



LR kiedy Bartomeu ogłasza pozostanie Ernesto. Bezcenne.
Trzymam kciuki

0

@macio_944 @BigShaq @Geble Skoro tak to niech wezmą byłego trenera kadry Roberto Moreno

0

@macio_944 Alegri - wersja bis Valverde.

2

Co za pajac kieruje tym klubem. Cały weekend grilowali trenera a teraz sprawdzą czy czuje się na siłach pracować dalej.

0

@macio_944 Najlepszy aktor: L.Suarez.
Najlepszy aktor drugoplanowy: J.Alba.
Najlepszy film: Saga Valverde Out.

p.s. Sorry to nie ta gala. Myslałem o Złotych Malinach

9

Simeone wyjaśnił, dyskusja skończona.

0

@macio_944 @klopx @FC1899Barca To o czym piszecie mogłoby sie udać pod warunkiem, że strażakiem zostałaby osoba z dużym autorytetem.


1

Po co zwalniać trenera w połowie sezonu, któremu i tak w czerwcu kończy się kontrakt? Myślicie, że nowa miotła sprawi, że drużyna będzie miała większe szanse na wygranie LL i LM? Wątpię. Valverde powinien dokończyć sezon a jego ew. następca powinien być wybrany w ciszy gabinetowych negocjacji żeby nie destabilizowało to zespołu. Tymczasem, jak to w Hiszpanii, robi się z tego cyrk. Źródła śmakie owakie mówią jedno bądź drugie. Pełen profesjonalizm.
Jeśli już mowa jest o dymisji to w pierwszej kolejności powinien to zrobić Bartomeu z zarządem klubu bo to oni doprowadzili do tego syfu nie zwalniając Valverde po Liverpoolu.
Jak można mówić o zwolnieniu trenera nie mając na jego miejsce gotowego zastępcy - nawet tymczasowego? Pomijając aspekt sportowo-organizacyjny to pijarowo wygląda to koszmarnie. Nikt nie chce trenować Barcy, kandydaci odmawiają jeden po drugim. Brakuje jeszcze żeby sami piłkarze stanęli murem za Ernesto. Burdel większy niż w Napoli.

3

@BarcaInfo Nawet Simeone zbił "piątkę" z Fede bo wiedział, że taktycznie to było bardzo dobre posunięcie. A, że zagranie było brutalne czy też chamskie.. no cóż powtórzę się ale... "Football, bloody hell", jak powiedziałby klasyk

3

@kuz Pod względem taktycznym zachował się wzorowo. Zapobiegł utracie gola na 5min przed końcem dogrywki. Zrobił to w jedyny możliwy sposób. "Football, bloody hell" A.F.

2

@dawinho80 Tajemnicą poliszynela jest, że Barceloną z tylnego fotela zarządzają "fachowcy od wszystkiego" z La Rambli.
Czemu tu się dziwić?


16

2


0

@MT7

0

Stary rok zakończyłem z Peaky Blinders s05 - lubię zostawić sobie coś pysznego na sam koniec. 2020 otwieram, mam nadzieję, ciekawą produkcją pt. Ozark. A jak wasze serialowe smaczki?

26

Szczerość w miłości jest najważniesza.

0

@BarcaInfo Po remisie z Papużkami przyszło mi do głowy, że może ten sezon będzie taki jak ten pierwszy Lucho. Męczarnie, nieregularna gra w rundzie jesiennej a po nowym roku zwrot o 180⁰.
Czegoś trzeba się trzymać, gdzieś szukać wiary i ratunku ja na razie trzymam się tej myśli. Jeszcze.
Skoro Atletico mogło wczoraj wygrać - jak powiedział Correa - dzięki wierze, to dlaczego ja niemiałbym wierzyć, że w czerwcu Barca też będzie święcić sukces(y).
Taka moja kibicowska naiwność.

Patrząc szerzej na grę Barcy Valverde to problemem są styl i mentalność. Czyli sfery, w których drużyna poniosła największe straty osobowe w ostatnich latach (Xavi,Iniesta, Puyol, Alves, Mascherano, Valdes). O ile taktycznie zespół wyglada generalnie dobrze, a sam Valverde umiejętnie odczytuje sytuacje na boisku, to jednak brak lidera/motywatora w sytuacjach kryzysowch, czy też rozprężenia, jest - niestety - bardzo widoczny. I jeśli trener nie spełnia takiej roli - to jest mój zarzut do Valverde - to ktoś taki powinien znajdować się wśród piłkarzy. Roma, Liverpool wzięły się z tego, że zawodnicy znaleźli się w strefie komfortu " nic nam nie grozi, mamy rewelacyjny wynik". To przez pryzmat Romy i Liverpoolu Valverde jest oceniany jako trener... słaby. Valverde skupia krytykę, która w dużej mierze powinna spaść na włodarzy Barcy.

0

Pisałem, że de Ligt nie daje rady w Juve ale to obrońca i trafił na najlepszy uniwersytet w dziedzinie gry defensywnej.
Dziś druga strona medalu.
Co dzieje się z Fèlixem, który zupełnie nie odnajduje się w Atletico? Czy chłopak, który zachwycał w Benfice nie marnuje swojego talentu u Cholo?

1

@RaulGarciatoGbur Chyba odnowił mu się uraz. Ewentualnie Simeone uznał, że mecz jest już przegrany.

2

@sanmartean Wg mnie karny i czerwona dla Thomasa. Tam było chyba uderzenie w twarz.
Nie siedzialem na VAR-ze, chory byłem no i nie miał kto podpowiedzieć Hernandezowi

2

@Bykunn Z takimi komentatorami i ekspertami w studio to będzie sportowy koszmar.
Ostatnio rozwalił mnie pan Babiarz komentując TCS. Tam już nie ma dobrych komentatorów.

0

@SeeleyBooth Alba-Suarez vs Lipski-Siara

0

@OskaRM
W jednym zdaniu piszesz, że mecz powinien być wygrany by w następnym napisać o braku pomysłu na grę. GDZIE TU LOGIKA?
Cieszy mnie, że jest gdzie wyrażać swoje zdanie, opinię, radość, złość czy krytykę na temat "ukochanego klubu". Bo jak pisał klasy:
"Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala,
Czy ten, co mówić o tem nie pozwala?
Czy ten żył za mnie, co nie zna mej winy,
Czy on, co nawet zna onej przyczyny?
Jaka różnica między oskarżeniem.
Zniesieniem, klątwą, albo przemienieniem?
I jak te rzeczy do siebie się mają.
I czy sądzący, ucząc się jej, zna ją?
I czy sumienie może jąć się za nic,
Bezorganicznem będąc, bo bez granic.
Czemś, co, jak magnes,odpycha lub styka?...
A cnoty treść co? Galwanoplastyka...[1]
A jaw co wtedy będzie? A praktyka
Czem?...
...Tu odpowiedź — w pukaniu stolika!"
C.K.N.
Proszę tylko o jedno krytykujcie ale z sensem i logiką, a nie potępiajcie w czambół za wszystko i okażedej porze. Nie obrażajcie, nie hejtujcie. Co to wnosi do dyskusji?
Barca wczoraj zjadła Atletico taktycznie i piłkarsko. Niech się przyzna ten kto w 80minucie meczu byłby gotów napisać, że Barca grała źle? To ekipa Cholo była w czarnej d... To co stało się w ostatnich minutach to były głupie indywidualne błędy. Ale dla wiekszości na LR to był tylko kolejny pretekst do tego żeby hejtować trenera, bo jak napisał kolega "Simeone lepiej odrobił zadanie domowe". Serio?
Darujcie, ale większość z was/nas chyba czeka na kolejną porażkę zespołu żeby móc napisać kilka obelg pod adresem trenera.
Nie byłem i nie jestem zwolennikiem Valverde ale skoro klub pozostawił go na stanowisku po Liverpoolu to niech dogra ten sezon ten końca. Ten klub, zespół potrzebuje znaleźć na siebie nowy pomysł.

0

@ViscaBarca123 Zawsze do usług.

0

Serio? Nie macie innych zmartwień?

1

@Cochise Takim komentarzem przywracasz mi wiarę w to, że rozsądek jeszcze nie opuścił LR.

0

Trochę to żenujące, że doświadczeni gracze dają się prowokować jakiemuś młodzianowi

1

Podobno de Ligt nie radzi sobie w Juve. Od początku sezonu zagrał w 17 meczach we wszystkich rozgrywkach. Problem w tym, że ostatni raz w wyjsciowym składzie zagrał ponad miesiąc temu. Od tamtej pory rozegrał raptem 14min wchodząc na końcówki.
Podobno chłopak jest sfrustrowany sytuacją w zespole. Podobno Ajax jest skłonny wypożyczyć de Ligta.
Info za "A Bola"

1

W du**e z historią i tradycją jest kasa, jest biznes. Wszystko jest na sprzedaż

0

@Maker0 Jasna sprawa.
Superpuchar Włoch sprzedano Arabom i to budziło niesmak. Ale przynajmniej Włosi zachowali ten element uczciwości sportowej, że o to, bądź co bądź mało istotne, trofeum grają mistrz kraju i zdobywca/finalista krajowego pucharu.
Tylko patrzeć kiedy futbolowa Europa ( spokojnie naszych kopaczy i innych pomniejszych czeladników piłki kopanej to nie dotknie) stanie się prywatnym folwarkiem dla jednego czy drugiego szejka. Zaczęli od kuna klubów, za chwilę będą mieli Mundial, a z czasem może i Ligę Mistrzów omamią. Bo mają nieograniczone środki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?