Jordi10
Dołączył/a: sierpień 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Vidal stanowi wspólny mianowniki Setiena i Valverde. Ten sam Vidal, o którym ciągle piszą, że powinien odejść z Barcy. Jeśli Vidal jest nieodzowny dla gry Barcy u pragmatyka Valverde i oraz cruyffisty Setiena to dla mnie oznacza to, że zespołowi brakuje ducha wali, zaangażowania, intensywności i bezpośredniej gry.
6
https://x.com/J_Krecidlo/status/1221050335621455873 Antagonizmy rzecz normalna ale w Hiszpanii nie często zdarza się żeby dochodziło do burd na ulicach.
2
Tydzień temu ci sami piłkarze byli "inteligentnymi ludźmi" a dziś nie zrozumieli założeń taktycznych. 2 tygodnie i bańka pękła? Ciekawe czy chłopaki strzelą focha czy wezmą się w garść.
0
@mekston Brak "9" ma być wymówką? Wolne żarty.
4
Słowo ZDEGUSTOWANY to najdelikatniejsze określenie na jakie sobie pozwolę w odniesieniu do gry FCB.
Pocieszam się myśl, że kiedy Guardiola zaczynał to pierwsze 3 kolejki również napawały obawą a potem karuzela ruszyła.
Nic nie kreujemy, nie oddajemy strzałów,defensywa jak grała niepewnie tak gra. Jedyny constans mamy w bramce. Marc trzyma to wszystko za mordę.
0
@cudak321 Chyba nie zrozumiałeś o co chodzi? Przeczytaj jeszcze raz
0
@osa91 Robert miał
0
@MichalZZZ Na szczęście tak
7
2
https://x.com/i/status/1220639658293563392 Ile żyć ma kot, wszyscy wiemy. Ile razy może pomylić się saper, też wiemy. A ile szczęścia musi mieć kierowca w WRC?
0
@Szreko U mnie wszystko zaczęło się od koszulki , którą dostałem od wójka. Połowa lat 90tych czy jakoś tak. Piękne czasy
0
@Szreko Boli to wszystko jak cholera.
0
@Szreko Po odejściu Fergusona klub zatracił wszystko z czego słynął charakter, waleczność, pochwałę ciężkiej pracy, nieustępliwość.
Dobrze powiedział wczoraj Rudzki na antenie, że za czasów Fergiego byłoby nie do pomyślenia, że kibice opuszczają stadion przed końcowym gwizdkiem. A jeśli coś takiego miałoby miejsce do Sir Alex osobiście pofatygowałby się do takiego delikwenta. Oczywiście było w formie żartu ale doskonale oddaje klimat tamtego ManU. Walki do końca i słynnego Fergie time.
1
@Pustelnik Wszystko zależy od tego jakie cele stawiamy przed Barceloną my kibice. Mnie interesi LM i LL, w tej kolejności ;). PK odstawiłbym na boczny tor i potraktował jako poligon dla chłopaków z rezerw.
14
https://x.com/Dmpazyfe/status/1220105643593535488 Jeden z najsmutniejszych obrazów piłki nożnej XXI w. Old Trafford a.d. 2020. Nie chciałbym przeżywać takiego widoku Camp Nou. Starczy mi tego, który mam przed oczami oglądając Man United.
0
Najlepsze: 1 mecz w tej fazie PK
Najgorsze: Postawa niektórych zawodników.
12
Męczarnie w początkowych fazach PK były zawsze, także nie rozumiem tych lamentów nad grą Barcy.
0
@bari_94 Dobrze napisane za WALKĘ, bo tego było tu najwięcej ze strony gospodarzy.
1
@Witekk10 Ze względu na warunki pogodowe odwołano wszystkie treningi drużyn młodzieżowych
0
@LoveValverde Jak tak dalej pójdzie to Perez kupi całą Brazylię żeby mieć swojego Neymara.
0
@derlysy1979 A my to niby święci jesteśmy?
34
0
@PeteR10 Ogrzewaną węglem i oddychającą smogiem. Juże się nie mogę doczekać podobnych pogodowych atrakcji u nas. Krok po kroku konsekwentnie kroczymy w jedynym słusznie obranym kierunku
0
4
0
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1219204191048163328 Wygląda na to, że w Madrycie żyją w rzeczywistosci wirtualnej.
2
https://x.com/J_Krecidlo/status/1219154738652106763 Przecież takimi plotkami robi się tylko krzywdę Piątkowi. Jeszcze chwila i będzie z niego piłkarz-mem jak kiedyś Rasiak czy Wawrzyniak.
0
@Gaucho Też myślałem o Cavanim ale wątpię żeby interesowało go wypożyczenie.
Dziwię się trochę, że Ruiza oddajemy na wpożyczenie do Sportingu.
2
"9" potrzebna od zaraz. Oczywiście Lautaro jest marzeniem. Ale po co szukać tak daleko kiedy w LL jest dwóch niedrogich kandydatów:
Loren Moron (26l) i Chimy Ávila (26l). Obaj są wszechstronnymi zawodnikami i spokojnie obskoczą obie flanki w ataku.
Nawet jeśli nie spełniliby oczekiwań to niebyłoby problemu z ich sprzedażą.
0
@Artsss Od razu mi lepiej. Jakiś wkur.... chodzę od rana