Jordi10
Dołączył/a: sierpień 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
BarcavNapoli ależ to się ogląda. Niby niespiesznie piłeczka krąży ale to jest lata świetlne od tego co widzieliśmy ostatnimi czasy.I te prostopadłe podania.
Bajka.
A Thiago? Rany, jakim cudem ten chłopak został oddany do Bayernu za 28(?) baniek?
Wiecie kiedy następny meczyk?
0
@DanielVeB @Gwyn No coś takiego. Dystansu trochę w tych smutnych chwilach - na tą szczepionkę nie trzeba długo czekać
1
1
@NaFazieHitman Akurat nasze społeczeństwo jest o niebo bardziej zdyscyplinowane niż francuskie więc tego. Daj sobie spokój z takimi wycieczkami bo siejesz tylko ferment
13
0
@Qlewer Zdrowia życzę.
4
TV, radio, internen na okrągło bombardują informacjami ile osób jest chorych, w kwarantannie, ile zmarło itd. Wchodzi człowiek na LR a tu to samo. Nie macie o czym pisać, nie piszcie. W czym ma mi pomóc info o kolejnych zarażonych? Będę jeszcze bardziej ostrożny? Może powinienem jeszcze bardziej odseparować się od ludzi?
1
@lucas/catalan @Piotr89Sand Marność. Wszystko marność.
Albo sami jesteście niedouczeni, albo za takich uważacie innych. W obu przypadkach nie świadczy to was najlepiej.
0
@DaPi Ciekawe jakie był kurs na wygraną
8
1
@Katalończyk 99 Ale co to za smaczek? Mecze 1/8 rozgrywane o tej samej godzinie i musisz wybrać 1 z nich do obejrzenia. Ogladania z odtworzenia nielubię za bardzo - nie te emocje. Podobnie jak gapienie się na dwa monitory.
0
Moim zdanie rozwiązanie z jednym meczem w fazie pucharowej powinno być wprowadzone na stałe. Osobiście mam przesyt oglądania piłki nożnej.
0
@cchesterr43 @mekston Chłopaki cisną starych wyjadaczy i to jest zajefajne. Choć mam wrażenie, że Ronnie wiele spotkań odpuszcza
2
Jak patrzę na grę TRUMPA i WILSONA to dochodzę do wniosku, że przyszłość światowego snookera wygląda rewelacyjnie
1
Dla fanów snookera Gibraltar Open na Eurosport. Jestem uratowany.
19
0
Komentarz usunięty
0
@krzychu1526 Ja wczoraj odświeżyłem sobie World War Z
1
Co to za pomysł z komisją, która zdecyduje o tym kto wygrał LL i kto gra w rozgrywkach europejskich? Jakie kryteria o tym zdecydują, rzut monetą, ciągnięcie zapałek?
0
@Bykunn @Striker @SuperVegeta @domin682 Tak się kiedyś zastanawiałem czy nie lepiej byłoby fazę pucharową rozlosowywać w formie drabinki z jednym meczem na neutralnym terenie. Nikt nie ma przewagi własnego boiska, nie ma różnicy bramek strzelonych na wyjeździe. Dogrywka i karne zostają.
7
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1238022087270379520
Chciał powiedzieć: " jeb...ć wirusa Liverpool jest nasz"
9
3
@Flores Mentalność
13
16
W piłce nożnej zmienia się wiele rzeczy ale Atletico Simeone jest niezmienne.
Tiki-taka umarła śmiercią naturalną. The Special One wykończył się sam. Tylko Cholismo trzyma się mocno.
4
Modlitwa nas uzdrowi, to najlepsza szczepionka. A więc módlmy się... tylko w kościele bo jak ogłosił Episkopat modlitwa w domu, w samotności nie pomaga. A i nie zapomnijcie wziąć ze sobą portfela, bo jak naucza pewien ojciec, modlitwa wzmocniona datkiem przyniesie lepszy skutek.
20
https://x.com/BU_Videos/status/1237309383652126722 Zapier..... ten czas,
0
@mekston Śmiejemy się z tego co kibice Realu wypisują na swojej stronie po porażce z Betisem a robimy tak samo kiedy Barca gra słabo.
Domowe przedszkole ....
2
@Konradomoreno Mnie to wcale nie cieszy. Jest mi zwyczajnie smutno bo tacy sami "kibice"są na tej stronie.
0
@mekston To jednak jest ktoś kto uważa wczorajszą "kompromitującą"wygraną za ważne osiągnięcie.
Czytając komentarze po meczu z Sociedad zastanawiałem się kiedy Redakcja tej strony i społeczność LR wystosuje pismo z przeprosinami do klubu z San Sebastian