1

BarcavNapoli ależ to się ogląda. Niby niespiesznie piłeczka krąży ale to jest lata świetlne od tego co widzieliśmy ostatnimi czasy.I te prostopadłe podania.
Bajka.
A Thiago? Rany, jakim cudem ten chłopak został oddany do Bayernu za 28(?) baniek?
Wiecie kiedy następny meczyk?

0

@DanielVeB @Gwyn No coś takiego. Dystansu trochę w tych smutnych chwilach - na tą szczepionkę nie trzeba długo czekać

1

Zaczynam podejrzewać, że ten challenge zrodził się jako forma trollingu Polaków wykupujacych papier toaletowy ;)

1

@NaFazieHitman Akurat nasze społeczeństwo jest o niebo bardziej zdyscyplinowane niż francuskie więc tego. Daj sobie spokój z takimi wycieczkami bo siejesz tylko ferment

13

To byłaby najchętniej odwiedzana galeria sztuki na świecie.

0

@Qlewer Zdrowia życzę.

4

TV, radio, internen na okrągło bombardują informacjami ile osób jest chorych, w kwarantannie, ile zmarło itd. Wchodzi człowiek na LR a tu to samo. Nie macie o czym pisać, nie piszcie. W czym ma mi pomóc info o kolejnych zarażonych? Będę jeszcze bardziej ostrożny? Może powinienem jeszcze bardziej odseparować się od ludzi?

1

@lucas/catalan @Piotr89Sand Marność. Wszystko marność.
Albo sami jesteście niedouczeni, albo za takich uważacie innych. W obu przypadkach nie świadczy to was najlepiej.

0

@DaPi Ciekawe jakie był kurs na wygraną

8

Wreszcie jakieś emocje. Substytut F1

1

@Katalończyk 99 Ale co to za smaczek? Mecze 1/8 rozgrywane o tej samej godzinie i musisz wybrać 1 z nich do obejrzenia. Ogladania z odtworzenia nielubię za bardzo - nie te emocje. Podobnie jak gapienie się na dwa monitory.

0

Moim zdanie rozwiązanie z jednym meczem w fazie pucharowej powinno być wprowadzone na stałe. Osobiście mam przesyt oglądania piłki nożnej.

0

@cchesterr43 @mekston Chłopaki cisną starych wyjadaczy i to jest zajefajne. Choć mam wrażenie, że Ronnie wiele spotkań odpuszcza

2

Jak patrzę na grę TRUMPA i WILSONA to dochodzę do wniosku, że przyszłość światowego snookera wygląda rewelacyjnie

1

Dla fanów snookera Gibraltar Open na Eurosport. Jestem uratowany.

19

Trzymajmy się w tych trudnych chwilach ale nie zapominajmy o uśmiechu.

0

Komentarz usunięty

0

@krzychu1526 Ja wczoraj odświeżyłem sobie World War Z

1

Co to za pomysł z komisją, która zdecyduje o tym kto wygrał LL i kto gra w rozgrywkach europejskich? Jakie kryteria o tym zdecydują, rzut monetą, ciągnięcie zapałek?

0

@Bykunn @Striker @SuperVegeta @domin682 Tak się kiedyś zastanawiałem czy nie lepiej byłoby fazę pucharową rozlosowywać w formie drabinki z jednym meczem na neutralnym terenie. Nikt nie ma przewagi własnego boiska, nie ma różnicy bramek strzelonych na wyjeździe. Dogrywka i karne zostają.

7

https://x.com/TheEuropeanLad/status/1238022087270379520
Chciał powiedzieć: " jeb...ć wirusa Liverpool jest nasz"

9

Z pewnego punktu widzenia są to bardzo mądre słowa i po 90minutach powinny być rzuty karne. Jakie macie zdanie?

3

@Flores Mentalność

13

Jurgen już siedzi. Nie spodziewał się chyba tego.

16

W piłce nożnej zmienia się wiele rzeczy ale Atletico Simeone jest niezmienne.
Tiki-taka umarła śmiercią naturalną. The Special One wykończył się sam. Tylko Cholismo trzyma się mocno.

4

Modlitwa nas uzdrowi, to najlepsza szczepionka. A więc módlmy się... tylko w kościele bo jak ogłosił Episkopat modlitwa w domu, w samotności nie pomaga. A i nie zapomnijcie wziąć ze sobą portfela, bo jak naucza pewien ojciec, modlitwa wzmocniona datkiem przyniesie lepszy skutek.

20

0

@mekston Śmiejemy się z tego co kibice Realu wypisują na swojej stronie po porażce z Betisem a robimy tak samo kiedy Barca gra słabo.
Domowe przedszkole ....

2

@Konradomoreno Mnie to wcale nie cieszy. Jest mi zwyczajnie smutno bo tacy sami "kibice"są na tej stronie.

0

@mekston To jednak jest ktoś kto uważa wczorajszą "kompromitującą"wygraną za ważne osiągnięcie.
Czytając komentarze po meczu z Sociedad zastanawiałem się kiedy Redakcja tej strony i społeczność LR wystosuje pismo z przeprosinami do klubu z San Sebastian

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?