Jordi10
Dołączył/a: sierpień 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1272221148562980865
Od dziś linię spalonego wyznacza cień zawodnika broniącego, innego wyjaśnienia tej sytuacji nie ma. Chyba, że na VAR-ze siedział jakiś pociotek Kargula z wadą wzroku
2
Mecz wygrany i to wszystko. Ciężko będzie dopiero w piątek z Sevillą.
0
@tomek256 Przeszedłem na "zerówki" z powodów zdrowotnych - tylko bez śmieszkowania proszę - i bardzo sobie chwalę. Te wszystkie radlery czy inne owocowe wynalazki odrzucam ale Łomżę i kilka wersji Żywca bardzo sobie chwalę.
5
I taką motywację to ja rozumiem.
7
"Ustaliliśmy również, że wszyscy górnicy za ten okres postojowego otrzymają 100 procent wynagrodzenia, czyli nie poniosą żadnych strat finansowych, strat ekonomicznych. Bardzo nam zależało na tym, żeby górnicy nie byli ekonomicznie karani za to, że w kopalniach doszło do zarażeń, które skłoniły nas do podjęcia takich decyzji - stwierdził Sasin." WTF Takiego Robin Hooda jak Sasin to świat nie widział.
Nie mam nic do górników, bo wiem jak ciężką i niebezpieczną mają pracę ale -do jasnej cholery - koronawirus dotknął wszystkich.
0
8
https://x.com/i/status/1269298867184549889 Serio? Ten człowiek ma być prezydentem drugą kadencję? Powiedzcie, że to jest jakiś kiepski żart, że tak się nie stanie.
5
0
@Tomason Kontrowersyjny? Zwykły populista
0
@fiflok23 Takie fejki to ja lubię
3
0
@bodzio10 Dzięki. Doinformowałem się
25
https://x.com/RafalKepski/status/1267777242874220545
Sam nie wiem co jest w tym piękniejsze miłość do zwierząt czy do klubu. Coś fantastycznego. Brakuje tylko Sir Aleksa Fergusona.
0
@Colon przynajmniej jeden dobrze poinformowany człowiek na tej stronie. Redakcja chyba nie wrzucała info? Przegapiłem?
0
@Jackazz dzięki za info.
Redakcja tej strony chyba śpi bo nie widziałem nigdzie info na temat Matchday w TVPS.
0
Kto wiedział, że na TVP SPORT pokazują Matchday?
Skaczę sobie po kanałach a tu taka niespodziewajka.
A, podobno Mateusz Borek po mało eleganckim zwolnieniu ze słonecznej stacji, ma trafić do TVP SPORT.
1
https://www.sport.pl/tenis/7,64987,25992052,novak-djokovic-promuje-pseudonaukowe-teorie-kibice-tenisa-sa.html#s=BoxOpImg4
Wybitny sportowiec to nie to samo co autorytet medyczny w innych sferach życia.
7
Błaszczak powołał pełnomocnika od kosmosu, Robertinho odchodzi z FCBarca.com. Przypadek?
8
0
3
https://x.com/RexChapman/status/1266415283734024192
Budzi szacunek.
W ZUS-ie już wysyła pismo z info o zabraniu grupy inwalidzkiej.
1
https://www.facebook.com/195899817862409/videos/1414678938742068/
Obywatel obywatelowi nie równy.
0
https://www.facebook.com/mamdoscpisu/videos/258058728838961/
Powiedzmy sobie szczerze, przecież to tylko kampania. A jak wiadomo w kampanii mówi się dużo.
6
Jacek Kurski, chwalący się słupkami oglądalności filmu Latkowskiego w TVP i porównujacy je z oglądalnością filmu Sekielskich w TVN, brak słów.
5
https://natemat.pl/309327,widzialem-zdjecia-sa-znane-osoby-piotr-gluchowski-o-nic-sie-nie-stalo
Rozmowa z dziennikarzem Piotrem Głuchowskim, który zajmował się sprawą Zatoki Sztuki od 2015r, i który razem z nieżyjącą już dziennikarką Bożeną Aksamit napisał na ten temat książkę Zatoka Świń.
5
Podobnież - tak podało Radio Marca - Rakitić odejdzie - wróci - do Sevilli za 20 mln.
2
@Ratamahatta @arasz1819 Wojewodzki zapowiedział pozew przeciwko TVP i Latkowskiemu.
Nie wiem co chciał osiagnąć Latkowski i TVP tym produktem dokumento-podobnym.
Jeśli coś im się udało to pokazanie bezczynności i nieudolności prokuratury, którą rządzi Ziobro (sprawa wybuchła 2016 a jeden z głównych oskarżonych ciągle jest na wolności ).
Jeśli ktoś chce dowiedzieć się czegoś konkretnego na temat tej sprawy to polecam książkę "Zatoka świń".
0
@mekston ma szanse?
2
News dnia Duda wygrał.... z samym Magnusem Carlsenem. Dla zainteresowanych, chodzi o szachy także luźna guma.
1
https://pbs.twimg.com/media/EYMpqDEXsAAdw79?format=jpg&name=large
Wypowiedź Kazika Staszewskiego z 2018 dla Szymona Jadczaka. Ciekawe czy teraz Kazik jest podobnego zdania?