Jordi10
Dołączył/a: sierpień 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szukam czasami po internetach ciekawych seriali,które mogłem przegapić. Takich nieoczywistych, z pozoru nużących. Jakaż jest moja radość kiedy trafię na coś "smacznego". A jeszcze lepiej kiedy takie cudeńko okraszone jest w coś miłego memu uchu. Bo przyznam się wam, że po za fabułą i ciekawymi postaciami, dużą wagę przykładam (tzn moje receptory słuchowe ) do tego co tam brzęczy w tle dziejącej się historii. Tak mam - może i niektórzy z was mają podobnie - i nawet ostatnio zastanawiałem się nad serialami, które urzekły mnie swoją tzw soundtracks songs. No cóż wyszło mi, że są to Dr.House(
(
A co, i w jakich serialach, gra wam w uszach?
2
@student97r No wreszcie jakiś wyrazisty gość.
1
@Hushovt Łomża grejpfrut cudeńko na upalne dni.
1
@BarcaInfo Zajefajne. Sztos jak nic.
To będzie najlepszy drugi komplet strojów od lat.
1
https://www.sport.pl/pilka/7,65081,26172527,jeszcze-nigdy-karne-nie-wypaczyly-tak-rywalizacji-w-zlotym.html#s=BoxOpImg2
Tekst o tym jak osłodzić krzywdę wyrządzoną najwybitniejszemu rodakowi. Skądinąd ciekawa analiza rosyjskiego dziennikarza.Tylko po co nasi nadwiślańscy dziennikarze nadal brną w temat RL i jego utraconych szans na zdobycie ZB czy ZP. Zakrawa to o śmieszność. Nie daj losie żeby Bayern wygrał LM, bo dopiero byłby lament nad Wisłą, że RL został okradziony z ZP. Pan Dariusz Sz. jak nic załamanie nerwowe. Pol i Borek z Bońkiem na czele mówiliby o skandalu itd.
0
@Jordi10 A wracając do HAKI, to naszym chłoptasiom przed każdym meczem przydałoby się takie pobudzenie do walki na boisku. Może wówczas nie dawaliby się tak nie niemiłosiernie ogrywać na wyjazdach.
Tylko czy Alba podołałby psychicznie?
3
Haka robi wrażenie
4
@BarcaInfo @escarabajo @Colon @fcbarcafan19 @kamilo0066 Najpierw doszło do sprzeczki Lamparda z asystentem Kloopa o to, czy powinien być odgwizdany faul. Było ostro i wulgarnie. Sytuację próbował zalagodzić Jurgen, ktoremu rowniez się dostało. https://x.com/stehoare/status/1286237219909521408
Aż dziw bierze, że nik nie zostal odeslany na trybuny.
0
Kiedy odchodził Lucho byłem zwolennikiem przyjścia Blanca. Ale teraz i to na jeden sezon. Bezsens. To juz lepiej postawić na trenera z rezerw a potem, jeśli w ogóle, niech przychodzi Xavi. Chociaż mam wrażenie, że to wciąż dla niego za wcześnie. Postawmy na Ten Haga jeśli już! Co sądzicie?
0
@SHIBA Kakao czy pęknięty jeż?
0
@Bykunn Porównajcie sobie Arsenal z tamtego okresu z obecną Barceloną. Róznica kolosalna.
0
@Jaca27 No tak, przepraszam.
27
Schyłkowy" Messi ma statystyki jak Thierry Henry u szczytu kariery. Bum.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Triv44 A co z ew golami w Lidze Mistrzów?
0
@Avada Kedavra Z tych statystyk wynika zupełnie coś innego. A chyba takie rzeczy brane są pod uwagę żeby kogoś określić mianem MVP.
8
Ciekawe jakby to wyglądało gdyby wziąć pod uwagę tzw top5 lig
4
Ciekawe czy pan Szpakowski wyrwał sobie ostatnie włosy z głowy na wieść o odwołaniu ZP?
2
My to jednak spiskowe teorie mamy w genach.
Jedyny pożytek z anulowanie ZP w tym roku jest taki, że polscy mejweni będą mogli utwierdzać się w przekonaniu, że to RL dostałby ZP.
15
Mokry sen wariata.
0
@bixmix Jaka to liczba, której ćwiartka jest równa sumie ćwiartki i połowy
0
Coś dla snookerowych świrów i nietylko
0
@Katalonik97 ManUTD właśnie się odbudowuje i wygląda to obiecująco na przyszły sezon. Milan również zaczyna łapać powolutku wiatr w żagle. Ale słusznie prawisz, że ostatnie lata to była degrengolada tych ekip a wszystko przez nieudolność zarządzających i politykę transferową. Poza tym Milan opuścił Sylwek Berlusconi a Man UTD pożegnał sir Alexa Fergusona.
0
@tbas Zawalił pierwszą bramkę, do tego błędy i niechlujstwo przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy. I jeszcze cwaniaczek wykartkował się żeby nie jechać na mecz z Alaves.
0
@matirix20 Nie rozumiem tylko dlaczego doszło potem do powtórki karnego? Przecież to zawodnicy Realu pierwsi wbiegli w pole karne ( Benzema). Moim zdaniem karny uznany za nie strzelony i kończymy sprawę nie ma powtarzania.
1
Pique robił sobie jaja w obronie ale Busi postanowił go przebić. Z jakim nastawieniem chłopaki wyszli dziś na boisko? Bo ja nie widziałem żeby tam była myśl gramy o 3pkt i w d***e mamy RM. Z jakim nastawieniem drużyna ma podejść do LM jeśli teraz jest odpuszczanie? Pocieszeniem przed rewanżem z Napoli jest tylko to, że Włosi muszą zagrać bardziej ofensywnie.
13
https://x.com/D9INE_FOOTBALL1/status/1283863614365945856 Mistrzowie chcieli zrobić Cruyffa i Messiego no dali ciała.
5
Mam, proszę ja was, działeczkę. Warzywka, owoce, stawik, żabki, świerszczyki, ptaszki tudzież inne stworzenia. No sielsko anielsko. A tymczasem za dynie chcą ludzi do paki wsadzać, grzywnami karać. To ja się pytam co dalej? Marchewka, ogórasek, truskaweczka, brzoskwinka no jak nic same porno skojarzenia do głowy przychodzą. A kiedy koło tego wszystkiego zaczną się dzieci kręcić - a mam oczywiście, a jakże - toż to pedofilia jak nic.
I to wszysto na niepozornej działeczce. A takich działeczek, pod płaszczykiem -nomen omen- rekreacji i odpoczynku na łonie -znów skojarzenie się nasuwa- natury, siejących zgorszenie jest w kraju niemało.
0
Człowiek włącza radio w drodze do pracy i słyszy R.Makłowicza reklamującego hot doga na stacji paliw BP.
Właśnie runął mój kulinarny świat.
9
Jakie to jest żenujące, nie ma karnego i CR7 nie ma z czego strzelić gola.