0

0

@Azi Nie zmieniać styl tylo wprowadzic coś nowego. Tak jak zrobił to Lucho, oddając czasami piłkę rywalowi, żeby później skontrować.
Strzały z dystansu to żadne bluźnierstwo.

0

@Azi No to spójrz na Real. Ile i z jakich pozycji strzelają.
Czasem lepiej przełamać schemat grania po obwodzie.

0

@Maciasek Oczywista oczywistość

0


Netflix szykuje kolejny sezon Narcos?
Tym razem bohaterem będzie "ręka Boga" ;)

8

https://x.com/FCBW_Med1a/status/1275543697233448963
Co ma Arthur, czego nie ma Puig, że gra zamiast wychowanka Barcy. Puig pokazał wczoraj zaangażowanie, waleczość, umiejętności..... Noż kur**chłopak zdynamizował naszą grę.
Z Celtą widzę go w podstawie...

0

@Azi Dzięki strzałom z dystansu, zmusza się skomasowaną obronę do rozluźnienia przez wyjście poszczególnych graczy do przodu w celu utrudnienia oddania takiego strzału. Tworzy do luki w defensywie i daje okazję, w następnej akcji, do zagrania bardziej koronkowego.

5

Puig i Fati wprowadzają ożywienie energię.
Cały czas zastanawia mnie, dlaczego Barca tak mało oddaje strzałów z dystansu?
Pozytyw to gra w pressingu.

1

Kurrrrrrrrrrrr** dlaczego nie strzelamy z dystansu( 3 strzały w pierwszej połowie )tylko bezsensu pchamy piłkę środkiem. Przy takim graniu trzeba ciągle być w ruchu, pokazywać się, wychodzić na pozycję, pilnować linii spalonego. A to wszystko zwyczajnie nie wychodzi

0

Nie wiem co jest gorsze gra Barcy czy komentarz tych panów z E11

0

@ferdas_rawa Rakitić też uchodził za kreatywnego gracza przed przyjściem do Barcy, a stał się gościem harowania, wyrobnikiem.

Mam takie spostrzeżenie, że kiedy oglądam grę Realu to każdy gracz z pola chce dać od siebie coś kreatywnego. W Barcy za kreatywność odpowiada tylko Leo. Jakby inni mieli zakaz, bali się , niepotrafili.

4

@ferdas_rawa Rakitić i Pijanić to gracze o tej samej charakterystyce. Jaki jest sens sprzedawac jednego a kupować drugiego, kiedy ten pierwszy zna system gry FCB a ten drugi będzie potrzebował czasu na przyswojenie schematów. O wymianie z Arthurem nie wspominam bo to głupota. A jeszcze ta kwota, 10mln(!!).

0

@Cobra303 Krótko, treściwie, merytorycznie i na temat.

3

Dla mnie osobiście to jest porażający film. Jeśli Prezydent mojego kraju mówi o ideologi, to słowa te kieruje pod niewłaściwy adres. Nienawiść, która zatruwa cały region Podlasia jest dla mnie niewyobrażalna.

4

@BarcaInfo Wyjaśniło się dlaczego sędziowie sprzyjają RM;)

1

Wyprzedaż jak w Biedrze.
Mam wrażenie, że Perez za każdego z tych piłkarzy wziąłby z 10 mln więcej i w gratisie dorzucił swoje zdjęcie.

5


Amerykanin w stolicy.
Polskę budowali imigranci z Ameryki

1


Klarowne.Proszę pamiętać żeby po spożyciu ludności umyć zęby, bo trochę jedzie.

0

@FanBarcy22 Otóż to, brak pomysłu na rozgrywanie akcji. Do tego jednostajne rozgrywanie piłki, strzałów z dystansu jak na lekarstwo. Widzisz Real, a tam Kroos,Casemiro,Valverde,Modrić nawet Varane czy Carvajal, jeśli jest okazja to strzelają z dystansu. Barca chce wjechać z piłką do bramki, choc nawet to ostatnimi czasy wychodzi im średnio.

0

@Cobra303 Jak oceniasz styl gry Barcy Quique

0

https://newonce.sport/2020/06/uzaleznienie-ktore-wykancza-ostatni-romantyk-futbolu-stracil-usmiech
Gdzie jesteście wy wszyscy zwolennicy Setiena, krytycy Valverde?
W Barcy ciągle bez zmian, wciąż ten sam problem zależności od Leo.

2

Sociedad może czuć się moralnym zwycięzcom tego meczu. Nam pozostało jedynie westchnąć i przyznać rację Pique.

0

@Colon Myślisz, że wrócilismy do korzeni?

0


Świat niewiele zmienił się od tamtego czasu. Niewiele.

3

https://x.com/2sporten/status/1273195417136697347
Wraca! Wraca! Najukochańsza liga.

1

@ksobi Miał dżem. Myśli nie są w stanie przetrwać w głowie dziennikarza TVP.

0

@MesQueUnClub_87 Zdradziecka morda!
Żart!!

7

@macio_944 Duda zacząlby nawijać o ideologi dżemu, która zagraża polskiej rodzinie

18

https://x.com/PatrykWachowiec/status/1272850829175926784
Różne poziomy dziennikarstwa.
Jemy dżem za 2mld

6


Wszyscy jesteśmy ludźmi! Wszyscy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?