2

@ksobi Ręce "opadywują".

1

Psim swędem Real uniknął straty pkt. Trochę szczęścia, walki do końca i zawziętości pomogło Królewskim. Tego brakowało Barcelonie.

0

@mekston Fakt. Real po wznowieniu rozgrywek jest kur***o skuteczny. Oni nie wstydzą się grać pragmatycznie kiedy nie są w stanie grać efektownie. Tam nikt nie odpuszcza, nawet taki "dziadek" jak Modrić daje z siebie maxa. Trzeba im oddać, że team spirit w ekipie jest. U nas tego nie widać.

0

@mekston Dajmy szansę gospodarzom .... i nie odbierajmy sobie nadziei, choć znikomej

6

Mój mokry sen to remis Realu z Granadą i porażka z Villareal.

1

Ależ rozkwita ten ManUTD. W przyszłym sezonie widzę ich w top3 PL a może i top2

9


Byłoby śmieszne gdyby nie była to prawda.Prawda?

3

Exit poll nie PKW ogłasza nam kto wygrał wybory? Od kiedy? Różnica 0,8% to żadna różnica a TVP już wie.

0

@MaziFCB Zaangażowany.
Pytanie tylko, ile z tego zrozumieją jego odbiorcy?

5

Będzie niezła beka jeśli nie jest to fejk.
Stawiam, że sam Jacek Kurski podrzucił te dokumenty.

0

@tristan87 Jaki spadkowicz taki i król meczu. Niech ma

6

I kiedy Antek łapał luz w grze Setien ściąga go żeby wpuścić przecinaka Vidala. Jakby mało było czerwonych kartek w tym meczu

0

@Jaca27 Ojej Juve jednak przegrało. Wyłączyłem przy 0:2. Głupi ja.

1

@Bagsik88 Jeśli jesteś z tamtych okolic to polecam ci książkę Tajemnica pana Cukra A. Kłys.
Opowieść o Żydach mieszkajacych w Kałuszynie i tamtych rejonach. Warto

0

@Barwindg Owszem.
Co do rodziny to muszę napisać, że to są bardzo fajni ludzie. Przyjaźni, uczynni, tolerancyjni(!!!). Dopóki nie zaczniesz z nimi rozmawiać o polityce.

12

Rodzina mojej partnerki pochodzi z Mińska Maz. Tam wszyscy głosowali na Dudę w 2015 i nawet ich argumentów dało się wówczas słuchać.
Ostatnio byliśmy u nich, argumenty wciąż te same mimo, że to już 5lat. Ze swej strony powiedziałem tylko, że im współczuję bo ktoś obraża ich inteligencję a oni tego nie chcą dostrzec.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gomess A czy oni kiedyś nie mieli streamów do transmisji?

1

@APRA @MichalZZZ @Barwindg Co do ludzi piszacych komentarze to fakt, straszny poziom. Aż dziw bierze, że moderacja to puszcza.
Merytorycznie czasami coś fajnego wrzucą ale mam wrażenie, że sprzyjają RM.

1

@barcelonaLM Moje strony. Pogranicze łódzko-świętokrzyskie.

4

Jak oceniacie meczyki.pl? Mam wrażenie że sąobiektywni jak Duda

0

@Ricardinio14 wziąłeś zaświadczenie do głosowania?

17

https://x.com/TheEuropeanLad/status/1280033830779437058
Był Xavi, był Iniesta i był Messi. Nie ma Xaviego, nie ma Iniesty, jest Messi.

6

Z tym "najgorszym" to ktoś tu popłynął. Młodzi weszli kiedy wynik był już ustalony.
Moim zdaniem ciągle mamy kłopoty ze stabilną grą w defensywie. Rywale dość łatwo przedostawali się pod naszą bramkę. Duet Semedo-Vidal to nie jest dobre połączenie. Wydaje mi się również, że Vidal nie powinien wychodzić w podstawie na spotkania z rywalami, którzy nie preferują gry fizycznej.

0

@Europejczyk1980 Jak dostaną 2mld z budżetu państwa to tupnę dużym palcem

0

@pt9 Chyba cię stać, przecież od kilku lat w kraju dzieje się tylko dobrze.

3


Brak wyboru to też wybór, tylko na gorsze.

1


Zamiast piermandolić, że sprawa ułaskawienia dla ojca-pedofila to atak na PAD, hienizm i co tam jeszcze prawicowi obłudnicy nie wymyślą, przeczytajcie sobie dlaczego te kobiety o to wystąpiły.

1

@messi564 Najważniejsza jest cierpliwość i konsekwencja w budowaniu tej ekipy. Zatrudnili OGS i trzymają się tej decyzj mimo, że przed pandemią wynikami nie powalał a Pochettino czai się za rogiem.Druga rzecz, zrobili kilka fajnych transferów na kluczowe pozycje no i mają kilku wychowanków, których Ole rozsądnie wprowadza do drużyny. Generalnie jak spojrzec to jest młoda ekipa z odrobią doświadczonych graczy. Przyszłość widzę w jasnych barwach a kluczem do niej jest Bruno Fernandes. To był złoty strzał.
Czemu ten chłopak nie trafił na CN?
Lider z prawdziwego zdarzenia i za tak śmieszne jednak pieniądze, jak na jakość, którą ma.

0

@Trojanek23 Teddy i Ole rozwalili system a moja matka zbroniła mi spotkań z kolegami. Po szkole prosto do domu. Darłem się głośno, że moja 3letnia wówczas siostra obudzila się z płaczem i ni mogła znów zasnąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?