Jordi10
Dołączył/a: sierpień 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Chakalaka Taaa, Ronnie już po pracy teraz, jakieś bieganie, prysznic, kolacja. A koledzy na drugim stole dopiero 18 partie męczą. Ktoś tu pomylił dyscypliny
0
@Colon W kolejnym sezonie Dark mają poruszyć ten temat oraz tego dlaczego Złotą Piłkę ukradł D.Szpakowski.
1
@Czarny2528 Jeśli zdobędzie z Bayernem LM, to czemu nie. Tyle, że ZP za ten rok nie będzie więc problem mamy rozwiązany. Jedynie nasi dziennikarscy mejweni z pod znaku pewnego kanału mają w tym temacie nieustający problemy.
1
@BarcaInfo "Dzięki" tym dziennikarzom czy tzw. ekspertom Lewy ma najgorszy pijar we własnym kraju.
10
18
1
@Dembouz1899 Kolejny dowód na to, że podczas upałów trzeba dużo pić
4
@MesQueUnClub96 Nie brońmy ignorantów. Nie warto.
2
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1292210268500406272 Frenki co się stało?
1
Chciałem napisać coś głupiego ale, czytając wasze komentarze, już nie muszę.
To źle, tamto niedobrze i w sumie, po **uj nam ten awans skoro nic nam nie wychodzi.
12
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1291851024500764672
To jest najpiękniejsza twarz futbolu.
2
@DanielOOL Nawet Valverde się tak nie bronił przed dymisją.
9
Z tego wszystkiego zapomniałem, że jutro wraca LM. Jak to pogodzić? Ronnie gra o 20.00 oby w godzinę uwinął się z pierwszą sesją. @Chakalaka @mekston
1
@Chakalaka Coś nieprawdopodobnego. Gigantyczna sensacja.
A teraz wyobraź sobie, że Selby i Trump również odpadają co nie jest niemożliwe. Finał może należeć do kogoś z trójki Maflin - Noppon - Yan.
1
No to mamy taktyczną wojnę nerwów @Chakalaka @mekston
1
@Chakalaka Jak mógł. Przekombinował. Miał wcześniej wózek do lewej.
1
@Chakalaka Mina Higginsa mówi wszystko. Już po meczu
1
@Chakalaka Jeśli nie przekombinuje to ma kolejną rundę w kieszeni
1
Coś dużego wisi w powietrzu. Higgins - Maflin 11-12.@Chakalaka
1
@Chakalaka Będzie z tego Maflina mega gracz. Poprawi gość grę z przyrządu, podciągnie się taktycznie i droga na szczyt stoi przed nim otworem. 11-11 gra nerwów rozpoczyna się na nowo
2
@Chakalaka Moje typy: Maflin, Noppo( życzeniowo), Bingtao( mocno trzymam kciuki),Williams
1
@Chakalaka jak on to zrobił
1
@Chakalaka Katastrofa. Męki z debiutantem.
0
@Chakalaka czyżby się ogarnął po wczorajszej nędzy
1
@Chakalaka
1
@Chakalaka A nagroda jest za maxa czy za najwyższego? Bo było wcześniej jakieś zamieszanie z tymi maxami, czy ja coś pomylilłem?
1
@Chakalaka A jak tam najwyższy break?
1
@Chakalaka Gdyby tak jeszcze Luca Brecel się ogarnął.
3
@Chakalaka @Hiacynk I to w jakim stylu zmiótł Prosiaczka.
Jego rywalem w kolejnej rundzie może być Selby jeśli poradzi sobie z Brownem - co to była wczoraj za katorga patrzeć na grę Marka.
1
@Chakalaka Szkoda mi Lisowskiego. Mało jest takich graczy jak on, ofensywna, talent, technika. Tylko to panowanie nad emocjami.Szkoda.