2

@Chakalaka Taaa, Ronnie już po pracy teraz, jakieś bieganie, prysznic, kolacja. A koledzy na drugim stole dopiero 18 partie męczą. Ktoś tu pomylił dyscypliny

0

@Colon W kolejnym sezonie Dark mają poruszyć ten temat oraz tego dlaczego Złotą Piłkę ukradł D.Szpakowski.

1

@Czarny2528 Jeśli zdobędzie z Bayernem LM, to czemu nie. Tyle, że ZP za ten rok nie będzie więc problem mamy rozwiązany. Jedynie nasi dziennikarscy mejweni z pod znaku pewnego kanału mają w tym temacie nieustający problemy.

1

@BarcaInfo "Dzięki" tym dziennikarzom czy tzw. ekspertom Lewy ma najgorszy pijar we własnym kraju.

10

Żeby oddać sprawiedliwość.

18

1

@Dembouz1899 Kolejny dowód na to, że podczas upałów trzeba dużo pić

4

@MesQueUnClub96 Nie brońmy ignorantów. Nie warto.

2

1

Chciałem napisać coś głupiego ale, czytając wasze komentarze, już nie muszę.
To źle, tamto niedobrze i w sumie, po **uj nam ten awans skoro nic nam nie wychodzi.

Tyle ode mnie. Chłodnej niedzieli.

12

https://x.com/TheEuropeanLad/status/1291851024500764672
To jest najpiękniejsza twarz futbolu.

2

@DanielOOL Nawet Valverde się tak nie bronił przed dymisją.

9

Z tego wszystkiego zapomniałem, że jutro wraca LM. Jak to pogodzić? Ronnie gra o 20.00 oby w godzinę uwinął się z pierwszą sesją. @Chakalaka @mekston

1

@Chakalaka Coś nieprawdopodobnego. Gigantyczna sensacja.
A teraz wyobraź sobie, że Selby i Trump również odpadają co nie jest niemożliwe. Finał może należeć do kogoś z trójki Maflin - Noppon - Yan.

1

No to mamy taktyczną wojnę nerwów @Chakalaka @mekston

1

@Chakalaka Jak mógł. Przekombinował. Miał wcześniej wózek do lewej.

1

@Chakalaka Mina Higginsa mówi wszystko. Już po meczu

1

@Chakalaka Jeśli nie przekombinuje to ma kolejną rundę w kieszeni

1

Coś dużego wisi w powietrzu. Higgins - Maflin 11-12.@Chakalaka

1

@Chakalaka Będzie z tego Maflina mega gracz. Poprawi gość grę z przyrządu, podciągnie się taktycznie i droga na szczyt stoi przed nim otworem. 11-11 gra nerwów rozpoczyna się na nowo

2

@Chakalaka Moje typy: Maflin, Noppo( życzeniowo), Bingtao( mocno trzymam kciuki),Williams

1

@Chakalaka jak on to zrobił

1

@Chakalaka Katastrofa. Męki z debiutantem.

0

@Chakalaka czyżby się ogarnął po wczorajszej nędzy

1

@Chakalaka

Właściwy człowiek na własciwym miejscu.

1

@Chakalaka A nagroda jest za maxa czy za najwyższego? Bo było wcześniej jakieś zamieszanie z tymi maxami, czy ja coś pomylilłem?

1

@Chakalaka A jak tam najwyższy break?

1

@Chakalaka Gdyby tak jeszcze Luca Brecel się ogarnął.

3

@Chakalaka @Hiacynk I to w jakim stylu zmiótł Prosiaczka.
Jego rywalem w kolejnej rundzie może być Selby jeśli poradzi sobie z Brownem - co to była wczoraj za katorga patrzeć na grę Marka.

1

@Chakalaka Szkoda mi Lisowskiego. Mało jest takich graczy jak on, ofensywna, talent, technika. Tylko to panowanie nad emocjami.Szkoda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?