Jordi10
Dołączył/a: sierpień 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chakalaka Dyscyplina niszowa czy też elitarna - przynajmniej z naszej, polskiej perspektywy - a kasa jest zupełnie przyjemna. Kto tam wiedzie prym jeśli patrzeć pod kątem portfela sponsorskiego? Chiny?
1
@damianex10 Ronnie drugi? Ile odn turniejów wygrał, że tak wysoko jest? Chyba, że kasa za MŚ tak go wywindowała.
2
@MaFCB No coż, tylko tyle nam zostało. Pośmiać się. Jeszcze trochę i z najlepszego piłkarza w historii, Messi zmieni się w najlepszego mema.
1
@BARCA_FOR_EVER Nawet jeśli, to problem pozostaje. Chyba, że klub pójdzie drogą Chelsea ew tak jak to robi ostatnio ManUTD. Problem polega na tym czy w Barcelonie będą mieli tyle cierpliwości na zbudowanie nowego projektu sportowego.
11
W tym kontekście odejście Leo może być bardzo bolesne dla klubu. Tzn nie, że Pjanic będzie zawiedziony nieobecnością Leo w zespole Barcy ale, że ciężko może być klubowi przekonać klasowych piłkarzy do przyjścia na CN. Nie oszukujmy się Messi z pewnością był takim magnesem.
Pożyjemy, zobaczymy. Życzę Koemanowi jak najlepiej, niech odmłodzi zespół - tak jak zrobił to reprezentacją "pomarańczowych" - ale czekają nas lata posuchy.
2
https://x.com/GdanskaLoza/status/1300177308406427655
Czas wrócić do praktyk znachorskich.
1
@Chakalaka Dobrze, że jesteś.
No to trzeba rezerwować czas. Troszkę się stęskniłem.
1
@Brosik Tak. Chciałoby się siarczyście przekląć i powiedzieć: weźcie zbierzcie się do kupy, usiądźcie i szczerze ze sobą porozmawiajcie. Jak było kiedyś a jak jest teraz? Co nas wszystkich tak zmieniło? Co zepsuliśmy? O czym zapomnieliśmy? Co jest ważne? I do jasnej anieliki dlaczego to wszystko sprowadza się do pieniędzy?
Jak pisał wieszcz: "(...) ideał sięgnął bruku."
15
I to jest wartosciowy materiał do przeczytania. Brawo.
Proszę o więcej.
0
Brawo, zrozumiałeś tyle co nic.
0
https://www.sport.pl/tenis/7,101357,26250052,djokovic-stal-sie-czarna-owca-tenisa-juz-wczesniej-nas-troche.html#s=BoxOpMT
Bardzo. Bardzo. Bardzo.
Paweł Wilkowicz mnie zachwyca. Jego rozmowa z Mariuszem Frystenbergiem również.
Polecam.
9
I z tym przesłaniem was zostawiam. Bo ten człowiek dał nam wszystkim więcej niż my jemu. Jakie mamy prawo żeby go oceniać/osądzać?
0
@y13 No to grubo pojechałeś.
Sugerujesz, że zespół redagujący nie jest dość kreatywny żeby zapełnić stronę ciekawymi i wartościowymi materiałami.
Halo halo
11
To wszystko przez tego rudego gówniarza. Temat odejścia Leo został uknuty kilka lat temu w taksówce na ulicach Manchesteru.
0
@y13 Jeśli ta strona ma stać się jakimś Pudelkiem informacji o Barcelonie to ja się nie zgadzam.
Ludzie czytają takie treści a potem powielają to w swoich komentarzach i zamiast ciekawej dyskusji robi się syf mizeria.
0
Urlopowa Sycylia - trąba powietrzna gratis
37
Poważna Redakcjo FCBarca.com to, że w mediach krążą róznego rodzaju plotki nie oznacza, że musicie wszystkie te rzeczy umieszczać na tej stronie.
Kto rozsądnie myślący uwierzy, że szejk z Paryża sprzeda szejkowi ManCity cokolwiek innego poza, wyciągniętym w geście pokoju, środkowym palcem.
Messi jeszcze nie wyfrunął z Barcy a już ustala skład w City?
Weźcie weryfikujecie te informacje. Trochę rzetelności,w tym trudnym czasie dla nas wszystkich, jednak nie zawadzi.
0
Brutalnie prawdziwe
0
@Katalonbar Taaa, czyli na wschodzie bez zmian, kupujmy jeszcze więcej....
1
@MESSIah16 Ptysiu, jest różnica między strzelaniem do człowieka a obrażaniem go, nawet w najbardziej obelżywych słowach.
Rozumiem, że ten czarnoskóry miał wyryte na czole słowo "bandyta" więc obligatoryjnie powinien być zastrzelony?
0
@Chaoss Nigdy. CZERWONE DIABŁY w mym serduszku od dziecka ale fakty są, ew w niedalekiej przyszłości będą, brutalne.
Pamiętam jak Tebas mówił, że nie martwi go odejście z LL Neymara czy CR7 bo dopóki gra tu Messi to Primera Division jest najlepszą ligą świata. No to już nie będzie i wcale mnie to nie cieszy. Ale jak wyżej FAKTY FAKTY FAKTY.
0
Jeśli rzeczywiście wybierze OBYWATELI to Premier League nie będzie już najlepszą liga świata, będzie najpotężniejszą ligą. Już zazdroszczę Twarowskiemu, Rudzkiemu Ćwiąkale, Nahornemu i pozostałym chłopakom z C+. Sobie oczywiście również bo to moja ukochana liga.
Guardiola i Messi to jak Gandalf i Frodo.
1
Rozpoczęcie przygotowań do sezonu 31.08.
Pierwszy mecz Barcy w LL 19.09(?).
Okno transferowe kończy się w październiku(?) -tak gdzieś obiło mi się o oczy.
Należałoby zacząć zastanawiać się, co jeśli do tego czasu w sprawie odejścia Leo nic nie drgnie - a na to liczy chyba Bartomeu. Messi ogłosi strajk, będzie zachowywał się jak Dembele przed odejściem z BvB? Zostanie odsunięty przez Koemana od drużyny, zawieszony?
1
@mariosss20 Myśl dalej
3
https://newonce.sport/2020/08/synku-chodz-do-mnie-i-pomoz-mi-wygrac-te-cholerna-lige-mistrzow-jak-messi-moze-zbawic-guardiole
Takich tekstów będzie teraz wysyp ale ten wyjątkowo przypadł mi do gustu.
0
@clyde Nieporównuj tych sytuacji. Ronaldo był najemnikiem kupionym przez Pereza. Z Barcy odchodzi(?) człowiek, który był tam od 13 roku życia.
0
Macie refleks. 3 dni po finale i ledwie kilka godzin po Messim, wrzucacie coś zupełnie nieistotnego w takiej chwili. To jak zmiana zawodnika w ostatniej minucie doliczonego czasu gry
0
@pt9 Knstruktywne jak zmiany w rządzie PiS
0
Tego to nawet CR7 musi zazdrościć.
0
Obudziłem się rano, wypiłem kawę i wiem, że nic nie wiem. W przypadku Barcy to zupełnie normalna sytuacja.
Error10 nie działa, jak żyć.