Jordi10
Dołączył/a: sierpień 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Krótkie streszczenie debaty prezydenckiej w USA.
1
https://rfbl.pl/messi-g-o-a-t-recenzja/
Ktoś już ma/czytał, jak wasza recenzja? Czy zbieżna z powyższą?
49
https://x.com/FCBW11/status/1310571253229649920
W tej Hiszpanii są zdrowo pojeb*** Analizować i doszukiwać się podtekstów w tym, jak trener dziękuje za grę poszczególnym graczom?
1
@Borneo Daj spokój z tym Neymarem. Wzmocnijmy defensywę na bokach i w środku oraz pozycję "9".
0
@Borneo Jestem tylko ciekaw czy i jak sprawdzą się zmiany wprowadzone przez trenera. Być może powinienem napisać, na jakim etapie jest rewolucja Koemana a nie, że "okaże się". Pewnie, że nie ma co oczekiwać niewiadomo jakiego poziomu formy, zgrania itd. I ja takich oczekiwań nie mam. Wczoraj pisałem, że liczę na 3pkt i na tym etapie większych oczekiwań nie mam. Zresztą Enrique pierwszą część sezonu w swoim debiucie miał nieregularną - delikatnie mówiąc.
0
@Adamski69 @Ghotti Shame. Don't shoot.
Ale nastawienie i to jak będą sobie chłopaki radzić z wyprowadzeniem piłki spod wysokiego pressingu Celty, coś już nam powie o pracy Koemana
3
@mr_robot Coutinho również nabrał masy po pobycie w Bayernie.
1
W czwartek wyjazd na Balaidos i tam okarze się co z rewolucją Koemana. Celta, zwłaszcza u siebie, nie jest przyjemnym rywalem dla Barcy.
8
@MESSIah16 To tylko pokazuje jaką sieczkę z mózgu robią ludziom media hiszpańskie. Suarez czy Messi nie raz cieszyli się w ten sam sposób nawet gdy grali razem w Barcy.
1
@masq Zwłaszcza w drugiej połowie było bardzo widoczen. Ze 4 razy Antek robił pusty przelot jakby go nikt niezauważał. Szkoda go bo, tak pisałem wczoraj, chłop zasówa w defensywie, wraca się, asekuruje a z przodu dostaje mało piłek.
7
Przez pewien czas miałem error 520 w głowie. Moje oczy zarejestrowały pewien obraz ze stadionu Camp Nou ale zanim mózg to przetworzył minęło trochę czasu.
Musiały minąć 3 lata żebym mógł zobaczyć biegających, pressujących, grających szybko i kombinacyjnie piłkarzy Barcy. A najlepsze z tego wszystkiego było to, że gra ZESPOŁU nie kręciła się wokół LM10. Nawet straty Busquetsa jakoś tak mniej irytowały bo. Tylko tego biednego Antka mi szkoda, chłopak naharował się w defensywie ale przecież nie po to został kupiony. Może Koeman powinien zrobić z niego bocznego obrońcę (skoro z Piszczkiem się udało).
0
Przestańcie strzelać z du*y. Pierwszy mecz w sezonie, oby kondycyjnie było wszystko OK i bez kontuzji . Liczę na 3pkty, niczego więcej nie oczekuję na ten moment.
19
Takie odnoszę wrażenie, że pobyt Guardioli w ManCity za bardzo się przeciągnął. Tam już nawet kolejne pierdyliardy petrodolarów nie pomogą. Miał chłop sposób pracy 3-4 sezonów w jednym klubie, to się powinien tego trzymać.
0
https://wyborcza.pl/7,154903,26344114,igrzyska-w-szambie.html
WTF
0
Depresja jak nic
0
@RadekACCA Gomorra i Peaky Blinder obejrzane, czekam na kolejne sezony. A za opinię dzięki. Po Suits wkręciłem się w te nowojorskie korpo-klimaty i chyba miałem nosa co do Sukcesji. Bo tutaj tego korpo syfu - oczywiście z korzyścią dla serialu - powinno być dużo więcej. Narazie pierwszy odcinek za mną. Scena z chłopcem, któremu obiecuje się 1mln$ za home run zapowiada niezłą jazdę.
0
Co serialowe żuczki sądzą o Sukcesji? Skończyłem właśnie Suits i tak szukam na czym oko zawiesić. Mam Ozark s03 albo Sukcesję. Ozark znam, a tą druga pozycję tylko z recenzji. Ktoś, coś?
4
Mam już odruchy wymiotne kiedy widzę tytuł artykułu, w którym Messi uderza w Bartomeu. Czy tak już będzie do marca? Może już wystarczy tych utyskiwań i lamentów. Za chwilę pierwszy mecz w sezonie, potem kolejne. Przestać się mazgaić i do roboty.
2
https://newonce.sport/2020/09/new-kids-on-the-block-dzieciaki-ktore-trzesa-borussia-dortmund/
Raduje się moje serce kiedy czytam takie teksty. Kluby, które otwierają -dzieciakom jeszcze - drzwi do wielkiej piłki zasługują na respekt.
1
@Chakalaka karma o słabo grających młodych snookerzystach
21
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120071165_2763279930616307_501769903045410779_n.png?_nc_cat=104&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=x_16nfjhxYwAX8gHbBC&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=872eb429e34ec7f07a92ba85577b1378&oe=5F915576
Wiedzieliście, że to dziś? Taka data a tu cicho, głucho, żadnego artykułu wspominkowego. Słabo.
1
@Chakalaka No to ładnie pograł. Ale że Doherty tak słabiutko? Zaskoczenie.
4
Jedna taka przemowa w szatni w przerwie meczu z Romą czy Liverpoolem i świat kibica Barcy mógłby wyglądać zupełnie inaczej
0
Słowa Luisa przytoczone na wstępie idealnie oddają czym stał się ten klub. Machiną koropracyjną. Słupki, tabelki, diagramy. Jednym słowem excelem z przychodami i obrotami.
0
@Azi Ma się tę dwórurkę :):):)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
https://x.com/szumand/status/1307780178983215105
Jutro znów ten sam kierat
6
https://x.com/pedri_cule/status/1307743873595211776
Widzieli, słyszeli. Coś do powiedzenia majo, bo mnie szczena opadła
0
Stefan Skrupulatny ???????? (@skrupulatny) Napisał/a: Apeluję o wyrozumiałość. Różnie ludzie korzystają z rowerów. https://t.co/4aekfnLc9s
ZZ w drodze na Nowogrodzką
1
@Chakalaka @Colon Wszystko to co tygrysy lubią najbardziej w jednym miejscu - Snooker i Eurosport.
Taki się zastanawiam, przeca TVP Sport już kilka imprez snookerowych ma na swoim koncie - chwała im za podjęcie tematu popularyzacji tej dyscypliny i jeszcze nie załapali, że to nie jest mango tv. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to milcz.