Jordi10
Dołączył/a: sierpień 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
58
Ile spraw mógłby wyprostować taki VAR gdyby wprowadzono go 3-4 lata wcześniej.
1
@Chakalaka Fantastyczna robota od początku turnieju.
2
To ten sam zabieg, któremu nie chciał poddać się Umtiti bo uważał - albo ktoś mu doradził - że leczenie zachowawcze będzie lepsze. Oby Fati miał więcej oleju w głowie.
0
@martin86 @Xavifcb6 Głupi wam? Ewidentnie było widać, że Antkowi gra się o niebo lepiej kiedy nie wchodzą sobie z Leo w kompetencje. Tylko brakiem skuteczności Griezmann może tłumaczyć sobie to, że nie został bohaterem meczu.
1
Pomijając fakt, że Antek powinien mieć hattricka po pierwszej, to jednak bez Leo jego gra wygląda o niebo lepiej. Znajdźcie mi teraz mądrego, który to wszystko tak poukłada żeby grali razem.
3
JPRDL, Pique 3 raz wychodził ze swoje strefy i w końcu dopiął swego. Brawo, genialny Gerard, brawo.
1
Przekonamy się czy rzeczywiście to obecność Leo na boisku sprawia, że Antek nie pokazuje tego na co go stać. Dziś Messi nie będzie blokował Griezmann-owi stref, w których ten lubi grać.
2
@Jordi10 @Chakalaka @1996messi
0
@IronSanHybrid Bawią się skur**syny za nasze
6
1
@Chakalaka Co tam wydarzyło się w ostatniej partii, że łokietka nie było miedzy panami?
5
Jeden lata na pogrzeb znajomego rządowym samolotem, drugi dostaje ochronę SOP a chorzy ludzie dostają kopa w dupę
0
@sonek Radzą sobie, to dobre określenie. Te 1.8 dużo dużo gorzej, zwłaszcza, że to są silniki wolnossące. Częsta wymiana świec, uszczelek itp jest przy gazie nieunikniona.
0
@Denver Mazda w gazie? Niech cię św. Krzysztof broni przed takim zestawem. Do tego 1.8, nie polecam. O korozji nie wspominam, dramat.
1
@Chakalaka A ja durny po 3-0 odpuściłem dalsze oglądanie.
3
Z czego brało się zagrożenie pod bramką Marca? Ze strat piłki. Ameryki nie odkryłem, jasne. Tyle, że te straty zespół notował w dużej mierze pod polem karnym rywala - odbiór, podanie na skrzydło a potem już tylko Marc na posterunku. A teraz zaskoczenie. Najwięcej strat - zastrzegam, że nie widziałem statystyk i opieram się na własnych obliczeniach- miał Messi. Ok, stracił piłkę ale to, że nie próbował odzyskać, że odpuszczał zupełnie pogoń za rywale - ok, 2 razy podjął taki wysiłek - mnie to coraz bardziej irytuje.
1
Nie dwóch zdań, gdyby nie Ter Stegen to Barca dostaje co najmniej 4gole do plecaka
1
Straszna mordęga. Bez klasycznej "9" ani rusz.
4
To jest jakiś sabotaż komentatorstwa sportowego. Oglądałem ManUTD i gorszy od stylu gry Czerwonych Diabłów był tylko komentarz do tego meczu. Padaka totalna. Kto tych ludzi sadza przed mikrofon? Wydawało mi się, że tylko ci goście od snookera w TVPSport są w stanie obrzydzić mi oglądanie ale panowie z polsatu sport depczą im po piętach.
0
@Mroziu @pt9 @YoNoEntiendoNada @marcin62 @BorzyKrzys @Janiama @degor102 @ Nic mnie nie boli, niczego nie zazdroszczę zwyczajnie mam przesyt Lewego. Kanonizujcie go sobie
4
Mam już odruchy wymiotne kiedy słyszę i czytam, jaki ten nasz Lewandowski jest zajebisty w swej zajebistości.
0
@kamilo0066
1
@daniel32778 Spada odpowiedzialność i presja z sędziego na boisku.Ten zawsze może powiedzieć, że na VARze mu tak powiedzieli
0
@TheGoldenEleven Widzę jeden minus. TVPSport. Szanuję za próby zainteresowanie snookerm większej ilości widzów, ale z takim poziomem komentarza stacja zniechęca widza wyrobionego w temacie. Jedyne wyjście volume down
0
@PatrychoO Konkretnie odpiszę ci za 10h teraz idę poprzytulać się ;)
10
Czytam i oczom nie wierzę, większość waszych komentarzy, po Alaves, jest w dość optymistycznym tonie. Nie ukrywam, że pozytywnie mnie zaskoczyliście. Czyżby LR zaczęła dojrzewać?
Po pierwszej - beznadziejnej - połowie, druga wyglądała o niebo lepiej. Choć - nie oszukujmy się - czerwona kartka, wydatnie tu pomogła Barcelonie. Niemniej takiej gry powinniśmy oczekiwać od Barcy od pierwszego gwizdka. Warunek jest jeden - a w zasadzie dwa. Busquets, który zupełnie nie pasuje do tego co chce grać Koeman. Gość jest jak piąte koło u wozu. 20 ostatnich minut to jest max co Busi powinien dostawać w meczu. I to pod warunkiem, że Barca ma korzystny wynik.
Niestety drugi warunek dotyczy Leo. Facet ma 33 na karku i czasami powinien odpuścić sobie te dryblingi. Zwłaszcza przeciwko tak głęboko i ściśle broniącym rywalom. Szybka gra na jeden kontak, wyjście na pozycję, strzał ew jakieś prostopadłe zagranie, do tego powinien dążyć Messi. Metryki i obrońców rywala nie oszukasz. Przecież te zejścia na lewą nogę, albo próby dogrania do Alby czy Fatiego znają już rywale na pamięć.
0
Taki sam chaos jak w pierwszej z Juve tylko wynik w dude. Demuś wypad, Busiego w ogóle nie powinno być na boisku, Messi irytuje. I te pierdyliardy strat w środku pola
2
Szatan opętał policję. Najperw wynieśli księdza, teraz wynoszą obrońcę wartości narodowych
1
I pomyśleć, że gdyby nie VAR Barca zostałaby okradziona ze zwycięstwa. Jak sobie tak pomyślę ile takich porażek można było uniknąć. To pewnie o jedno mistrzostwo LL i jedną LM byłoby więcej.
7
Tak jak powiedział Koeman, potrzeba czasu i spokoju.
Ta drużyna kształtuje się na nowo, uczy się i nabiera do siebie zaufania. Enrique też miał ciężkie pół roku, zanim wszystko zaskoczyło, mimo że piłkarzy miał lepszych.