1

@Chakalaka Już się nie mogę doczekać.

2

https://fb.watch/4Ukah_XEIB/ Co to był za Piłkarz, Kapitan, Lider. Tacy rodzą się na kamieniu

1

Na sali operacyjnej anestezjolog tylko pyta, miejscowe czy ogóle, a zza parawanu wychodzi Ajaba

23

https://x.com/BarcaUniversal/status/1381014091414831104
Taka sytuacja z wczoraj. To chyba po faulu Casemiro na Messim. Z jednej strony Casemiro odpycha arbitra, co narusza jego nietykalność i za co powinien dostać kartkę - nie macie wrażenia że takie zachowanie gracza Barcy skończyłoby się czerwienią?
Z drugiej strony widzę tu Moribe, który ruszył do Casemiro i coś mu powiedział. Młodzian Moriba!!! skacze do starego wygi Casemiro. Widzicie to!!! Podoba mi się tech chłopak. Po kiego grzyba nam jakiś Wajnaldum kiedy mamy na miejscu taki brylant.

2

Skoro dyktuje się rzut wolny po kontakcie Viniego z nogą Araujo - bo tak to oceniam, Vini dołożył dużo od siebie - to pociągnięcie, nawet delikatne, Martina również powinno być odgwizdane. Z resztą odnosiłem wrażenie, że Manzano odgwizuje delikatne faule na graczach Realu ale te ostrzejsze na graczach Barcy już puszcza.

4

Do jasnej anielki, poziom waszych komentarzy, po klasyku jest tak wysokich lotów jak sędziowania w LL. Na starcie sezonu były lamenty, że ta Barca nie ma szans na nic w tym sezonie. A tymczasem zespół, przy wszystkich deficytach i problemach, nie dość, że wychodzi na prostą to wciąż jest w grze o mistrzostwo!!!. Ktoś to dostrzega, docenia ( ostatnio T. Ćwiąkała nagrał o tym materiał, i tyle)? Reszta bezrefleksyjnie powtarza te same dyrdymały o złym Koemanie, beznadziei, błędach, Messim który odejdzie itd.
Mnie "najbardziej wzrusza" Wojtek Kowalczyk - taki wielki socio Barcy. Walną na początku sezonu, że Atletico wygra LL i nikt im nie podskoczy. Barca- wg jego słów - powinna modlić się o to żeby nie wypaść poza top 5 ligowej tabeli. Krytykuje Koemana na każdym kroku- taktyka zła, presonalia do bani, wypowiedzi do mediów złe, zachowanie złe itd. Ok, może przesadzam ale WK przesadza niemniej.
Mamy najmłodszą kadrę od lat i po klasyku nie mam wrażenia, że Barca przegrała bo Real był wyraźnie lepszy. To była - dla mnie - typowa porażka ekipy, której brakuje jeszcze doświadczenia, spokoju i jakości w pewnych aspektach.

1

Wyobrażam sobie, jakie szambo wylałoby się na Koemana,gdyby oszczędził dziś DeJonga i Leo.

0

@Rewolucja123 Jak na to, co wieszczono Barcy w tym sezonie ( Wojtek Kowalczyk z KS zwłaszcza), to jestem pod wielkim wrażenie.

22

Co ten Koeman porobił z tą ekipą, słów nie mam.

58

Imponująca gra Barcy, pod względem pressingu, w pierwszej połowie.

23

Jest trener z ważnym kontraktem, który robi dobrą robotę. A tu ploteczki kogo wolałby nowy prezydent. Mam nadzieję że tego nie wypuszcza otoczenie Laporty. Bo jeśli tak ma wyglądać ta nowa jakość w zarządzaniu klubem, to ja dziękuję.

1

Mimo wielu ograniczeń, braków doświadczenia, dojrzałości, jakości i SKUTECZNOŚCI ze strony Barcy, pozostaje uczucie zmarnowanej szansy.

2

Mam wrażenie, że słowem najczęściej powtarzanym po tym meczu będzie "GDYBY...". Gdyby Dembele wykorzystał tylko jedną z trzech "setek" jakie miał?
Gdyby Messi strzelił karnego? ITD..... W burdel w głowach graczy PSG gwarantowany!!!!

1

W sumie, co Barca ma do stracenia? A nuż się uda.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

0

@lucas/catalan Co prawda nie oznaczyłeś mnie ale mój głos na USA.

0

@LuisSalvano @AlexDark00 Gdyby VAR orzekł karnego wszyscy wieszalibyście psy na Lengle.

0

@jeyx77x @kaamil1910 @NaFazieHitman
Jestem tylko i aż kibicem, nikt nie zabroni mi marzyć.

60

Problemu nie byłoby gdyby Ocampos strzelił karnego. A tak jest krzywda, jakaś trucizna i inne tego typu dyrdymały.
Ocampos strzela i jest po meczu. Sevilla dała dudy i tyle.

1

@socha Normalna kibicowska rzecz, bronić swoich a atakować rywali. Ale przepisy są tym razem po stronie Klemensa. Nie zmienia to faktu, że znów gość był w coś zamieszany.

1

To jest to uczucie. Ostatni raz miałem tak po remontadzie z PSG.
Koeman zrobił dużą, bardzo dużą rzecz z tą ekipą. Odbudował mentalnie drużynę, przynajmniej na podworku hiszpańskiej ligi.
Czekam co wydarzy się w Paryżu. Marzyć trzeba zawsze.

10

3:0 do przerwy na miękko. Tak energetycznej Barcy to ja nie widziałem od czasów Lucho. Chłopaki prują aż miło, oby paliwa starczyło. Szkoda tej prawej strony i słabego w ofensywie Desta. Busquets - King.

3

@ProMILs To nie jest żaden sukces to powinna być normalność. To prawica ma wiecznie sraczkę o takie rzeczy.

1

@Chakalaka To Ronnie zrobił mi psikusa.

4


Powtarzać, powtarzać, powtarzać

1

@Chakalaka Nie wiem co Higgins bierze ale jest w gazie niesamowitym. Selbiego wycisną jak limonkę, Wilsona podobnie. A dziś O'Sullivana, niemal, przytwierdził do fotela jakimś super glue. Tylko, wiadomo jaki jest Ronnie, wystarczy dać mu się rozpędzić i jest impreza. Oby tak było w wieczornej sesji.

0

@Rewolucja123 A co to za różnica? Porażka jest porażka.PSG uwydatniło wyraźnie jak dużo brakuje Barcy do poziomu LM.


0

@Marcel99 Apropo czego ten twój wywód?

11

JPRDL, rozdzierać o porażkę z PSG. Remis to max na co liczyłem. Barca nie ma drużyny zdolnej do gry na takim poziomie, jaki dziś zademonstrowało PSG. Jeśli myślicie, że jazda po Koemanie coś zmieni, to jesteście infatylnie naiwni. Facet wystawił niemal najlepszy skład jakim obecnie dysponuje. Czego wy oczekujecie od starych i wolnych - Pique czy Busquetsa, młodych i rozwijających się Desta i Pedriego,zagubionych i niedojrzałych Dembele i Trincao? Że wyjdą i przejadą się po PSG. Gratuluje wyobraźni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?