0

Nie wiem czy chłopaki grają na 75% a i tak stwarzanie sytuacji bramkowych przychodzi im z dużą łatwością. Manite mogli gospodarzom wrzucić już w 30min gry.

0

Co to za balety odbywają się na Anoeta. To jest mecz czy spektakl operowy

2

Barca wygrywała bo był Negreira, teraz wygrywa bo jest Florek Perez. Świat już dawno zwariował ale do tego co dzieje się w hiszpańskiej piłce klubowej jeszcze mu daleko ;;)

7

Potężne Levante rozbite przez Real Madryt.

6

Piękna katastrofa.

5

Pique nazwał go swego czasu "pachołkiem", czy coś pomyliłem?

27

Mocną pozycję ma Alonso w szatni.
Zaje**ście mocną.

8

Ciekawym jak ArchivoVAR oceni sędziego.
Pomijając ewidentne błędy przy faulach Carrerasa na Yamalu i Huijsena na J.Garci odnosiłem wrażenie, że aby odgwizdany został faul na graczy Barcy to ten musiał zostać kopnięty co najmnie jak Pedri przez Asencio. Z kolei gracze Realu po byle upadku dostawali wolnego... Oczywiście to tylko moja subiektywna ocena pracy arbitra

20

Tak na poważnie, to ManUtd byłby dla niego idealny

0

@Derpowsky Ważne żeby się od niego uwolnić. A jeśli przy okazji Barca zarobi to już w ogóle byłoby światenie

0

United potrzebują bramkarza....Może ktoś podsunie im pod nos takiego Ter Stegena.

12

Bardziej skur...łego zawodnika niż Rudiger nie ma.



2

Ale taki Borja Iglesias to ładnie by wyglądał u nas.

1

Dajmy sobie na wstrzymanie. W zeszłym sezonie był podobny blamaż, bodajże z Levante na wyjeździe. Wiadro lodu na rozgrzane głowy polecam...
Oczywistym jest, że tacy gracze jak Araujo czy Olmo zawodli i zawodzą na całej linii ale w tym meczu, to cały zespół zagrał katastrofalnie.

0

Zawodnicy są eksploatowania do granic możliwości. Valverde i Tchouameni rzucani są po boisku jak jakieś szmaty do zatykania dziur. Jeśli ktoś ma uraz to gra na "blokadach".
To już dawno przestał być sport. Kasa, farmakologia nic innego się nie liczy. Sukces to tylko kwiatek do korzucha.
Yamal nie ma jeszcze 18lat a już rozegrał chorą liczbę minut w klubie, reprezentacji.
Wydolność fizyczna to jedno ale jak poradzić sobie z presją, zainteresowaniem mediów itd w takim wieku?

3

Flickr mówił na konferencji po meczu, że aspekt gry w obronie jest ewidentnie do poprawy i na tym zamierzają się skupić.
Teraz nie mieli na to czasu grając co 3dni.
Jeśli obronę uda się uszczelnić przez jakieś rozwiązania taktyczne lub personalne a przy tym zespół zachowa swoją przebojowość w ofensywie to przyszły sezon szykuje się zajefajnie

14

Przeszło dekadę starszy gracz walczy o króla strzelców LL z będącym u szczytu kariery gwiazdorem. Nie wiem ale jak na piłkarskiego "dziadka", to Lewy nie ma się czego wstydzić.

A swoją drogą to Mbappe nie ma szczęścia do cieszynek. Po swoim drugim golu "uspokajał" kibiców Barcy... to mu ładnym "trollem" odpowiedział Yamal po swoim golu.

3

Nie idźmy w tą stronę. Nie bądźmy jak RM

0

To był mecz dekady.

0

@Pawelsky Ok.
Sommer też wpuścił 6 ale pewnie drugie tyle wybronił. A to co dziś wyprawiał to jest obłęd.
To dzięki bramkarzowi Inter jest w finale

3

Byle nie karne. Szczęsny zupełnie nie pomaga z kolei Sommer uratował Interowi ten dwumecz

0

@BorzyKrzys Tego już się nie dowiemy ale patrząc na ostatnie kółka Charlesa i to jak odrabiał do Kimiego.... cóż całe Ferrari

0

Jeśli Maclaren nic nie wywinie to Piastri ma wielkie szanse na mistrzostwo w tym sezonie. Australijczyk ma o niebo większy "ogar" niż Norris

0

Ferrari jest niepodrabialne.
Mogli złapać Antonellego to zamienili pozycję Lewisa i Leclerca bo ten pierwszy zaczął marudzić.

0

@mekston Tak, wiem. Nieco przyspieszyli z nowymi poprawkami choć mignęła mi gdziś wypowiedź Helmuta, że na Hiszpanię szykują jakieś zmiany.

0

@mekston No właśnie dlatego czekam na Barcelonę. Po pierwsze zmiana przepisów dotycząca skrzydeł. A po drugie to chyba ostatni moment dla zespołów na jakieś poprawki ( takowe zapowiadają w Ferrari no i RB coś ma wprowadzić )

0

@mekston Myślę, że to może być kwestia tych "elastycznych" skrzydeł.

0

@mekston Gość jest fenomenalny. Życzę mu kolejnego tytułu choć będzie to bardzo trudne. No chyba, że od Barcelony coś się zmieni....
Załamuje mnie forma Ferrari na tym torze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chwilami mam wrażenie, że RM wyszedł na ten mecz tylko po to żeby kilku graczy FCB zakończyło spotkanie z kontuzją. A co za tym idzie nie zagrało w ligowym klasyku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?