0


Nie wiedziałem że z niego taki żartowniś.

1

Wg mnie pierwsza kontrowersja miała miejsce już na początku meczu kiedy Eder wszedł bardzo ostro w Ferrana. Tam powinna być żółta kartka. Generalnie, jak na standardy sędziowskie w LL, meczy prowadzony był na dobrym poziomie. Choć dało się zauważyć - jak zwykle - że arbiter ma "ciekawą" skalę przyznawania kartek. Ot choćby wspomniany Aubame nie dostał nawet "żółtka" za wjazd w Kroosa ale De Jong za "miękki" faul na Modriciu(?) takowa otrzymał

6

Ktoś bardzo, bardzo źle doradził chłopakowi. Szkoda.

0

ManCity - Tottenham. Mam deja vu z czwartku.

1

@fart Cała nadzieja w Kowalu. Jutro na KS pojedzie sobie pewnie po Lewym.

0

@Roobo Oni w tej TVP to już od dawna nie mają dobrych komentatorów. Nawet Laskowski jest coraz bardziej wkurzający.

6

Zaskoczony jestem, że złotousty Szpakowski nie zrobił na wizji szybkiej analizy bramki dla Bayernu, która to przecież. Lewandowski strzelił Comanem :)

0

Cała nadzieja w Podolińskim chyba tylko on ma tam jaja żeby powiedzieć, że RL zagrał słaby mecz.

0

@Colon Cały Ronnie przegrywa 4-1, w szóstej partii nie idzie mu zupełnie aż nagle jedno szczęśliwe trafienie i wracam do żywych. 4-2 dla Robertsona

1

@Mr8lack O'Sullivan - Robertson.
Leicester gra przeciętnie. Wolverhampton i Arsenal - nieprzepadam

1

@SnookerNews to coś źle policzyłem bo wydawało mi się, że po ostatnich już zrównał się z Hendrym. Sorki

0

@Colon Kiedy kolejne MŚ? Wygląda mi to tak jakby Ronni szykował się na obronę tytułu i samodzielne przewodnictwo jeśli chodzi o ilość tytułów

0

@Colon Uczciwie pisząc to Trump poniżej swojego normalnego poziomu. Ronnie, jak to ma w zwyczaju, jakby bez napinki fruwa wokół stołu

0

Dobra dajcie spokój z tym Realem. Antonella domaga się powrotu do Barcelony, **ujowo czuje się w Paryżu. Kontrakt Leo do 2023, będzie coś grane wcześniej ?

4

Akurat nerwowe końcówki to zespół ma permanentnie. Rywal nie ma nic do stracenia i rzuca się na Barce a ta, jakby w panice, zaczyna grać bardzo nerwowo i chaotycznie.

4

Transfermarkt zwarjuje. Słupek, poprzeczka po nożycach a teraz gol. No kiler
;););)

3

Brawo Luuk, brawo. Tu nożyce i poprzeczka, wcześniej słupek. Już widzę w wyobraźni jak rośnie jego wartość sprzedaży do Turcji ;)

3

@michal26

A ta jazda Pereza? Coś nie samowitego

4

@michal26

Piękne, magiczne.

3

Jeśli tylko chce mu się chcieć to wychodzą z tego takie ciasteczka. Mięciutko, dostojnie i z gracją, tak prowadzić po stole białą damę potrafi - jeśli tylko chce - Ronnie.

10

Ten facet to jest gigant:


Jasne, frame wygrany itd... ale wyjście na ostatnią..

0

"Piniondze" to nie wszystko. Jest kilka przykładów.

2

Gdyby oceniać szanse Barcy pod jego wodzą tylko po tym co mówi i jak mówi, to powiedziałbym, że od następnego meczu każdego rywala rozwalamy z siłą bomby atomowej. Tylko, że to są, na ten moment, tylko słowa. Nie ma co, opowiadać o sposobie, stylu i wizji gry w piłkę to potrafi jak mało kto. Słucha/czyta się to bardzo dobrze i chce się w to wierzyć. Trzeba jeszcze żeby sami piłkarze w to uwierzyli. O ile młodzi wychowankowie mogą być pod wrażeniem i pełni entuzjazmu, o tyle ci starzy wyjadacze mogą przejść nad tym do porządku dziennego...... Tu może być pies pogrzebany

15

Nie czarujmy się, Filipek nie chciał wchodzić na boisko bo dostał powołanie do reprezentacji i bał się, że może złapać jakiś uraz. On mentalnie już od dawna jest poza klubem.

0

@adrian89 a ja wcale nie w kontekście napadziora. Tak ogólnie jakich graczy czasami Barca pozbywa się bez sprawdzenia ich przydatności

0

Mieliśmy kiedyś takiego grajka jak Marc Cucurella. Był Eibar, Getafe a teraz gra na Wyspach i wszędzie się sprawdzał.
Tego chłopaka najbardziej mi szkoda.

0

Proponował bym zawiesić na jakiś czas ten punkt programu. Tu jest tak wiele rzeczy, które się nie zgadzają....

1

Wyszarpali, wymordowali te 3pkt. Nic poza tym ale to też jest ważne.

0

Jak tak patrzę na grę Barcy to myślę sobie, że i Liga Europy to będą za wysokie progi

2

Trudno się nie zgodzić z Koemanem w kwestii skuteczności. Momentami to było kuriozalne jakie decyzje podejmowali zawodnicy pod bramką rywala.
Co do samej gry, to jednak Koeman grubo przesadza. Zespół grał bardzo jednostanie i ślamazarnie a przy tak zamkniętym rywalu aż prosiło się o szybką grę na jeden, dwa kontakty. No ale to nie pierwszyzna w wykonaniy Barcy w tym sezonie.
Mały plus za grę pressingiem ale -znów - przy takim rywalu to żadna sztuka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?