5

Barca nie gra idealnie i widać, że ilość rozgrywanych spotkań daje się we znaki drużynie, ale najważniejsze są zwycięstwa.

7


R.I.P.

15

Już dawno, dawno nie widziałem takiego team spirit w Barcelonie. W **uj dawno.


1

@barcowy1899 "Zaimponił" mi wczoraj tym pójście do przodu i oddaniem strzału na bramkę Simona.

0

Martwię się tym Pjaniciem. Orłem w grze defensywnej to on nie jest.

0

https://fb.watch/35DsS6sYNJ/ Nie ma już takich trenerów. Nie ma i nie będzie. To był wyczyn, tyle lat na w jednym klubie. A początki łatwe nie były. Z resztą cała historia ManUTD łatwa nie jest.
Gigant.

2

Znów Alba. Gość niebezpiecznie zaczyna przypominać Marcelo.
p.s. dajcie sobie na wstrzymanie, o co te dramaty?

3

Już chciałem pochwalić zespół za solidność i konsekwencję w obronie oraz spokój i cierpliwość w ofensywie, a tu taki babol Alby.

0

https://fb.watch/34fNtBj3O2/ Moje naj naj naj.

1

@Chakalaka Jeśli się nie mylę to trzecie z rzędu zwycięstwo O`Sullivana nad Dingiem w ostatnim czasie.

1

@Chakalaka Być może ten pojedynek nie rzuci nikogo na kolana ale ale już dla samych chłopaków z Eurosport warto włączyć.

1

Oczy się śmieją jak się patrzy na jego grę ofensywną, ale coś mi mówi, że chłopak ma problemy z grą w defensywie. Tylko gdzie on ma nabierać automatyzmów do bronienia jeśli nie dostaje szans. Oby w PK Koeman pozwolił chłopakowi na wykazanie się. Ofensywnie to jest maszynka do kreowania gry, co do tego nikt nie ma wątpliwości. Może rzeczywiście powinien odejść na wypożyczenie, tylko gdzie? Ja chętnie zobaczyłbym go w takim Lipsku, Ajaksie czy Dortmundzie. W Hiszpanii nie widzę ekipy dla niego.

6

Zaczynam mieć lekkie deja vu. Jakby Barca odtwarzała swój pierwszy sezon pod wodzą Enrique. Pamiętacie, do stycznia zespół grał bardzo nieregularnie a potem jak ta maszynka ruszyła to...... Oczywiście tej Barcy, choćby pod względem składu, daleko do tamtej Lucho ale zespół idzie w górę i napawa optymizmem przed LM

1

@Chakalaka Tygryski się cieszą. Ale ale podobno u Tumpa i jeszcze ktoregoś z graczy zdiagnozowali COVID? Prawda li to?

1

Czy Marcelino przejął już Athletic?

1

@Chakalaka Jakoś nie mam serca do tych rozgrywek. Jakbym oglądał sparing.

0

Najlepsze życzenia dla wszystkich. Żeby wszystko przychodziło wam lekko, łatwo i przyjemnie. Oby nie brakowało wam motywacji i chęci do robienia tego w czym jesteście dobrzy, mimo "różnych" przeciwności ;).



0

Niezawodny, jak zawsze.

3

@Vebrol @kakusus @Beztroskii Wg mnie jego następca - kto by nim nie był - będzie miał dużo łatwiejszą pracę. Koeman, kosztem wyników, stylu gry i ogromu kryryki, wykonuje porządną ale jednak czarną robotę. Robotę, którą teraz nie wielu a może nikt - docenia.
To że zespół wygląda lepiej fizycznie, to raz. Ale konsekwentne stawianie na młodych chłopaków mimo błędów jakie popełniają, to dwa - u Ernesto, przy takich brakach w defensywie, Busi byłby środkowym obrońcą.
Kolejna sprawa, to zmiany w ustawieniu. Wielu zarzuca Koemanowi, że nie gra wielbionym 4-3-3 ale ortodoksem też nie jest i swoje 4-2-3-1 również potrafi zamienić na 3-5-2. Gość szuka, próbuje, zmienia. To nie jest tak, że dostał ustabilizowaną kadrę - jak swego czasu Sarri w Juve - i wymyślił sobie - a teraz będziecie grać tak i tak. Oprócz stylu gry dostał nowych zawodników - młodych, niedoświadczonych - i rzeźbi z tego materiału.
Oczywiście nie wszystkie jego ruchy są dla mnie zrozumiałe - Puig to taki oczywisty przykład. Jednak hejtowanie i potępianie w czambuł jego pracy uważam za co najmniej idiotyczne. Jeśli komuś wydaje się, że inny trener poradziłby sobie lepiej - np wynoszony na piedestał Xavi, który w poważnie piłce jako trener nawet nie zaistniał - to mam kalambur: rozpęd - głowa - ściana

0

@Isso89 Jest moc

2

Wydawałoby się, że obsługa cepa jest najprostrzą rzeczą na świecie. Błąd. Prostrzą rzeczą jest obsługa kibica - czy też osoby podającej się za takową - Barcy.

4

Jedyne przyspieszenie gry Barcy jest kiedy piłkę dostanie Pedri i zagra do Firpo. Tylko żeby Pedri dostał piłkę, trzeba wyjść szybko z pod pressingu rywali, a z tym jest marnie. Wejście Puiga odmieniłoby trochę nasz środek pola

0

@Gregsky10 Puig musi wejść. Z samym Pedrim to my nie wygramy tego meczu.

0

@mekston Oznaczyłem cię bo liczyłem na ciekawą dyskusję. Nic ci nie zarzucam.

3

Small Sam jeszcze bym bronił bo kontuzje, brak rytmu, formy. Jednak to co odpiermandala Busi jest dramatem. Sugerowałem, że Busquets powinien wchodzić na ostatnie minuty, dając odpoczyne Frenkiemu ale on nawet do tego się nie nadaje.

0

Bardzo fajna rozmowa Rudzkiego i Sitarza ze Sławkiem Peszko.


Jeśli ktoś wrzucał to z góry przepraszam.

1

@Barcelismo @Bobo25 @mekston Włączenie się do gry o mistrzostwo traktujmy jako fantasmagorię. Myślę, że 3miejsce to max co Koeman - jeśli po wyborach go nie zwolnią, a wg mnie nie powinni - osiągnie z tym składem. Na trofea w ogóle nie liczę. Może jakimś cudem finał PK.
Wszyscy widzimy jak jest a mimo to nadal pojawiają się w komentarzach oczekiwania o do trofeów. Zespół nie jest w stanie zagrać 2-3 meczów na równym poziomie, brakuje regularności i skuteczności. Do tego jest wiele innych problemów, a wy ciągle liczycie/łudzicie się, że będą puchary. Rozumiem, że to Barca i trzeba dużo oczekiwać, stawiać wymagania itd. Ja takowych, jeśli chodzi o trofea, nie mam. Liczę, że zespół będzie na koniec sezonu na miejscu dającym grę w LM. Wszystko inne ponad to będzie miłą niespodzinką. Liczę również na większą regularność, skuteczność, poprawę stylu gry oraz ustabilizowanie kadry - kto zostaje, kto odchodzi, na jakich zawodnikach ma opierać się Barca w sezonie 21/22.

12

Bez obaw, gdyby tam był obrońca Barcy, karny 100%.
Nie rozumiem narzekań na konfy Koemana. Nie są to, co prawda, konfy jak u Enrique ale Koeman jest konkretny i rzeczowy. Nie odpowiada na okrągło.

1

@Chakalaka zastanawia mnie kiedy Trump pęknie. Ile można grać na takim poziomie? Gość regularnie melduje się jeśli nie w finale to w 1/2. Ostatnio tylko odpadł,chyba, w 1/4 z Hangiem. Obawiam się, że w końcu zaliczy jakiś spektakularny zjazd formy. Nie życzę mu tego, ale ile może trwać taka passa?

2

Szok, niedowierzanie, sensacja. KABARET

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?