Jordi10
Dołączył/a: sierpień 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mecz, jakich Barca w tym sezonie rozegrała większość, chaotyczny, rwany, ze stratami, niedokładnymi podaniami. Najważniejsze, że z trudnym rywalem Barca odniosła dość pewne i spokojne zwycięstwo. De facto Nietoperze - chyba - tylko dwa razy w całym spotkaniu oddali celne strzały na bramkę Marca ( Gaya strzelając gola i Guedes w drugiej połowie). Nie zmienia to mojej opinii, że w defensywie Barca gra strasznie nerwowo, wręcz panicznie.
Jest nadzieja na lepszą grę , bo i jest się z czego poprawiać. Teraz musi być już tylko lepiej. Oby ta wygrana dodała drużynie pewności, wiary i była impulsem do lepszej gry.
Teraz LM.
1
https://rafalstec.blog/2021/09/16/kibicu-barcelony-opowiem-ci-krwawa-basn/
Bierzcie i czytajcie z tego wszyscy. Idzie czas mroku.
1
@PatrychoO czarne w stylu kurtki bomberki z niebieskim i czerwonym paskiem.
0
Podobają mi się te bluzy, w których piłkarze Barcy wychodzili wczoraj na murawę. Niestety nie mogę ich znaleźć w sklepie internetowym. Myślicie, że mogły jeszcze nie wejść do sprzedaży?
0
@Szogi Rozbawiłeś mnie tymi wzmocnieniami. Jedyny dobry transfer to Depay. Reszta jak Aguero czy Garcia to jest jakiś żart. No chyba, że Lucky Luuk jest tym asem z rękawa :):)
Demir to melodia przyszłości podobnie jak inni młodzi Balde Gavi itd.
0
@Szogi Zerknij sobie na zasoby kadrowe jakie w tej chwili posiada Koeman. Ilu piłkarzy jest kontuzjowanych, jacy piłkarze odeszli. Serio, przy takim deficycie kadrowym - już o finansach nie piszę, bo to chyba wszyscy wiedzą - oczekujesz poprawy w grze.
Kiedy wrócą Fati, Dembele, Aguero i Coutinho to sobie porozmawiamy. Teraz trzeba zacisnąć zęby. Mnie też jest ciężko patrzeć na tę mizerię ale jeszcze ciężej jest mi kiedy słyszę gwizdy na stadionie, kiedy czytam takie komentarze jak twój.
3
@catalanian09 Są tu jeszcze myślący ludzie. Dzięki.
4
@Szogi A jakich postępów oczekujesz? Może przedstaw swoją listę życzeń a potem zweryfikuj ją z możliwościami personalnymi Barcy, że o zasobności portfela nie wspomnę.
Większość z was żyje w świecie wirtualnym, czy jak?
0
Barca-Bayern 0:3.
Tak wygląda przeciętność. Pytanie brzmi kiedy uda się z niej wygrzebać.
0
@pt9 @Encore @Yosemite Co to jest za paradoks, że zawodnicy, którzy stylem gry pasowaliby do Barcy idą do Realu lub Atletico np. Isco. Co strzeliło Felixowi - czy raczej jego agentowi - żeby iść do, purysty gry defensywnej, Simeone.
0
@Gadulki_ Masz lepszego kandydata na jego miejsce? Po drugie jeśli poleci to pewnie trzeba będzie wypłacić mu gażę za cały kontrakt a Laporta liczy każdy grosz. Myślę, że dotrwa do końca kontraktu, czyli w praktyce do końca sezonu, i wówczas przyjdzie nowa miotła.
1
@Yosemite Mogłoby dojść do jakieś wymiany w zimowym okienku
6
Oczy krwawią od patrzenia na grę Barcy i nic nie zapowiada, że coś w tej materii może się zmienić. Trzeba przywyknąć. Oby nie na długo.
3
0
Roberto, Alba, Nazario = Tragedia. Dest, Garcia, Neto = Irytujący. Koniec końców jest remis co należy uznać za wynik satysfakcjonujący.
1
Czyli nie mamy nic ani kasy ani Messiego. Zajebista strategia Laporty. Brawo.
Już pomijam korzystny czy nie, jest uklad z CVC, ale przecież łatwym do przewidzania było, że większość klubów poprze ten pomysł. Co chciał ugrać Laporta, i dlaczego tak szybko odpuścił Leo? Że niby Superliga? Jakoś mnie to nie przekonuje. Coś mi tu śmierdzi. A Barca może sobie teraz tworzyć tę S-ligę razem z Realem i Juve i niech sobie grają we trójkę. Kto inny do nich dołączy?
0
@ściah Redaktor trollujący własny serwis? Jedź lepiej na urlop, jak Laporta, bo głupie pomysły przychodzą Ci do głowy.
2
Już przywłaszczyli sobie 6ZP jakby zdobył je grając w ich barwach
2
1
2
@fart się ludzie oburzyli, same świętoszkowate dwulicowe prosiaki. Szacun dla Eurosportu za postawę względem pana Stopy.
0
@macio_944 Tam pewien agent -grubasek dużo miesza, w moim odczuciu. Z drugiej strony jakos cięzko mi uwierzyć, że dzieciakowi, który dopiero co postawił pierwsze kroki - skądinąd bardzo mocne to było stąpnięcie- w dorosłej piłce, ktoś chce dać kontrakt 6M
0
Pytanie/prośba. Czy ktoś z Was kojarzy taki film dokumentalny o sędziach piłkarskich, Kill the referee. Poszukuję link do wersji z polskimi napisami.
0
https://fb.watch/v/FFE3H-B9/ kiedyś to się grało w piłkę na Wyspach. Takie Getafe nie miałoby tam lekko.
Cantona, Keane takie tuzy ManUDT a jednak respekt przed Jonsem(4) jest.
0
Bjorn Kuipers sędzią finału EURO. Zajefajnie, obecnie mój ulubiony arbiter
2
Teraz albo nigdy.
2
13
23
Niechybnie kroczy ku Złotej Piłce..... Tfu tfu, żeby nie zapeszyć.
0