Jordi10
Dołączył/a: sierpień 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chakalaka Takiego O'Sullivana jak wczoraj chce się oglądać. Uśmiech, żarty. Nawet jeśli to jest teatr - a tak odbieram jego wczorajsze zachowanie w 3 frejmie - to jest to fajne i tak naturalne.
1
@Kondziubarca Alena,Pjanić nie wnieśli nic dobrego. Chaos i niedokładności. Trincao, o ile w defensywie - o dziwo - pożyteczny, o tyle w ofensywie dramat. Niepotrzebnie schodził Antek.Zamiast kontrolować spotkanie nerwy do końca ale jeśli nie wykorzystuje się tylu okazji, to trzeba się męczyć do końca. Co to będzie jak chłopaki zaczną trafiać? Przy tylu okazjach mam nadzieję, że będzie na co popatrzeć. Jest jeszcze dużo do poprawy ale wreszcie wygrany ważny mecz z solidną ekipą.
0
@AlexDark00 Nie, wszedłbym sobie na LR i obrzucił gó*** trenera, kilku graczy, taktykę, grę. Dla rozrywki. Jak przystało na "prawdziwego kibica". Przecież tylko tak wyraża się miłość do klubu.
1
Kilku geniuszy napisało tu przed meczem, że bieda z tym składem Barcy. ***** was. Prawdziwi kibice jak prawdziwi Polacy.
0
@Colon Zdarza mi się oglądać snookera z komentarzem angielskim - mam swój ulubiony duet, nie pomnę nazwisk ale jeden z dżentelmenów ma głos jak Lemmy Kilmister.
Panowie Kruk i Jewtuch klasa wielka. Nic nie nie jest przegadane albo niedopowiedziane. Jak z prowadzeniem białej, wszystko pod kontrolą i w punkt.
0
@Hubert102 Odinstaluj je ;). Żart.
4
1
@Chakalaka W sumie to bez wiekszych zaskoczeń. Oczywiście wynik Milkinsa jest tu sensacją. Człowiek skupia się na tych największych a tu taki ananas wyskoczył. Bardzo przyjemnie oglądało się jego mecz z Robertsonem.
1
@Chakalaka Dobra robota i dzięki za oznaczanie mnie. Czy dobrze kojarzę, że następny turniej to Masters?
6
1
@Chakalaka W sumie jedyny ekscytujący moment tego meczu to sytuacja kiedy O`Sullivan mówi do sędziego żeby ten zwrócił uwagę Markowi. Liczyłem, że coś wydarzy się tu więcej ale Selby olał temat i większej zadymy nici ;). Mark wygrał solidnością i tyle. Z resztą na Ronnie-go zawsze się mobilizował w przeciwieństwie do O`Sullivana, który - w moim przekonaniu - od dłuższego czasu traktuje spotkania z Selbym jak gierkę w wyprowadzenie go z równowagi.
1
@Chakalaka Jeśli ma wygrać Selby to niech załatwi sprawę w godzinę, bo potem chcę w spokoju obejrzeć Barce. Gdyby jednak Ronnie odrobił straty .......marzenie
1
@Chakalaka Czym Ronnie dziś zaskoczy rywal? Przysiadami?
5
@Chakalaka Nic tylko jeść, pić, ziewać
1
@Chakalaka Przyjemny meczyk od oglądania i Ronnie, który znów zwala wszystko na tipa a i tak w końcowym rozrachunku jest gorą.
Ciekawy zawodnik ten Hang.
2
@Coutinho007 Zważywszy na to, że Koeman mówił o jego wypożyczeniu do innego klubu, to duży postęp. Choć to i tak są tylko dziennikarskie przypuszczenia. Jednak jakaś tam iskierka się tli, że wrszcie zobaczymy go w akcji na trochę dłużej niż tylko 20min
15
3
Why not!!! Dla szpecy od futbol menagera wszystko jest proste. 2-3 transfery i gra muzyka. Zespół znow wygrywa, zachwyca.
1
Ostrze sobie ząbki
0
@Triv44 Co to za ranking? Messi nie grał w 2-óch meczach i jest tak wysoko.
0
@Szakalaka12369 Jest Puig, tylko trzeba chłopakowi dać okazję do pokazania się. Nie 20-30min raz na miesiąc, tyllo regularna gra w każdym meczu
3
Czemu nie Alemany?
4
@Naturopata Serio?
0
@grabor8 Dostał kartkę za bezsensowne dyskusje z sędzią - nic nowego w jego przypadku, chociaż co on mógł nagadać, skoro nie zna angielskiego.
Wg mnie Alba zachowuje się na boisku jak taki mały, szczekający na wszystkich, pies.
Gość nie wytrzymuje ciśnienia.
0
Na upartego to mógłbym wysnuć wniosek, że chłopaki przez 20min grali na zwolnienie Koemana, bo ten skrytykował ich postawę w meczu z Cadiz.
0
@mekston Barca gra trochę jak O`Sullivan. 0:2 do przerwy a przed chwilą Ronnie zakończył wygraną 4:2. Tak też widzę końcowy wynik Barcy ;)
0
@mientusek1407 Kompromitacja VARu i tyle. Za to brameczka młodego Amerykanina ciasteczko.
1
Brak konkurencji na wielu pozycjach. Ale też brak zaangażowania i chyba jednak jedności w drużynie, że o zdecydowanym liderze/kapitanie drużyny nie wspomnę.
2
Jeśli drużyna w 85 min gry przypomina sobie, że przegrywa mecz i trzeba zacząć biegać z piłką a nie dreptać to o czym my rozmawiamy. Dramatyczny Lenglet, nie lepszy Busquets ( jaka zbrodnię musi popełnić ten gość żeby grzać ławkę?). Coutinho po kontuzji jakby zatracił całą pewność siebie, z którą wrócił z Bayernu. Messi to jak pisał poeta- " bez serc, bez ducha, oto szkieletów ludy". Facet nie gra praktycznie nic. Drybling, podania, rzuty wolne, to wszystko gdzieś wyparowało. Zero zaangażowania, chęci, złości, żadnych emocji. NIC.
1
@Chakalaka Już mnie nie dziwi,że Trump co turniej jest faworytem. Teraz zastanawiam się kiedy to się skończy?