0

@Elisan12 Tak właśnie zacząłem oglądać. Ten gość był nad wyraz wkurzający

0

@Nieznajomy Nie powiesz mi, że ten leszczyk to Laskowski

0

@Nieznajomy Chyba Zenona Laskowskiego

0

Ja cierpię dolę.... Hit fazy grupowej Portugalia-Francja a za komentarz odpowiada.... Kto to jest, syn Szpakowskiego?

1

Jednym zdaniem dobrze, że wyłączyłem po 20minutach. Wiele nie straciłem.

0

@damian.09 Higuain jak zły omen tamtej Argentyny.
Coś podobnego można napisać o Moracie.

0

Co sądzicie o tym żeby Kubo ściągnąć do Barcy?

0

@Emhyr Xavi nie mówi o niczym nowym, odkrywczym. Lucho Enrique wprowadził do gry Barcy swego rodzaju arytmię. Posiadanie piłki nie było obsesją ale trochę czasu zajęło zanim zespół to ogarnął.

2

coś niesamowitego. Jakoś bliżej mi zawsze było do Rangers FC, ale to jest magia.

1

Macie swojego ulubionego sędziego piłkarskiego? To jest mój, Pierluigi Collina. Drugim jest Bjorn Kuipers.
https://fb.watch/5B43TTKkHh/

5

Ta ekipa jedzie na oparach. To po pierwsze. Drugie to, że Koeman dał dudy zmianami. Roberto zawalił pierwszą bramkę, Dest ostatnią. A i tak we wszystkie zamieszany był Pique. Mam też wrażenie, że po zdobyciu PK z drużyny zeszło powietrze. Tak jakby plan na sezon został wykonany bo coś do gabloty udało się wstawić. A przecież nikt na to nie liczył na początku rozgrywek.

0

@Kamiloza91 A wiesz, że jeśli wygrają LE to mają LM w następnym sezonie? Myślę, że Emery postawi na finał w Gdańsku i ostatnią kolejkę LL zagra dużymi rotacjami.

0

To mówicie, że Sociedad i Granada ew Athletic, ew Villareal ( tutaj akurat nie liczyłbym na żółtych bo mają finał LE) robią nam robotę? Nie mam nic przeciwko. Po takiej beznadziei, jaka rysowała się na starcie sezonu, mistrzostwo byłoby cudownym balsamem dla tej ekipy. I w głębokim poważaniu mam uwagi, że Barca nie zadłużyła na to ew mistrzosto. Bo niby dlaczego nie? Słucham argumentów, proszę.

9

Gdyby brać pod uwagę tylko te - jakże ważne - statystyki, to Messi miałby już z 10 ZP

4

Miejmy nadzieję, że w weekend Królewscy pójdą za ciosem :)

3

Gratki dla Marka ale jeszcze większe dla Murphy'ego.

0

@mekston Ooooo niewierny Tomaszu ;). Chyba w złą godzinę to napisałem

1

Jedna partia i Selby będzie wyglądał jak samowar

0

@mekston Dla mnie idealnie pasuje porównanie do Atletico Simeone z najlepszych lat.

3

@Chakalaka @mekston @1996messi @budel17 @Yosemite @Colon @damianex10 @Jackazz @JimMorrisonFCB To jest niepojęte, że tak fantastycznie ofensywnie grający Murphy przegrywa z nudnym, zimnym, wyrachowanym Selbym. No ale wiadomo wygrywa ten kto jest skuteczny, a Selby taki jest.

1

Pedri wygląda na zajechanego. Chłopak stracił cały swój urok i lekkość podczas prowadzenia piłki. Koeman wycisną go jak cytrynę, a to przecież jeszcze dzieciak. Alba też nie grzeszy świeżością, stracił całą swoją dynamikę. Generalnie cały zespół gra mocno ospale. Chyba Koeman przestrzelił z formą zespołu na koniec sezonu.

0

@Neymarinho 0:2 po pierwszym kwadransie gry. Gra jest wolna a i tak udało się stworzyć zagrożenie pod bramka Cillessena.

4

Dajcie spokój płaczki. Zwyczajnie szkoda tych punktów i tyle. Jeszcze pół roku tymu nie dawano tej ekipie żadnych szans na cokolwiek ..... Trochę rozsądku, ludzie.

0

To nie pierwszy przypadek piłkarza, który przez swe uwarunkowania czy predyspozycje fizyczne, gra w innym klubie niż powinien. Isco, Ceballos, Özil czy nawt Odegaard.

2

To się Perez ośmieszył.

0

@Encore To jest wstyd, że klub z taką historią i tradycją robotniczą poszedł na taki układ. Liverpool wcale nie lepszy. Hańba im. A teraz jeszcze okazuje się, że Man City jako jeden z pierwszych wycofuje się z całego układu.

0

Ronnie delikatnie daje znać, że idzie po obronę tytułu.

2

@fcbarcafan19 @MesQueUnClub96 Her Jogi w Bayernie? Nie chce mi się wierzyć, że bonzowie Die Roten zdecydują się na taki ruch. Wg mnie Nagelsmann. Druzyna potrzebuje zdecydowanego odmłodzenia.

3

Ponoc Brzęczek nie chce pracować z żadnym z klubów naszej piłki kopanej. Czeka na propozycje z europejskich lig. No i chyba Bayern zamierza wykorzystać tą niebywałą okazję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?