0

Jeśli Barca "męczy się" w ostatnim czasie co co powiedzieć o grze Atletico, któremu została już tylko LL.
Żeby tak jeszcze RM jutro stracił punkty...

2

Nie oszukujmy się, przy takim terminarzu, braku miejsca na trening a przede wszystkim na odpoczynek, trzeba zacisnąć zęby bo tak to będzie wyglądać już do końca sezonu.
Uffff

17

"Fajny" sposób wyładowania frustracji.

0

@Jordi10 ...zgasili mnie jak peta :):):)
????????????????

2

Na ogół mówi się, że zawodnicy są pazerni na bramki. Pazerni w pozytywnym sensie. U Yamala, Raphy i Lewego widzę natomiast egoizm.
7min meczu i Laminek ma 3 strzały na bramkę. No super, tyle że przynajmniej raz powinien podać ( strzał z ostrego kąta kiedy przed bramką czekał Lewy). Potem gol Raphy. Po uja on dotykał piłkę, która był w zasadzie w bramce. Mało brakowało do spalonego.
No a ta "przewrotka" Lewego. Trudna sytuacja do oddania strzału....
Ogólnie nie ma kontroli nad tempa. Gra toczy się od bramki do bramki, BvB za łatwo przenosi grę pod bramkę Wojtka.

5

Wynik jest jaki jest i to w dużej mierze "wina" drużyny. W samej pierwszej połowie mogli strzelić 3 gole. Gdyby nie ten kalendarz to spokojnie Betis dostałby w czapkę.
Zdecydowanie zmęczenie i brak świeżości dają się drużynie we znaki. Dobrze, że obyło się bez kontuzji.

7

Te nerwy w końcówce to Raphinia z Yamalem zafundowali nam wszystkim. Za dużo egoizmu pod bramką rywali. Mogło być spokojne 0:3 i gierka treningowa do końca spotkania.

1

Ten mecz Barca wygrała charakterem. Piłkarsko zupełnie drużynie nie szło ale mentalnie nie dali się złamać. Zwłaszcza po drugiej bramce dla Atletico i BŁĘDZIE sędziego, który nie zauważył ręki gracza Atletico we wcześniejszej akcji Barcy.

0

Ale arbiter to słabiutki jak na standardy LM. Takie mam zdanie

0

Nie zobaczyć faulu Camavingi na Gavim to tylko Gil był w stanie. Gość stara się jak może żeby Real dograł ten mecz w komplecie.

Wchodzi Araujo i przykrywa Viniego czapką. Szkoda będzie jeśli odejdzie, wielka szkoda.

0

@dawid4444 Ok, to dlaczego tego nie zrobili? Tej drużynie brakuje jeszcze dużo do ideału ale tak jak nie podniecałem się kiedy Barca ogrwała Bayern i Real, tak teraz nie rwę włosów z głowy bo ma gorszy okres.

2

Zgadza się wynik ale sama gra nie wygląda dobrze.
Barca wychodzi na prowadzenie i oddaje piłkę rywalowi. Gdyby jeszcze zespół potrafił kontrolować poczynania przeciwnika to OK ale widać, że zawodnicy mają z tym problem. Gra obronna całego zespołu jest chaotyczna i nerwowa.

2

Tu nic nie trzyma się kupy. Rozlazła się nam ta drużyna i nie wiadomo z jakiego powodu.

0

Wygląda to tak jakby piłkę do nogi zamienił im ktoś na piłkę do rugby. Chaos, niedokładność, pośpiech.

0

To jest tak chaotyczny mecz, że ten gol Lewandowskiego powinien dać naszym większy spokój

1

To, że Flick poukłada zespół piłkarsko to jedno ale tego, jak drużyna prezentuje się pod kątem mentalnym, nie przewidział chyba nikt. Co tam Bayern, Real chłopaki otrzepują się z kurzu i idą po swoje....

7

Mecz na wariackich papierach.

1

Defensywka? Żeby tylko. To była klasyczna murarka przez 120min ale awans mają w kieszeni i kolejnego uszatka do kolekcji.
A w Barcy ciągłe piermandolenie o jakimś stylu, DNA itd. Real ma w d... styl, DNA czy jakkolwiek tego nie nazwiemy. PRAGMATYZM do bólu.

2

Dwie sprawy. Po pierwsze primo ten Czawi to taki Vinicius na ławce trenerskiej. Po drugie primo Lahoz zakończył karierę sędziowską ale ma "godnych" zastępców.

5

Wypada dwóch zawodników ze środka pola i skończyły się pomysły na stworzenie czegokolwiek. Żeby chociaż zaangażowanie było widać w grze ale gdzież tam. Padlina straszna. I tak już zostanie bo kreatywności w tej ekipie za grosz.
Lamine coś tam podrybluje od czasu do czasu i tyle. Niepojęte jak ten zespół skarlał. Brak ambicji, zaangażowania. Ogólna obojętność

2

Takich Ferminów nam potrzeba.

2

Czekam na komentarze xpertów, że Barca miała szczęście podczas gdy Real wygrywa tak regularnie i wynika to z charakteru. Grać wielkie G***O i wygrać też trzeba umieć.

0

@Smixu Pewnie tak ale wydaje mi się, że wchodząc z ławki i strzelając gole nabierze większej pewności siebie niż gdyby grał w wyjściowym i był pierwszym do zmiany po przerwie.

1

Ferran wygląda, że się ogarnął i może być idealnym zmiennikiem ale Fati to jest jakiś dramat vel kabaret

12

To był tylko jeden mecz. Jeden!!!
I zamiast chwalić chłopaków, trenera za niemal perfekcyjną robotę otrzymujemy pretensje, żale i krytykę za brak stylu. Bo to nie po barcelońskiemu tak grać.
Mnie to nie przeszkadza a wręcz czuję ulgę i dumę. Ulgę bo wreszcie coś się zmienia w myśleniu i zamiast frajersko (przez braki kadrowe) trzymać się "stylu" czy, jak kto woli, DNA Barca zagrała w sposób wyrachowany, asekuracyjny ale konsekwentny i przede wszystkim skuteczny. Pokazała charakter i waleczność. Czy to znaczy, że tak już będziemy grać zawsze. No kur*a mać, NIE!! Barca ewoluuje staje się drużyną wielowymiarową, nieprzewidywalną. Taką jaką budował sobie ją kiedyś Lucho Enrique.

0

Już słyszę xpertów, płaczących nad stylem Barcy, po tym meczu. :)))
Mamy to i **UJ.
Charakter i woła walki, czyli to czego zawsze odmawiano Barcy a stawiano za cnotę w Realu, dziś był i to z jakim efektem końcowym.A przypomnę, że gdyby nie "sabotażysta" Fati.....ekhh. Szkoda pisać o tym chłopaku. To już trzeci czy czwarty mecz kiedy robi coś na naszą niekorzyść.

15

A tu bez zmian. Przed sezonem duże oczekiwania zachwyty nad trenerem, składem, szerokością kadry itd. Przychodzi pierwszy poważniejszy kryzys i zaczyna się jazda. Bądźmy realistami, tyle zmian kadrowych i transferów nie przyniesie efektów od tak jak za dotknięciem magicznej różdżki. Nie ma takich cudów. Ten zespół ma jeszcze wiele braków i to zarówno pod względem budowania silnej i konkurencyjnej kadry, mentalności i stylu gry. Klub i zespół nadal tkwią w okresie przejściowym. Alemany zrobił kawał świetnej roboty oczyszczając kadrę ze zbędnych graczy ale ciągle ma jeszcze wiele do zrobienia. Myślę, że okienko transferowe po zakończeniu tego sezonu będzie tym kluczowym........

0

Busquets w ManUtd

12

Ciąg dalszy nastąpi
@Colon@mekston@TheNekro94 @msmsms @Piotr,1985 @Bykunn @SnookerNews @P33ck

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?