Jordi10
Dołączył/a: sierpień 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Antek dziś pozytywny występ. Co prawda miał dwie okazje i nic nie strzelił ale widać było go w grze.
0
@barcelonaLM Koeman powinien zrobić mu suszarkę. Nie robi się takich rzeczy.
0
@Encore United pograli fenomenalnie. OGS znów taktycznie ogrywa rywala.
1
Ależ to jest straszny mecz do oglądania. Chaos widzę ogromny. Defensywa czy ofensywa - nie ma znaczenia - bałagan, niedokładności ai tak Barca powinna prowadzić 3bramkami.
1
Barca ma syf instytucjonalny a w Realu kwasy w szatni. https://www.sport.pl/pilka/7,65041,26447733,kamery-nagraly-rozmowe-pilkarzy-realu-matko-moja-on-gra-przeciwko.html#s=BoxOpImg7
5
Nie nie, to nie kibice Barcy świętują odejście Bartomeu. Split i tamtejsi ultrasi 70 lat
9
1
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1321193364964954115 Kolejny kandydat do gry w Barcelonie
0
https://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,26438188,lodzka-sedzia-o-zakazie-aborcji-pamietam-taka-rozprawe-kobieta.html
3
https://weekend.gazeta.pl/weekend/1,138398,26438709,dziecko-dostalo-piec-punktow-w-skali-apgar-pierwsza-mysl.html#s=BoxOpMT
Aborcja to nie zakaz czy nakaz. Aborcja to wybór, do którego prawo ma każda kobieta. Nie polityk, nie ksiądz. KOBIETA.
0
@PanPatrykk No faktycznie nie napisałeś. Przepraszam, ale pisanie że ktoś ma coś z głową? Niby z jakiej przyczyny? Każdy ma prawo do swoich przekonań.
7
@Majkel34 Niech Kościół nie pakuje się ze swoimi oślizgłymi łapami w prywatne życie ludzi.
1
@PanPatrykk Widzę, że kolega chciałby decydować kto i jak ma żyć.
0
@PanPatrykk No fakt, jak czytam niektóre komentarze na tej stronie, to można żyć bez mózgu.
1
@Chakalaka Ronnie od zdobycia 6 mistrzostwa spoczął na laurach czy przechodzi okres roztrenowania ;)? Chciałoby się zobaczyć trochę dobrego snookera w jego wykonaniu, ale nie ma na to szans ostatnimi czasy. Cały O'Sullivan, chadza tylko sobie dobrze znanymi ścieżkami.
0
Gigantyczna okazja przed Pedrim i kto wie, może Riqui dostanie szansę na pokazanie się.
6
https://x.com/ZB_Media_07/status/1320041135352545280
Media wyciągają jak to pan Munuera sędziuje mecze Realu.
Oczywiscie miał podstawy żeby podyktować karnego dla Realu, ale czy tak samo nie powinno być z karnym dla Barcy po paulu na Leo. Tyle, że presja za strony Ramosa podziałała. Poza tym nikt nie wziął pod uwagę tego, że nawet jeśli Ramos był pociągany to piłka była poza jego zasiegiem. Messi miał kontrolę nad futbolówką po dotknieci jej przez Casemiro(?), ale został przewrócony czyli uniemożliwiono mu kontynuowanie akcji.
23
W kwestii VAR-u i karnego dla Realu uważam, że Koeman ma racje. Podobna sytuacja miała miejsce w meczu z Getafe, gdzie podyktowano karnego po "śmiesznej" sytuacji w polu karnym.
Sam mecze wyglądał mi na wyrównany i choć optycznie przeważał Real to nie miałem wrażenia, że zaraz strzelą Barcy gola. Karny odwrócił sytuację. Martwi natomiast to, że od 70 min zniknął Messi, podobnie było z Getafe i Sevillą. Nie wiem czy Leo nie powinien być zmieniany tak w okolicach 65-70minuty. Generalnie mecz ciekawy, otwarty. Nie napinałbym się, że porażka. To jest tak dziwaczy sezon, że tu się wszystko może wydarzyć.
0
@Nihas Demuś i brak odpowiedzialności w obronie przy atakach Viniciusa - nie żartuj
0
@clyde biografia Himilsbacha, "Wory" - o rosyjskiej mafii
3
@MESSIah16 Co jeśli masz tego wirusa ale, że nie masz objawów, o tym nie wiesz? Pójdziesz zarazisz kogoś.... Odpowiadasz za siebie ale również za innych.
Czy zapalenie świeczki 01.11 ma większe znaczenie niż zrobienie tego kiedy indziej?
Moja babcia co drugą niedzielę jeździ na grób dziadka. Czy jeśli nie pojedzie 01.11 będzie to znaczyło, że jest zła bo nie uczciła dziadka...
A jeśli pojedzie i spotka kogoś takiego jak ty, zarazi się....
ODPPWIEDZIALNOŚĆ
0
@jeyx77x Tylko pytanie kto ich nie chciał, ZZ czy Perez. Zizu ciągle zafiksowany na Pogbę, ale Jović to też był jego pomysł i niewypał. Dlatego Perez boi się wydawać grubą kasę. Z drugiej strony kupowali ostatnimi laty młodych chłopaków od Odegarda, Asensio przez Ceballosa i Odroizole a skończywszy na Rodrygo i Vinim. Ilu z nich to kluczowi gracze, bez których zespół gra słabo. Do tego Zidane pozbył się Reguilona i Hakimiego. Moim zdaniem ten trener nie potrafi budować zawodników i ich rozwijać. Najlepszy przykład James i Isco.
Kurcze pióro, czy to nasze zmartwienie? Po co ja się produkuję na temat Realu. Niech mnie admin zbanuje....
7
Co za kompromitacja Realu z rezerwowymi Szachtara. Czyżby czar motywacyjnych przemów ZZ prysł
1
@Bzyczekk Większym przestępstwem jest to, że na filmie nie ma jak policjant się legitymuje, czy to, że ksiądz łamie zakaz gromadzenia się?
Z tego co doczytałem to sama kuria poprosiła o interwencję bo,tak jak pisał @IronSanHybrid, księżyna jest niezły ananas. Drugi Natanek
9
"My się tylko modlimy". Ciemnogród
W łódzkich Łagiewnikach zmarło, z powodu Covid, dwóch zakonników i też się modlili.
0
@sebabarca11 Kierowcy na drodze też mają swój rozum, a jednak nagminnie łamią przepisy-nie mówię już o jeździe pod wpływem. Konsekwencja i surowość kary jest kluczowa. Jak to możliwe, że Pique dostaje żółtko za wątpliwe zagranie łokciem przy wyskoku, gdzie takich sytuacji w meczu jest multum, a Nyom atakuje Leo bezpardonowo na oczach sędziego?
Brak konsekwecji delikatnie mówiąc.
18
Ładnie się ta PiSowska mafia bawi naszym kosztem. Uważam, że każdy kto głosował na PiS powinien być uznany współodpowiedzialnym niszczeniu struktur państwa. Tak drodzy wyborcy PiSu, jesteście współodpowiedzialni - przynajmniej moralnie.
4
@Scross To nie wina piłkarza, że tak gra tylko sędziów, że mu na taka grę pozwalają.
3
Getafe gra tak od lat a sędziowie wciąż dają się nabierać na ten ich teatrzyk.Przecież to jest parodia hiszpańskiego futbolu. 1/3 meczu to jest leżenie na boisku, wybijanie piłki, dyskusje, symulki. Najgorsza reklama hiszpańskiej piłki.
1
@Chakalaka Ewidentnie Trump i Wilson mają się ku sobie.