Jordi10
Dołączył/a: sierpień 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
"(...)Leo zawsze dobrze mnie traktował." Jakie to jest żenujące.
Jak z książki o doktorze Dolittlu. Pies jest przesłuchiwany i mówi doktorowi, że jest dobrze traktowany przez swojego pana.
0
Tak bez żadnego trybu? Wolne żarty.
0
@dominik127pl Za "cukierek albo psikus" jest mandat, tobie usunęli tylko tekst. Białoruś to jescze nie jest ale jeśli cenzurują to znaczy, że się ciebie boją. Widocznie nadepnąłeś komuś na odcisk.
4
https://www.sport.pl/pilka/7,65082,26266422,dla-jorge-messiego-licza-sie-tylko-pieniadze-nie-pierwszy-raz.html#s=BoxOpImg7
Zmienia to jednak perspektywę patrzenia,nie tyle na Messiego ale, na jego otoczrnie.
Przypadek ojca-agenta żywcem wyjęty z Neymara.
@BarcaInfo coś, gdzieś, słyszałeś? Jeśli ten artykuł opiera się na "The Athletic" to musi być coś na rzeczy.
1
@BarcaInfo Zuch!!! Tak się zdobywa Złote Piłki
4
Kiedy będzie biały dym?
@BarcaInfo trzymasz rękę na zapalniku?
1
@Chakalaka Kije nie przestaną stygnąć.
1
@FCBurza Tym klubem zarządzają ludzie, którzy rozumieją futbol głową i sercem.
6
https://x.com/AFCAjax/status/1301195508422266883
Ajax to jest klub inny niż inne. Znów mi to zrobili. Wzruszyłem się.
9
Tak był. A ja siedziałem z drugiej strony. Cudowna chwila.
0
@4drian0 Ciekawe jak to zostanie "sprzedane" jeśli miałby zostać jeszcze na sezon z wiadomą, że potem odchodzi za darmo.
Myślę, że kibice na CN nie mieliby z tym problemu ale media grzałyby temat.
0
@kuz Bartomeu i tak ma niewiele do stracenia, w marcu i tak poleci ze stołka. Messi straci nie tylko szacunek ale i sezon bez możliwości gry.
6
Ajax to jednak jest klasa. Wystaczy wybrać odpowiednich ludzi. Edvin i Marc robią tam genialną robotę.
0
Wygląda na to, że Messi ma coraz mniejsze pole manewru i jedyną rozsądną decyzją jest pozostanie na CN na ten sezon. Jakoś nie widać/słychać też wielkiej determinacji City żeby pozyskać Leo (nawet za kasa + zawodnik).
1
https://newonce.sport/2020/09/boski-johan-wybacza-najlepszy-bramkarz-historii-oranje-umarl-zapomnieniu/
Ocalić od zapomnienia. Takie historie pokazują, że ci najwięksi( jak Johan) często bywają skur**synami.
Czasami warto mieć szerszą perspektywę.
10
Nawet Charlie Hebdo niepowstydziłoby się.
1
@FC1899Barca Nie zwróciłem uwagi.
@koksik2700 @chudymc @Bykunn Tak jak napisał w poście senator Brejza, gość z hulajnogą został zdecydowanie i profesjonalnie spacyfikowany ale hajlujący nacjonalista ( chyba to było we Wrocławiu ) stał na oczach policji i nic. W obu przypadkach złamano prawo, ale tylko w jednym doszło do zdecydowanej reakcji stróżów prawa. W tym drugim - z tego co wiem - gość został doprowadzony do komisariatu następnego dnia.
A tak swoją drogą nie można było zagrozić mandatem panu hulajnodze. Skoro był z rodziną, może bliscy przemówiliby ojcui mężowi do rozumu żeby odpuścił.
Tak szkoda, że nie ma całego nagrania.
@Sztywno Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Gamoń i tyle.
4
A tutaj wyjaśnienie całej sytuacji:
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26263132,na-oczach-placzacych-dzieci-wyciagneli-go-sila-z-autobusu-powod.html#s=BoxOpMT
Chciałoby się żeby nasi struże prawa równie twardzi, zdecydowani i konsekwentni byli w stosunku do hajlujących nacjonalistów, do wandali niszczących wiaty przystankowe idt
1
@fracek13 Grunt, że osobowość ciekawa.
2
Kiedy zamyka się to okienko transferowe (koniec września!?)?
Im dłużej to wszystko trwa tym gorzej dla Leo. Wątpię żeby City wykonało jaki ruch nie mając pewności, że się nie narażą UEFA czy FIFA. Bartomeu przeciąga sprawę i za chwilę to Messi będzie pod ścianą.
1
@Chakalaka I to jest news.
Do pełni szczęścia brakuje żeby w finale następnych MŚ grali Hendry i O'Sullivan.
3
UCHO OD ŚLEDZIA.
9
https://x.com/Kowal___30/status/1300819163758366724
Kolejny filmik o przygodach Leo w Barcelonie. Multum takich jest w internetach, jeden lepszy od drugiego. Ciekaw jestem ile z nich widział Messi, zwłaszcza w ostatnich dniach? Co sobie myślał, co czuł?
Do mnie dotarło to teraz. Przecież gość zostawia nie tylko zespół, klub i kibiców ale również miasto, w którym spędził większość swojego życia.
Wow! I to wszystko zostawić dla ambicji wygrywania kolejnych pucharów, dlatego że projekt sportowy w obecnym klubie jest do d-y. To jest celem gościa, który w klubowej piłce wygrał wszystko? Kolejna LM, krajowe puchary, to mają być te wyzwania?
********************
Retorycznie
0
@cules100pro @Ghotti
No już poironizować nie można.
1
Ivan za 1,5mln
Za tydzień James i Mariano odchodzą z Realu za 30 mln i zdjęcie płaczącego Pereza gratis.
1
@PatrychoO Gdzieś rzuciło mi się w oczy, że każdorazowy awans Sevilli do LM w okresie trwania kontraktu Rakiticia, czy jakoś tak
0
Taki dzień,taki nastrój, taki utwór.
0
@VENOMStyle Nie no, robić pożegnanie gościowi, który spędził na CN 3sezony(?)
Messi to wychowanek(?) klubu, także no...
0
To mówicie, że nie będzie oficjalnego pożegnania Leo na CN? Zamiast tego zostanie wrzucony filmik do internetu gdzie Messi wyleje swoje żale?
Im dłużej ta hucpa trwa tym bardziej tak to może wyglądać.