0

@RadekACCA Soundtrack list jest genialna. Osobiście moje top 3 razem z Dr. House i Peaky Blinders

0

@Coutinho007 Dwa lata - minimum - będziemy czekać na jakieś sensowne granie - tak optymistycznie zakładam. Koeman przygotuje grunt nowemu trenerowi.

1

@RadekACCA Siedzę w 5 sezonie. W życiu nie przypuszczałbym, że serial o gościach w białych kołnierzykach tak mnie wciągnie

0

Jedno jest pewne sezon 20/21 uważam za stracony.
A mógł chłopak nic nie robić i do marca po każdej kolejce wychodzić do mediów i walić w Bartomeu i cały zarząd jak w bęben.

0

@RadekACCA Tym bardziej, że po stronie Bartomeu siedzi Litt

0

Taka refleksja

Nic nie odda lepiej tego co czuł przez cały ten czas Messi a razem z Nim - po części - i My.

2

To jest jakaś ABSTRAKCJA.
W takiej chwili dzwonią mi w głowie słowa, że nikt nie jest większy niż klub. A tymczasem dwóch gości zachowuje się tak jakby to było ich prywatne podwórko.
Najlepiej niech odejdą obaj.

1

@masq Goretzka. Ten to dopiero przy pudzianił w tym Bayernie.

2

@abram3k

Piękny Roman ze swoją prawdą
@FATIlity31 @Kwiatek67 @don'T.R.I.P.e

0

@BarcaInfo Ciekawe tez co dalej z Neymarem i Mbappe bo wątpię żeby obaj chcieli zostać w PSG. Sokoro byli tak blisko wygrania LM i znów, choć z honorem, nic z tego, to będą naciskać na odejście ew mieli umowę z szejkiem, że będą mogli odejść. Ciekawie może być w Paryżu.

4

@norbi77 Syty głodnego nie zrozumie. A takich sytych w Barcy jest wielu

9

Przez najbliższe kilka dni nie czytam gazet i nie oglądam/słucham programów sportowych. Temat RL będzie wałkowany niemiłosiernie.
Tylko patrzeć jak Duda ogłosi jakieś odznaczenie dla RL.

0

Po tylu latach wydawania miliardów euro wreszcie w PSG mają DRUŻYNĘ. Przynajmniej w na jeden korona wirusowy sezon.

10

skoro mamy przerwę to zapraszam.... nie, nie na chwilę muzyki ale do Wrocławia.
Obłęd + analfabetyzm = PiS

0

@Janiama Fenomenem jest to, że ta ekipa co roku jest przebudowywana. Kogoś sprzedają, kogoś kupują. Gdyby tak ze 3 sezony pograli tym samym składem to i w LM mieliby coś do powiedzenia. Może w kolejnym sezonie?
@barteq

3

https://x.com/GdanskaLoza/status/1296540324379189254
Prezes mówił, że należy wsłuchać się w głosy ludzi, którzy byli wykluczani za rządów PO ze społeczeństwa.
No to teraz wsłuchajmy się ....

1

Nawet sobie nie potrafię wyobrazić jakie żniwa mają i będą mieć hiszpańskie/katalońskie media. Produkcja różnego rodzaju treści o Barcy, o tym kto odejdzie a kto przyjdzie, kto kogo ma w d...e a kto komu włazi w d...e, kto jest obrażony a kto się cieszy, kto staje okoniem a kto pyłnie z prądem. Machina spekulacji, domysłów, plotek, insynuacji ruszyła i jeśli nasze skromne forum poddało się temu szaleństwu, to co musi dziać się w samej Barcelonie.
Ja odpuszczam sobie komentowanie tych doniesień do września.

5

Tę historię warto znać i pamiętać. Wróżono mu wielką karierę, może nawet taką jakiej dorobił się O`Sullivan - osobista opinia. Niestety w wieku 28 lat przegrał z najtrudniejszym rywalem jaki może być - rak.
@Chakalaka @Hiacynk @Bykunn @Colon @mekston @Slazmi

0

@Colon O tak, Ronnie miał tych spieć z arbitrami zwłaszcza kuedy ci wolno poruszali się przy stole. Niewielu graczy mogłoby sobie pozwolić na takie zachowanie.
Byl taki mecz prowadzony przez Verhassa - ulubiony sędzia O'Sullivana - gdzie Ronnie dość mocno przegonił Janka wokół stołu.
Co do spięć z rywalami to z Carterem było chyba jedynym znanym mi, ktore miało miejsce w trakcie gry. Ale o ile się nie mylę to Ali prowokował Rakietę chcąc go wybić z rytmu, co mu się udało.

1

@Chakalaka Czyli gdyby Ronnie chciał to mógłby zagrać w seniorach zaraz po finale z Wilsonem?

31

Polska miszczem Polski


1

@Chakalaka Jakie są kryteria gry w tych zawodach po za wiekiem zawodnika? Taki O'Sullivan mógłby z miejsca, zagrać w w tym turnieju? To byłaby historia podwójny MŚ

1

https://www.sport.pl/pilka/7,65082,26222304,byl-w-druzynie-ktora-zmienila-losy-barcelony-teraz-wyzwanie.html#s=BoxSportImg2
Wychodzi mi z tego czytania, że mamy na ławce trenerskiej intrygującą osobowość.
Kolejny wartościowy tekst Pawła Wilkowicza.

1

@Slazmi Paradoksalnie słyną z nudnej gry - coś na wzór Ebdona.

6


3 dzień odstawienia.
Jaka to jest piękna osobowość, angielski humor.
@Chakalaka @Hiacynk @Bykunn @Slazmi @Colon @mekston

1

No to trener już jest teraz tylko audiencja u boga futbolu i jedziemy w kolejną podróż z nadziejami, obietnicami tego typu pierdołami, które dają sens istnienia mejwenom, blogerom, youtuberom, ekspertom, gazetom, portalom i nam kibicom.


1

Puyol byłby idealny ale nie przy Bartomeu.

3

@student97r I jak tu nie zgodzić się z Ronniem co do jakości gry młodego pokolenia. Nawet jeśli przyjmiemy, że granica młodości kończy się na 35 roku życia, to i tak tabela jest brutalna dla tych młodych

1

@Hiacynk Już widzę jak Selby myśli jak tu

0

@MESSIah16 Jest w tym szalenstwie rządu jakaś metoda. ZUS zaoszczędzi na emeryturach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?