Jordi10
Dołączył/a: sierpień 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Syndrom odstawienia dzień drugi.
@Chakalaka @Colon @Bykunn @Slazmi @mekston
0
https://newonce.sport/2020/08/specjalista-od-sprzatania-koeman-bierze-sie-za-odbudowe-barcelony/
To jest czy go nie ma? Oficjalki nie widziałem, nie słyszałem a tu za pewnik podane, że Koeman?
3
@Hosh Takich ludzi potrzebuje ten klub. Wartościowych, z ideałami
2
@NeroTFP To był chyba jedyny gość, który wiedział co to znaczy Więcej Niż Klub
5
11
@Chakalaka @Colon @Hiacynk @Bykunn @damianex10
3
@Colon https://x.com/FitnessRewards1/status/1294405609979351043
To jest chyba najlepsze podsumowanie tego w co gra - a teraz to już bawi się - Ronnie O`Sullivan, a w co grają pozostali. Oczywiście nikomu niczego nie ujmując i nikogo nie obrażając z Markiem Selbym na czele. Bo każdy ma swojego faworyta, ulubieńca czy jak tam zwał.
@Chakalaka @Hiacynk @Slazmi @Bykunn @Mario96w @damianex10
2
Ronnie załatwił mi wieczór, teraz już tylko Sevilla-ManUTD. Dzięki Ronnie, choć pewnie gdybyś wiedział, że o 21.00 gra Manchester to przeciągnąłbyś tę sesję o kilka frameów
1
@Bykunn o widzisz, zapomniałem. Ładna Trójca Święta z tego wyszła. A, no i Lewis Hamilton. To już 4 czyli kareta. Brakuje 5ego i mamy pokera vel manite
5
Myśli zebrane z forum LR ubrane w niby felieton.
Przepraszam bardzo ale lepsze teksty czytam w komentarzach na tej stronie.
Już kiedyś to pisałem i napiszę ponownie. Duże, przekrojowe i analityczne teksty, o których możnaby podyskutować. Jeśli nie własne to jakieś przedruki ew cytowabe fragmenty z linkiem odsyłajacymTego mi tu brakuje.
Generalnie mam wrażenie, że strona wyhamował z rozwojem. Brakuje nowych i ciekawych treści do czytania.
Konkursy to nie wszystko.
10
6 tytuł MŚ O`Sullivana to prawie jak 6 ZP Messiego. Przypadek?
@Chakalaka @Colon @Bykunn @tobiasson92 @Hiacynk@Slazmi @macio_944 @NeroTFP
5
0
@Robert_Kubica Również jestem za tym formatem
0
@Robert_Kubica Powiem ci po 1/2 ;). Pewne jest jedno Bayern nie może czuć się pewnym wygranej.
0
Wychodzi na to, że ze wszystkich ekip grających w 1/4 Barca była najgorszą. I nie chodzi nawet o blamaż z Bayernem. Barca przegrałaby nawet z Atalantą, że o RB czy Lyon nie wspomnę.
1
@Slazmi Tak wiem, Selby uznałby to za brak szacunku ;)
0
@Robert_Kubica Wyobrażam sobie uwierz mi.
1
Cały Ronnie. Wczoraj nawet by mu do głowy nie przyszło bawić się w snookery, a dziś proszę bardzo 2 snookery a on podchodzi do stołu. 8-4
0
@Robert_Kubica RBLipsk - Lyon w finale. Tak będzie.
2
@Colon @Chakalaka @Slazmi gdyby zagrał, jak przy chińskim snookerze, wysokim kijem mogłoby wpaść.
1
@adi7adi8 Abidal również?
3
Olympique Lyon, zawodnik z nr 8 - Houssem Aouar (22lata) - niesamowity chłopak, drybling, kontrola piłki, zadziorność.
2
https://sport.tvp.pl/49421863/snooker-mark-selby-o-zachowaniu-ronniego-osullivana-to-byl-brak-szacunku-do-gry-i-do-mnie
Trochę to dziecinne.
@Chakalaka @mekston @Bykunn @Colon
7
2
Czas zamknięty w obrazie. Bezradność. Zdruzgotanie.
3
Przynajmniej jeden człowiek stanął dziś na wysokości zadania.
A wracając do tego blamażu, to uważam, że stało się bardzo dobrze. Porażka po wyrównanej grze albo, co gorsza, po dogrywce przypudrowałaby tego trupa, którym jest Barca jako klub, zespół, marka itd.
Teraz wszystko musi gwałtownie przyspieszyć, tu nie ma innej drogi. Ktoś musi posprzątać tę stajnię Augiasza.
Dzięki Ronnie, juz wiem co będę robił w weekend na działce.
@Chakalaka @mekston @Bykunn @Colon
0
Semedo nie dojechał na prawą obronę, Busquets wolny, ślamazarny. Roberto zagubiony, Alba wystraszony itd itd itd
3
I jak tu nie kochać tego skurczybyka 13-13
0
@mekston Pomijając pierwszą rundę Ronnie gra nierówno, zrywami. W decydujących sesjach następuje przebudzenie mocy.
Mark gra solidnie ale to nie jest jego najlepszy snooker i z pewnością nie mozna powiedzieć, że usadzil O'Sullivana jak wcześniej Robertsona. Wystarczy, że Ronnie podkręci swoją grę i powinno byc po Selbym
0
O'Sullivan gra jakby rzeczywiscie ktoś odciął mu rękę i nogę, przynajmniej mentalnie. I jeśli przegrywa TYLKO 2frames to nie najlepiej świadczy to o Marku.