0

@Allbi Wszedł do drużyny i zmiejsca stał się jej liderem. Robi mi to dobrze bo MUTD mam w sercu do dziecka ( no przynajmniej tak od połowy lat 90, kiedy dostałem od wujka ich koszulkę)

9


Szanuję.

16

Piękna ta nasza Polska mała.



0

@kewin skoro ktoś lubi kiedy obrażana jest jego inteligencja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@huberto286 On nie uprawia dyscypliny idywidualnej, tylko zespołową. Nawet jeśli bardzo się stara, to bez odzwajemnienia ze strony innych, nic z tego nie będzie.

2

@Jakchcesz ...w osobie Leo.
Poza tym Antek jest oceniany za grę w ofensywie a mało kto zwraca uwagę na to ile on robi powrotów do obrony, jak asekuruje/wspiera defensywę.
Kolejna sprawa, ile Griezmann dostaje piłek od kolegów? Ktoś powie, że nie pokazuje się do gry. Zonk. Jeszcze za Valverde były próby dogrywania piłek do Antka od obrony - głównie Lenglet i Marc. Sytuacji kiedy Griezmann wychodzi na pozycje i nie dostaje piłki a dostaje ją Suarez ew Fati było na pęczki. Paradoksalnie najlepiej Antek wygladał w presezonie kiedy grał Rafinha, Puig czy Frenki.

0

@marcin000019 Powiedz to Suarezowi a potem oceniaj Griezmanna.
Problem Antka jest taki, że nie ma tego zrozumienia z Leo jakie ma Luis. I tylko to daje Suarezowi przewagę.

3

@marcin000019 Akurat w tym meczu przydałby się bardziej niż bezproduktywny Luis.

6


Jakie jest/było logiczne uzasadnienie takiej zmiany w takim momencie.
Współczuję Antkowi.

14

1

@Coutinho007 @marcin62 @LuisSalvano Nie złamało go Atletico znaczy się jest mocny.

3

@ViscaBarca123 Skąd wziął się Xavi, Iniesta, Busquets czy Pedro. O Messim nie ma co wspominać. To jest jakiś zaprzeczanie własnej filozofii. Wytykać zawodnikowi/wychowankowi, obdarzonemu talentem, słabe warunki fizyczne, kiedy ma się w pamięci przykłady innych mikrusów którzy udowodnili, że nie mięśnie i kilogramy są najważniejsze.

4

https://x.com/SiceMagubane/status/1278102733048995844
Jedyny pozytywny występ wczorajszego wieczoru.
Takie chucherko, taki mikrus a jak pięknie walczył z Thomas, Costą, Saulem. Jak pięknie się poruszał z piłką, pokazywał się do gry. Kopali go, poniewierali nim a on grał swoje. Przypomina mi się występ młodego Leo,przeciwko MUTD, na Old Traford.

3

To był kompromitujący występ. Nic w ofensywie, nic w pressingu, nic w obronie. Setienowi zabrakło przysłowiowych jaj, żeby go zdjąć z boiska. Chyba obawiał się reakcji samego zawodnika, o Messim nie wspomnę.

0

@escarabajo To jest takie szukanie uzasadnienia na siłę.

0

Marc nie był na linii, karny anulowany. Ok, jasna sprawa, ale coś mi się wydaje, że gdyby strzelił to arbiter nie nakazałby powtórki. Takie mam odczucie.

0

@escarabajo Przeca Carrasco uderzył w kolano Semedo i dlatego się przewrócił. Nie ma tu intencji Semedo. Przepisy mówią inaczej?

0

Ten drugi karny dla Atletico to jednak z dudy był.

3

Cucurella za 10 mln wykupiony przez Getafe, a Barca wydaje 18mln+12mln na Firpo.
Abel Ruiz sprzedany za 8mln,z opcją odkupienia za 40mln, do Bragi a Barca wydaje na Braithwaita 18mln.
Jest moc

0

https://www.facebook.com/427683817438500/videos/906563119693372/
I kto tu jest, do jasnej cholery, tak naprawdę ideologią, bo chyba nie ten mały człowiek?

14

400mln odstępnego! Bartomeu kupił drugiego Messiego czy jak?

1

@Bykunn @RudY Przedawkowanie? Za dużo tych meczy? Sam nie wiem. Tu nawet nie chodzi o Barce, tylko o wszystkie ligi. No może poza naszą "miszczoską e-klasą" ;). Miałem nadzieję, że chociaż Premier League utrzyma mój poziom zainteresowania ale też klapa. Oglądam te mecze i mam wrażenie, że nie dzieje się nic nowego. Jedni grają tak, drudzy siak. Ci grają z kontry, tamci skrzydłami.

1

Was to naprawdę jeszcze ekscytuje? Siedzę, oglądam i mam wrażenie, że to jest jakiś turniej towarzyskich gier, jakaś pretemporada. Nie potrafię zmusić się do emocjonowania tymi meczami. "Coś się z narodem dzieje niedobrego(...)"

0


Jak uczcić zdobycie, przez ukochany zespół, mistrzostwa kraju po 30 latach? Wystrzelić racę w kierunku zabytkowego budynku w mieście i spowodować jego podpalenie.

1

@Naturopata Przecież ten transfer pod względem sportowym ma sens tylko dla Juve. Z naszej strony ratuje on zwyczajnie d**ę Bartomeu i nic więcej.

1

@TheNekro94 @Barca1992 @Transu96 Prawie robi różnicę. Ja tam podszedłem do tematu naukowo. I już wiem ;)

3


Parskłem.

17

U nas Arthur zarabia 2mln, od Juve ma dostać 3x więcej. Mimo to chłopak nie chce/nie chciał odchodzić.
Ciekawe ile dostanie Pijanić jeśli trafi na CN? Wątpię żeby zgodził się na pensję Arthura.
Pamietajmy, że Włoch mają dużo bardziej korzystniejsz system podatkowy niż Hiszpania.
Dla mnie to jest powstrzymywanie biegunki tamponem.

0

@AdiKingu96 Od MUTD to się od****. Klub właśnie wraca na właściwe tory. Stawiają na wychowanków, kupili kilku fajnych graczy ( zwłaszcza ostatni nabytek Bruno Fernandes ) i wygląda to obiecująco. W przyszłym sezonie spodziewam się walki o tytuł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?