Jordi10
Dołączył/a: sierpień 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://x.com/BacaPogorzelska/status/1252868342198571015
Na tle największego samolotu Morawiecki i Sasin robili konferencję, a w "ciepełku"największego masowca na świecie nikt nie chciał się "ogrzać". Dziwne? No nie, bo górnicy. Wydobycie polskiego węgla jest nierentowne i co roku Państwo dopłaca do niego grube miliony.
6
"Prawo pocztowe nakłada obowiązek posiadania skrzynek na listy o określonych wymiarach. Kto ich nie ma, może dostać grzywnę do 10 tys. zł." Szczerze to nie sądziłem, że jest taki obowiązek. Wychowałem się na wsi i listonosz przychodził do domu.... O cholercia to już wiem kto jest moim, ................ -Mamo a ten pan co przychodził do nas 20 lat temu to............? ;)
Hmmm można niezły prank z tego zrobić w tych małych miejscowościach/wsiach.
0
@PatrykBarca Perez był chyba pierwszy
9
Wiem, wiem ale chłopak ma taki potencjał szybkościowy, takie możliwości techniczne. On jest jak bolid F1 w niewłaściwych rękach, jak dziki koń, którego nikt nie potrafi oswoić.
5
Kwestia wyborów korespondencyjnych
podana w przystępnej formie. Dla tych, którzy mają dość pierdo...a polityków, albo nie są w stanie ogarnąć o co chodzi.
Stand-up bawi. Stand-up uczy. Stand-up daje do myślenia.
4
"Ludzie to k...y"
https://www.onet.pl/?utm_source=t.co_viasg_kobieta&utm_medium=social&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=62bb8d99-29b9-4639-8c52-ccc0acf1dc98&sid=63eeb4cc-4788-4ae3-a160-ddd0a01f6209&utm_v=2
Z drugiej strony tradycji historycznej nie przeskoczysz:
0
Unbelievable. My na angielskim oglądlismy filmy: Zielona mila, Rzeka Tajemnic. Zacne kino. Aż zwolniono naszą nauczycielkę, że niby rodzice byli niezadowoleni z metod nauki.
0
0
0
@dawo17 UROCZYSTOŚĆ, którą zagwarantował nam pewien wirus. Fajerwerki -szampan - konfetti.
2
@PawkoFCB Od kiedy wymyślono VAR mam takie przekonanie, że Barca Guardioli zdobyłaby 3 LM z rzędu
3
@FranzMaurer Zapomnieli dodać, że ta UROCZYSTOŚĆ była możliwa dzięki pewnemu wirusowi, który - nieproszony - do nas zawitał i który został "troszeczkę" zlekceważony przez gospodarzy tej imprezy.
0
0
@ViscaBarca123 Mówiąc oględnie jest tworzywo brakuje twórcy.
3
https://www.facebook.com/mamdoscpisu/videos/226948851988080/ Mocne ale przy tym co dziś pokazał o 19.30 DTVPiS, takie filmiki to mały miki
0
@MarioVeB! Barca mistrzostwa kraju nie potrzebuje - tych w ostatnich latach było dużo i, z tego co tu dało się nie raz odczuć, zrobił się chyba przesyt. LM to cel nr jeden.
1
@BarcaInfo
0
@maroon Vega zrobił jedną dobrą produkcję, serial Pitbull.
0
5
@domin682 Ależ masz rację co do źródełka, którym zasilana jest UE. Brawo. Co do reszty twojej wiedzy to nie wiem skąd ją czerpałeś ale chyba jest ona niepełna być może źle zinterpretowana lub też przekłamana. Ale to już nie mój kłopot bo i nie o same pieniądze tu idzie, choć powyższy filmik na tym się skupia. Uważasz, że Unia nic nam - Polsce - nie dała. Gdybym miał określić jednym słowem co otrzymaliśmy z tytułu przystąpienia do UE jako kraj, społeczeństwo i ludzie to tym słowem byłoby: MOŻLIWOŚCI.
A dalej kombinuj już sam. Powodzenia.
10
@domin682 Wniosek z tego taki, że znów Zachód zrobił nas w ..uja. Polska nie powinna wpłacać tych "piniendzy", najlepiej jakby w ogóle nie przystępowała do UE, i wówczas za zaoszczędzone 100% mielibyśmy to wszystko co mam teraz a nawet jeszcze więcej. No i korona wirusa w Polsce by nie było, bo Schengen by nie było.
Taaa my Polaki som głupie jak but.
4
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1248237029504290816 ten mały z 10 na plecach już wówczas zasługiwał na Złotą Piłkę.
Takie filmiki uruchamiają wyobraźnię i być może gdzieś na świecie, w jakiejś małej "dziurze" biega sobie, z piłką przy nodze, przyszły idol masowej wyobraźni. To jest jak szukanie diamentu w błocie.
17
5
Można kontrolować piłkę, ruchy przeciwnika ale obserwując tego maga odnosisz wrażenie, że on kontroluje przestrzeń, w którą chce podać piłkę.
0
@michal26 Pali ale się nie zaciąga
13
10
"Rozdysponowano już blisko trzy miliony rękawiczek, blisko pół miliona litrów płynu dezynfekującego dla szpitali. Gotowe są zapasy na kolejne tygodnie. (...) Do Polski przyjechał transport 165 respiratorów z tysiąca zamówionych. Staramy się, jak widzicie, uprzedzać bieg wydarzeń. To dlatego tworzymy nowe miejsca na oddziałach zakaźnych, nowe oddziały zakaźne, to dlatego utworzonych zostało 20 szpitali jednoimiennych. Przygotowujemy się również na dłuższą walkę z epidemią i dlatego musimy odbudowywać nasz polski potencjał produkcyjny. To już się dzieje"- stwierdził premier.
3 czy 4 tydzień epidemii w kraju a Mateuszek pier...li coś o staraniach żeby uprzedzić bieg wydarzeń, o rękawiczkach i płynie dezyfekującym dla szpotali, o tym że to PO zrezygnowała ze wspólnych zamówień z UE. Kur....a to było w 2009 roku, co to ma do rzeczy. Mamy 2020 i jesteśmy w czarnej d... ale znów winna jest PO, tak się tłumaczy siusiumajtek a nie poważny polityk.
0
https://www.sport.pl/pilka/7,173971,25846695,liverpool-w-ogniu-krytyki-szacunek-przepadl-to-po-prostu.html#s=BoxOpImg3
Wszyscy tylko o tym jaka ta Barca zła, że idea "WIĘCEJ NIŻ KLUB" jest przereklamowana, zdewaluowała się, A ty proszę taki psikus z Liverpoolu.
Ci najwięksi są najpazerniejsi i chcą mieć lepiej i więcej.
4
2
@Janiama @Chwytliwy @Colon @FranzMaurer @tobiasson92 @Encore A gdzie jest Johnny Sins w tym zestawieniu.Wyczynowiec co się zowie. Pała łan ;)